Temný rytíř (2008)

Vynikajici film.Nebojim se dat 5/5 hvezd.Tento Batman byl velmi dobry,spousta akce i napeti.Povedl se...I Michael Cain byl zde prijatelny jako sluha Alfred.Davam 95 procent.Tento snimek je vyborny.Batman snad jeste nikdy nebyl tak dobry.Honicky jsou zde vyborny.Mne prisel jeste lepsi nez puvodni film Batman.Gotham je zde opravdu temny a tento scifi film si rad nekdy pustim znovu...

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Prijemny film s robotem.Andrew neni vubec spatny film...4/5 hvezd.Takova scifi/komedie.Williams je zde dobry a sekundujici herci taky.

Cesta utrpení (2018)

Tento akcni film neni tak spatny.Davam 50 procent.Seagal zde hraje lekare.V tomto snimku nechybi akce ani napeti.Je docela snesitelny...Na zacatku tohoto pribehu nechybi akce a vcelku to neni tak spatne.Seagal vsak uz trochu zestarl a jeho posledni filmy nejsou tak dobre.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Krásný animák mého dětství...Dávám 80 procent.Tento animák mám stále rád.A to animáky tolik nemusím...Tento je výborný a taky zábavný!

Jack (1996)

Jack je mile pusobici film.Pekny a originalni snimek.Dobre zahrany film.Hlavne je zde dobry Robin Williams.Jack utoci na city divaka a docela se mu to dari...Jack jako zazracne dite starne 4x rychleji.Williamsovi se zde dari.

Hancock (2008)

Vynikajici fantasy film.Vyborny Will Smith.Davam 4/5 hvezd.Mne se to libilo a Smith jako netradicni hrdina nezklamal.Uz se tesim na dvojku...Will Smith zde pije vino a kleje.Takovy akcni/fantasy snimek.

Jak prosté (2012) (seriál)

Mne se to docela libilo.Ani toto moderni pojeti Sherlocka neni spatne.Davam 60 procent.Lucy Liu zde sekunduje dobre.Miller je taky docela sympatak.Tento serial je dobry i napinavy.Je moderni a odehrava se v New yorku,ale na ten serial s Cumberbatchem to nema...

Malý indián ve městě (1994)

Docela komicky film.Je o odlisnych kulturach.Hlavni protagoniste dobri.Davam mu 60 procent.Neco jako film Z dzungle do dzungle.Pobavi i potesi...Tento film se mi libil.Vtipne momenty to melo.Proc ne?Vhodne treba na destivy vikend.

Kancl (2005) (seriál)

Moc dobry serial.Davam mu 80 procent.Hlavne za Stevea Carella.