Wasabi (2001)

Wasabi je akcni jizda.Hlavne je zde dobry Jean Reno.Jeho dcera a byvala zena je Japonka.On se vypravi do Japonska kvuli zaveti.Pote zjisti,ze ma dceru Japonku.Ani komicke chvile zde nechybi.Davam 3/5 hvezd.Reno je zde drsnym policajtem.Hubert (Reno)a plno akcnich scen davaji teto akcni komedii tempo.

Pravdivé lži (1994)

Mne se to libilo a zvlaste akcni sceny tohoto filmu.Hodnotim jej 80 procenty.Hlavne za Arnieho a jeho akcni sceny a Curtis je zde taky sympaticka...Tato akcni komedie neni vubec spatna.Strilecky a honicky jsou zde dobre a Curtis a Arnie zde hraji manzele a Arnie zde vede dvoji zivot otce od rodiny a tajneho agenta.Snad je tento film moc dlouhy,jinak je to docela parada.James Cameron je dobry reziser a rezirovat opravdu umi...Mozna to mohlo byt lepsi.Mozna kdyby to byla mene komedie a vic akcni film.

Četník ve výslužbě (1970)

Energicky Cruchot coby Funes a mnozstvi vtipnych gagu.Tento Cetnik taky neni spatny.U me 3/5 hvezd.Funes a jeho sef Galabru davaji tomuto filmu "stavu".Tato komedie me dostane i po letech.Je vcelku dobra i komicka.Nezapomenutelny Louis de Funes coby cetnik Cruchot zde hraje prim a tato komedie vas chyti a nepusti...Davam 60 procent.Tento dil neni tak dobry jako jednotka.Avsak je stale komicky a plny strestenych situaci.Funese mam docela rad.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Vyborny serial.Vzpominka na detstvi.Davam 4/5 hvezd.Tyto dve rodiny ze serialu jsou jako den a noc.Cody ze serialu je vcelku komicky a trochu hloupy.Tento serial nezklame.Pobavi divaka i po letech.Potesi i pobavi.Tento serial je docela komicky!

Sousedská hlídka (2012)

Komedie,ktera je vcelku prumerna.Takova scifi-komedie s vtipnymi momenty.Sousedska hlidka nenadchne,ale ona potesi a je zde dobra sestava hercu.Tato komedie si zaslouzi 3/5 hvezd.Mne se docela libila.Hlavne jeji komedialni stranka.Neni vsak tak dotazena a zustala u me nekde v prumeru.

Těžké váhy (1995)

Komedie,ktera se mi libila v detstvi.Davam ji 50 procent.Ma to sve vtipne okamziky.Ben Stiller je zde dobry.Tento film neni spatny a obcas je i komicky.Na destivy den dobry film.Ben Stiller zde v zaporne roli.Je snad pro vsechny vekove kategorie.Tento snimek potesi i pobavi.Parta tloustiku zde jde na odtucnovaci kuru na tabor.Oddechova komedie.

Jake a Tlusťoch (1987) (seriál)

Serialova klasika.Davam ji 50 procent.Tento serial se mi libi.Dvojice odlisnych policajtu.Brucoun Tlustoch a excesemi pestry Jake.A samozrejme nechybi pes Max,ktery patri Tlustochovi.Serial meho mladi...Nazvy epizod jsou rovnez nazvy hitu.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Podle me to nebylo az tak spatne.Prumerny film se Stallonem coby panem Hrackarem.Avsak jednotka byla lepsi.Hodnotim jej 55 procenty.

Jedna mezi oči (2012)

Sly zde neni spatny a tento snimek je mirne nadprumerny...Akce ani napeti zde nechybi.Mne se to docela libilo.Hlavne ta akce a prestrelky.Sly v akcnim krimi pusobi celkem dobre.Sekundujici herci taky dobri.Tento film si zaslouzi 3/5 hvezd.