• Rodinný

Ed Sheeran - I See Fire (2013) (hudební videoklip)

Hobit je úžasný a tenhle song tam dokonale zapadá, jedna z nejlepších od Eda. Fascinující je, že byla složená ve velmi krátkém čase pod tlakem. Scény z Hobita jsou skvěle sestříhané.

Ed Sheeran - Perfect (2017) (hudební videoklip)

Nádherné prostředí a scenérie, hudba a snííh.

Adele - Hello (2015) (hudební videoklip)

Klip mi přijde až příliš tmavý, Adele nepřestane udivovat.

Adele - Rolling in the Deep (2010) (hudební videoklip)

Vždycky mě fascinující scény se skleničky na podlaze, krásné zapojení fyziky do hudby.

A zase jedna Popelka (2008)

Mít dvanáct a být na vrcholu puberty, tak asi šílím. Hodně se to podobá moderní popelce, která je o něco lepší a vtipnější. Musím uznat, že některé části jsem čekala v jiných částech filmu, což navodilo příjemnou změnu. Pěkné taneční kreace, které doplňují celý film, člověka to nenudilo. Drew to zahrál hezky, čekala jsem náfuku a vyklubal se z něj popelkovsky zahleděný ,,princ,,.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Řekla bych..je to ptákovina, ale dost sme se u toho s rodinou zasmáli, na pobavení dobrý, takže za tři.

Vánoce na zámku (2011) (TV film)

Rad do života a moralit tam je až moc, ale je to příjemná vánoční oddechovka, člověk ví jak to dopadne, ale přesto se kouká až do konce, hlavní je, že jsem neměla chuť to vypnout, i když mi to ke konci připomínalo spíše telenovelu. Pro děti happy pohádka. Hezký hlavní hrdina, správná nafintěná záporačka. Fajn byl Julesin zápal pro starožitnosti, zatím co ostatní se ,,normálně,, bavili, ona se bavila tím, že opravovala hodiny co potkala na chodbě a hádala tvůrce místního porcelánu.

Grinch (2000)

Některé scény byly svou originalitou vtipné, ale film se snaží být až příliš vtipný a vzniká z toho jeden velký barevný eintopf. Rozhodně mi to nepřijde jako pro malé děti a na dospěláky je to příliš dětské.

Láva (2015)

Viděno před filmem v kině. Upřímně jsem si nejdřív myslela, že už se jedná o daný film (byli jsme na animáku), tak mě to nejprve zmátlo. Je to takové jemné, neurazí to.