Imigranti (2009)

Spousta smutku, strastí a hněvu zabalená do americky kapitalistického kabátu. Nicméně náhled do prostředí imigračních úředníků a imigrantů je přece jen nevšední. Harrison Ford pomohl těm čtyřem hvězdám.

Švec (2014)

Musím říct že když jsem to stahoval měl jsem trochu obavy že to bude tak na 30 minut a vypínačka,ale mile mě to překvapilo. Od bláznivého Adama Sandlera mám rád spousty filmů, je to v podstatě takový vlastní žánr "Sandlerovky". Tento film je mile úsměvným a svým způsobem i originálním. Vedlejší role Method man,Dustin Hoffman a Steve Buscemi tomu ještě dali glanc, takže se nebojím dát ****.Jedním slovem "Oddechovka".

Plump Fiction (1997) odpad!

Tak přemýšlím,že i samotný komentář na tento film je úplně zbytečný. A jestli pod hvězdami ten "odpad!" někomu náleží přidělit, tak určitě tomuto braku.

Fotograf (2015)

Fotograf je nějakým způsobem inspirován životem Jana Saudka. Myslím že nápad to byl dobrý a Jan Saudek je velmi zajímavý umělec, proto se divím že to někdo už nenatočil dávno. Děj se odehrává v přítomnosti s občasnými úseky z jeho minulosti. Divák se o něm dozví o něco více než by chtěl ale v podání Karla Rodena, který byl úžasný, mě to bavilo.

Kandidát (2013)

Film Kandidát (CZ & SK) mě hodně zklamal a je pravda že jsem se na něj docela i těšil. Příběh je v podstatě jako přes kopírák od amerického snímku " Vrtěti psem " Obsazení by mi ještě tolik nevadilo ale tak zdlouhavé a nudné scény jsem už dlouho neviděl. Jedním slovem "hrůza".

Terminál (2004)

Terminál je nevšedním a originálním snímkem s Tomem Hanksem v hlavní roli.Příběh Viktora Navorskiho se odehrává z velké části na letišti a zachycuje člověka který je nežádoucím v cizí zemi. Místy veselé ale také dosti smutné. Myslím že bych tomuto filmu nic nevytkl.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Tento film mě opravdu velmi zaujal, protože příběh a obsazení se opravdu povedlo.Sešli se v něm dva velikáni a příběh,alespoň z části byl podle skutečné události. Pravda že dnes je nálepka " based of true story " skoro všude ale jen málokterý se takto vydaří.

Gladiátor (2000)

Russella Crowe mám hodně rád a myslím že až na pár výjimek je opravdu člověkem na správném místě. Gladiátor vás vtáhne do děje od první minuty až dokonce. Námět byl prostě na jedničku. Filmy s této doby moc nemusím ale v jeho podání mi to opravdu sedlo. Muž kterého žene pomsta a je ochotný pro to udělat cokoliv. Perfektní snímek který se vyvedl stejně dobře jako veliká a nadupaná " Trója "