Osvícení (1980)

tak tohle byla neskutečná jízda..Nicholson je do slova a do písmene ďábel - tohle jsem si říkal skoro celou druhou půlku filmu..

Vzpomínky na lásku (2004)

Čekal jsem, že to bude bomba, ale něco takového mě ani ve snu nenapadlo..fantastický film, který na mě zazpůsobil svou čistotou, závěr mě dostal tvrdostí a ještě teď sedím jako zařezaný. Přemýšlím, co víc mi může film nabídnout..dokonalost, nádhera..nebe?

P.S. Miluji Tě (2007)

Geralda Butlera jsem si nedokázal v této roli přestavit, ale zvládl ji na výbornou. To samé platí i o Hilary Swank, která mi ukázala své ženské kouzlo, i když jsem si myslel, že u ní ho nikdy neuvidím. Dojáky na mě většinou nezapůsobí, ale P.S., I Love You mě dostal úplně a myslím, že na něj jen tak nezapomenu..

REC (2007)

V porovnání s Blair Witch a Cloverfield horší, ale v porovnání s ostatníma hororama z poslední doby si myslím, že jeden z těch lepších..Párkrát jsem se i lekl a dávám 4*

Až na krev (2007)

Daniel Day-Lewis je snad z jiné planety! Naprosto užasný!!!! Film mě naprosto vtáhl..Poslední tak intenzivní zážitek jsem měl při Pokání.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Pokud ve mně vyvolá dokument otázku "co kdyby to tak vážně bylo?" a ještě si o tom velice zajímavě popovídám s pár lidma, tak myslím, že to nebyla ztráta času..Nebudu tady psát o pravdivosti či nepravdivosti nebo zda tomu všemu věřím, ale o tom, že mě to o něco obohatilo a byl to zase jiný pohled na věc. Proto dám 4*..

Americké psycho (2000)

Kdyby nebyl v hlavní roli Christian Bale, tak ten film nejspíš přejdu...Ale díky němu jsem se na něj podíval a jako vždy se mi zdál výborný (myslím samozřejmě Christiana). Filmu celkově hodně chybělo...

Battle Royale (2000)

Naprosto originální a brutální vyvražďovačka, při které mi tuhla krev...

Nezvratný osud (2000)

Spolu s Kruhem je to nejlepší horor posledních let..Výborný námět.