• Krátkometrážní

Útok pětihlavého žraloka (2017) (TV film)

19% / Jak zde uvedla Miseet je absolutně zbytečné vidět i předchozí díly když už jsme začaly s tímhle a já s ní souhlasím, 2 hlavy? Nuda!!! 3 hlavy? Nuda!!!!! A co 4 a pátá vyroste ze zadní ploutve? Ano!!!, řekl jsem a šel jsem se na tento "skvost" podívat, z hlediska vizuálu je to nuda, dokonce ani samotnej žralok za to moc nestojí ale vypadá i tak lépe než ty tuctovky jenž najdem skoro všude jinde. Když kouknem na příběh tak ten je chatrnej a snad odhadnutelnej až do konce, dokonce se odhodlám říci, že pokud zrovna žralok není někde poblíž tak ani nemá cenu sledovat dění mimo, protože vám to co ve filmu vysvětlují 10 minut zabere zjistit tak minutu jednu až dvě. Jak jsem již říkal tak nejdůležitější jsou zde části se samotným žralokem, lidé během útoku jsou tak v pohodě, že se až rádi žraloku nabízejí aby je sežral, vskutku není nic lepšího, rád bych byl oním žralokem jenž ty hlupáky sežere i s lodí, dokonce se mi lidé zde tak hnusili, že jsem žralokovi přál aby je sežral do posledního ale pak přišel bohužel neštastný konec kdy mnoho lidí přežilo a chudák žralok udělal bum!

Jennifer Lopez featuring Pitbull - Live It Up (2013) (hudební videoklip)

73% / Oproti starším On The Floor a Dance Again jde o nepříliš povedený singl, který ovšem není až tak špatný. Video: 64%, Hudba: 81%

Calvin Harris feat. Pharrell Williams, Katy Perry, Big Sean - Feels (2017) (hudební videoklip) odpad!

7% / Harris, Perry a Pharrell, tři jména, které jsem v minulosti hojně poslouchal ale dopadlo to jak to dopadlo. Harris se označil za 80ti letého dědka pro kterého je EDM už moc divoké a přes to existuje mnoho jiných jenž dělají taneční hudbu mnohonásobně déle a nemění svůj styl s každým dalším albem. Perry prostě chtěla změnu a tak ji dostala ale už to není co bývalo a ona se stále snaží o popularitu jak to jde. U Pharrella je to jak na houpačce něco je prostě špatné a něco dobré bez ohledu na rok vydání. Ale ted samotný song, ten se mi osobně opravdu nelíbí na můj vkus velmi slabý a bez energie, i když možná pokud bych se zfetoval tak by to možná bylo jiné?! U videí to samé ty jsou ale pro změnu nudná a nic neříkající. Když to shrnu tak jde o prostý mainstreamový shit jenž akorát těží na popularitě samotných interpretů, jimž kvalita nic neříká a stále nechápu proč to mělo takový úspěch. Videa: 4%, Hudba: 9%

Katy Perry - Hey Hey Hey (2017) (hudební videoklip)

23% / Narovinu vám řeknu, že jsem ani nevěděl, že tohle existuje a ani se tomu nedivím, hudebně nižší podprůměr a video je moderní blití. Video: 5%, Hudba: 40%

Katy Perry feat. Nicki Minaj - Swish Swish (2017) (hudební videoklip)

39% / Samotná písen se mi nelíbí ani když pošleme do pr**le Nicki Minaj, je to prostě už na mě moc ale na poli remixů se zázrak konal, který ukázal na svět Valentino Khan, dle mého by pak celkový výsledek vypadal dobře kdyby se tento remix pokládal za oficiální song a nebo mu alespoň dali video. Každopádně video k originálu pokud nebudu brát vážně tak jsem se vcelku pobavil, tedy pokud nepočítám část s Nicki kdy jsem se neměl u čeho bavit. Video: 54%, Hudba: 24%

Katy Perry - Birthday (2014) (hudební videoklip)

37% / Nemůžu si pomoct ale písen mi brutálně připomíná Last Friday Night což na jednu stranu je dobré ale na druhou zase známka toho, že Katy se (možná) snažila těžit ze slávy o 4 roky staršího songu. Osobně být v tom videu tak bych byl nadšený ale jako divák jsem velmi zklamán a je mi spíše na blití. Video: 10%, Hudba: 64%

Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse (2014) (hudební videoklip)

76% / Hledáte písen, která dobře vypadá a znít dobře jak v originále tak v parodii? Právě jste ji našli, klip je tak originální na svou dobu, že pokud omylem zapomenete song i interpreta tak jej během chvíle zajisté najdete, tedy pokud jste si zrovna nezapamatovali katy u tyče to se vám to pak hledat bude hůř. Video: 62%, Hudba: 90%

Katy Perry - Wide Awake (2012) (hudební videoklip)

88% / Nebudu nic skrývat, protože toto je hned po duetu s Timbalandem a Firework další hudebně opravdu povedená písen, jenž i po letech moc rád slyším, v samotném videu se mi líbí hlavně začátek a konec kde to vypadá jako by se natáčelo hned po California Gurls a na konci jako šla hned potom by šla vystupovat na koncert kde začíná s Teenage Dream a nebudu lhát vypadá to pěkně už jenom proto, že jsem nikde nic takového neviděl a asi ani neuvidím, každopádně pokud pominu okraje tak jde o mírně nadprůměrnou možná někdy až nudnou podívanou, která ale na obrovské Full HD obrazovce dokáže mile zapůsobit. Video: 78%, Hudba: 97%

Childish Gambino - This Is America (2018) (hudební videoklip) odpad!

5% / Jenom odhadovat proč je toto tak hodnocené je pro mě totální záhadou. Nic neříkající hudba, nepříliš zajímavé video typické spíše u alternativní hudby, což toto očividně je ale mám pocit, že to tu nemá co dělat, dle mého je tenhle song jenom egoisticky vyznívající sračka určená primárně pro americké posluchače, ale jak to tak dopadá dostalo se to až sem, bohužel. Video: 5%, Hudba: 0%

I Could Be the One (2012) (hudební videoklip)

72% / Progressive House byl Aviciiho žánr a sám se v něm řadil a stále i po své smrti řadí mezi světovou elitu, mimo něj však na tomto tracku pracoval i dodnes nepříliš doceněný Nicky Romero, který se díky této spolupráci podíval podruhé na výsluní světových klubů a poprvé dokonce i na špičky několika hitparád, kam se potom už nikdy nedostal. Osobně si pak o samotném klipu myslím, že nápad je dobrý ale né úplně dobře zpracovaný. Hudebně pak nemám co namítnout, vzhledem k faktu, že Progressive House byl a je stále mým oblíbeným žánrem. Video: 46%, Hudba: 98%