• Fantasy

Hellboy: Královna krve (2019)

Pořád mi nejde do hlavy proč radši nenatočili pokračování původním dvěma dílům,protože to co přišlo teď mě fakt,ale fakt hodně zklamalo,protože nový Hellboy je špatný v tolika věcech,ano pár dobrých chvilek i nápadů to mělo,ale ani ten až přehnaný R-rating to nezachránil,ŠKODA 5/10

Annabelle 3 (2019)

Vcelku solidní zábava,lepší jak první díl,ale malinko horší než druhý 5/10

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Ano nostalgie tam je,ale když pominu vcelku slušný výkon Ryana Reynoldse jako Pikachua je to jen průměrně možná i podprůměrné Béčko,ale malé děti a milovníci pokémonů se budou bavit 6/10

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Oproti nové naději velký posun vpřed Darth Vader tu dostal větší prostor a pořád z něj jde strach,už když má i tak skvělý charakter,galaktické boje jsou upozaděny,ale víc se to soustředí na postavy a atmosféru 9/10

Shazam! (2019)

Velice působivý snímek,pobavil jsem se,ani jsem netušil,že DC dokáže fajn komedii

Overlord (2018)

Vcelku solidní Béčko

Avengers: Endgame (2019)

Konec jedné velké éry ve velkém stylu.Ano očekával jsem že to bude bomba,ale on to je totální granát,vše se tu krásně uzavírá a pro každé scéně běhá mráz po zádech jak až to je dokonalé,inu 11 let je hodně a za tu dlouhou dobu těch filmu jsme si zvykli na všechny ty postavy a prožívali jsme jejich příběhy,mohli jsme za tu dobu vidět jak se postavy vyvíjí a právě v Endgame se dočkalo hodně postav krásného vývoje své postavy i charakteru. fandil jsem jim a tady se to právě ukazuje jak moc nám na těch postavách záleží,protože když už takovýhle blockbuster dokáže vyvolat tolik emocí a tolikrát vykouzlit krásný úsměv je to pro mě nádhera a jsem jen rád jak to bratři Russoovci zvládli na výbornou jsem jim vděčný.9/10

Kmotr (1972)

Kmotr je velice,ale velice důkladně natočený/propracované drama s tak důkladně propracovaným dějem,postavami,scénářem,i velká pochvala je už jen to že to je natočené podle knihy a tak dokonale..jak v prvním díle a dalších dvou pokračovaní se klade velký důraz na postavy a na jejich charaktery,můžete se krásně vžít do jejich životů a všechen ten mafiánský život,prožívat s nimi,fandit jim.Všechny postavy jsou tak extrémně propracované,skvěle zahrané.Co bych pochválil je hudba,která je naprosto skvělá dále úctyhodný výkon Marlona Branda,Al Paciana a Jamese Caana(skvělé charaktery)samozdřejmě je jich více,ale tohle trio válelo a hned si mě získalo.Popravdě o tomhle snímku jsem dlouho neslyšel a když jsem se k němu dostal díky stejnojmené hře v mých cca 14 letech,byl jsem doslova uvytržení,jak až je ten film skvělý,při každé scéně naskakovala husí kůže a naskakuje doposud..11/10