Prvních 100 - Pilot (2014) (epizoda)

První epizoda nic moc. Úvod byl svižný a rychlý, ale chování postav je hrůza. Tohle asi psal puberťák. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Doufám, že další epizody už nebudou tak hloupý.

Přátelé (1994) (seriál)

Tenhle seriál mě nikdy neomrzí a vždycky se na něho rád podívám i v televizi. Průběh seriálu byl skvělý. Nepamatuji si vůbec na nějakou epizodu, která by mi vadila (ani rekapitulující epizody). Závěr seriálu zdrcující, ale velmi povedený.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Velmi silný příběh z psychiatrické léčebny, odkud není úniku. Hlavní postava je sympatická od začátku filmu i okolní postavy. Závěr filmu mě překvapil a zároveň zděsil.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jeden z asi nejnapínavějších a nejakčnějších dílů Terminátora, který mi doslova bral dech. Zvraty byly super i postupný vývoj děje kam to všechno směřovalo. Nešlo to předvídat. Prostě Masterpiece!

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Po epizodě VII jsem čekal stejnou blbost, ale dostal jsem pořádnou pecku! Od začátku film nepůsobí nudně. Naopak. Je hodně zajímavý a v závěru napínavý. Ve prostřední části hezky poukázali na pravé důvody, proč takové skutečné války vznikají. Hezky poukázali na skutečnost a to se mi líbilo. Závěr celého filmu byl neuvěřitelný. Jediné z čeho mám obavy je to, že epizodu IX bude zase řídit J.J. Abrams. 5 hvězd.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Když jsem byl na tomto filmu v kině, čekal jsem úplně nový příběh s úplně jiným tématem a místo toho jsem dostal REMAKE epizody IV s lepšími vizuálními efekty,  hloupějším a nudnějším dějem. J.J. Abrams se měl držet Star Treku.

Ztraceni (2004) (seriál)

Naprosto dokonalý seriál, ve kterém se pořád něco děje. Od začátku je to napínavé a tajemné a skupině přeživších letu 815 fandíte až do konce, který je naprosto nezvládnutý. Na konci seriálu bylo vidět, že ti tvůrci ani nevědí kam to spěje. Spousta lidí ten konec nepochopila a má ostrov za očistec a to byla chyba. Kdyby bylo na mě, tak bych dotočil ještě jednu sérii po letech, která by dovysvětlila vše co vysvětleno nebylo. Bylo toho hodně nevyřčeno, ale i tak to stálo za to to sledovat. Jeden ze seriálů, který mě dostal i v roce 2018. 4 hvězdy.

Lhář, lhář (1997)

Průměrná komedie, leč zbytečně dlouhá. Tento film měl pár povedených záběrů a několik, který mě spíše naštvali než pobavily. Lepší by bylo udělat z toho krátký pár minutový film a hned by bylo vymalováno.