• Fantasy

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

tak Hobit film to byl skvělí samozdřejmě podle hodně lidí je pán prstenů lepší,je je ve všem..hobit nesahá pánovi prstenů ani po kotníky,ale s hobita jsem byl spokojen.Líbila se mi vizuální stránka,bylo to propracované kostýmy super herecké obsazení výborné Martin Freeman jako Bilbo paráda a Gandalf opět předvedl jak je výborný prostě spokojenost. 8/10

Deadpool (2016)

Deadpool je supr film když vyšel první trailer nevěřil jsem tomu ani naděje jsem nedával ,ale WOW pecka to byla Ryan Reynolds si to užíval,bylo to vidět v každé scéně..co dodat vcelku krvavá řežba vždy parádně nahláškovaná..Ten feeling a wow momenty to má supr.je vidět jak si někdo dal zálažet..už teť se těším na 2 díl.

Creed (2015)

tak konečně jsem viděl CREEDA a musim říct moc dobrý film opravdu moc se mě líbil jsem spokojený,ale trošku mě zamrzelo že Adonis nevyhrál ten finální zápas,ale jinak můžu jen doporučit,scénář klapal na 1 herecké výkony no bomba hudba skvělá tu práci co si s tím dali velký respekt creed je jeden z nejlepších filmů roku 2015.