Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Tak další horrorový zklamání v tomhle roce.... pár sympatik postav, trochu atmoška z kraje a pak už jen slabota na entou, která tak moc těží z legendy!!!! 30%

Sestra Smrt (2023)

neskutečná levná hovadina bez nápadu a hlavně absolutně bez špetky strachu, mega zbytečnej čas za 15%

Ještěr (2023)

Hodně povedený, luxusní hudba(až v šokujících nástupech), Benicio prostě Sicario a Justin to zvládá taky dobře! Lahůdka za dobrejch 80 %

Někdo klepe na dveře (2023)

Udržuje se při životě v kinech tak tak, ale vždycky budu zbožňovat jeho ZNAMENÍ! Takže celkem koukatelnej průměr za 45%

Přízraky v Benátkách (2023)

Branagh je prostě těžká váha a Poirot díky němu žije nás plátně bijáku v luxusním balení! V kině větší strach než u priblbly NUN 2, výborná zápletka a naprosto fenomenálně nasnímaný Benátky.... 75%

Nikdo tě nezachrání (2023)

Jako hodně hustý, krátká stopáž, Kaitlyn Dever je nejspíš budoucí hvězda, kamera  a hudba👌 , režie skvěle pod kontrolou! 80% suverénně... P.S. ten, kdo tomu tady dá třeba odpad, je antifilmovej ultraTROLL☝️☝️☝️

Sestra II (2023)

Megazbytecna kravina, zachraňoval jen Dolby Atmos.... 30%

Zakladatel (2016)

Vynikající, Keaton je prostě klasa a ten Mc příběh je každopádně fenomenální! Skvělá práce všech na bijáku za 75%

M3GAN (2022)

Takovej průměr za 50%

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Bohužel nuda a zklamání, dobový horory miluju ale tohle se táhlo jako smrad z francouzskýho sýru, takže 40%