• Krátkometrážní

Sebevražedný oddíl (2016)

54% / To co jsem čekal se opravdu vyplnilo, a to jsem včetně Batmanovi ságy od DC comics nic jiného neviděl. A asi bych do dneška neviděl na tuto komiksovou blbost jsem se koukal jen kvůli Smithovi. A od Willa šlo do roku 2009 čekat jen to nejlepší ale bohužel, celej příběh byl ze začátku trochu mimo potom se to trochu zlepšílo ale stejně, žádná sláva a už ani nevím co se tu dělo, jen ten soundtrack mi zůstal v hlavě. Myslím, že další film od DC uvidim za dlouhou dobu ba dokonce vůbec.

Akta X - Film (1998)

82% / Svým způsobem prodloužená epizoda seriálové verze. Celej film se mi zdál i přes to, že má skoro 2 hodiny strašně krátkej, každopádně jde o více než průměrný film s tématikou Akt X, ve kterém se akta opět ruší jak se to stávalo často jak dříve tak i později.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

15% / Na filmu se mi líbil způsob vypravování prostitutek, který by byl ještě o něco na úrovni kdyby to nebylo až tak úchylný, první část se dala poslouchat ale 2 další mě již přílišnou odporností moc nezaujali. Když přejdu k věcem od začátku v ději, tak první část byla ta nejlepší a dala by se přirovnat k porno filmu dnešního typu a tím pádem by u mě jako samostatný film získala alespoň 40 procent. 2. a 3. část filmu byla chvílemi na mě moc a musel jsem některé scény přeskakovat což většinou nerad dělám ale bohužel, nelidské bytí, žraní bobků a podobné věci jsou na mě až moc.