Trable v ráji (2009)

Taky neutralny film. Na jednej strane sa mi pacilo, ako tam rozoberali jednotlive vztahy, na druhej strane, neznasam take filmy, kde su najskor vsetci rozhadani a potom necakane na konci filmu nikomu nic nevadi, vsetci su spokojni a stastni az do smrti snad. Nuz, staci vidiet raz a necudujte sa, ked si o tyzden na tento film uz ani nespomeniete.

Zakletý v čase (2009)

Pre mna velmi cudny film. Tak nelogicky a chaotivne na mna posobil, az som musela pozerat do uplneho konca, ako to vlastne skonci. Azda kvoli tomu 3*. Alebo to je kvoli Rachel, ktoru mam velmi rada?

Ctihodný občan (2009)

Ja taketo filmy jednoducho milujem. Hlavnemu hrdinovi vyvrazdia celu rodinu, zisti, ze spravodlivosti smerujucej od sudu sa nedocka a tak sa naserie a ide zabit vsetkych, co s tym maju nieco spolocne ( vinnych i nevinnych) . Pre mna to malo tu spravnu davku akcnosti, napinavosti, prekvapenia, trosku krvicky a masakry. Ten koniec bol dost nedokonceny, poslednych 20 minut by som uplne zmenila. Pre mna to je vsak za 5*, uz len kvoli Gerardovi a tomu jeho provokativnemu usmevu.

Avatar (2009)

Aj ja chcem byt Avatar a zit na Pandore medzi vsetkymi tymi bytostami zijucimi v krasnej symbioze s prirodou!!!! Uchvatne, skvele, jednoducho, pre mna film s velkym F, na ktory tak lahko nezabudnem + videne v 3D verzii - dakujem ti, Boze, ze si vnukol Cameronovi taky bozsky napad.

V moci ďábla (2005)

Oblubujem filmy, na ktore len tak skoro nezabudnem. Na tento film skutocne nezabudnem tak skoro, lebo minimalne mesiac som sa po pozreti tohto filmu budila v noci a cakala, pokial prejde tretia hodina v noci s nadejou, ze nebudem citit nejaky podozrivy spaleny smrad. Videla som tento film pred 3 rokmi, avsak dodnes nechapem, ako to mohla Jennifer Carpentrova tak skvele zahrat. Ja som jej verila fakt vsetko!!! *** Ludia hovoria, ze Boh je mrtvy. Ale ako si to mozu mysliet, ked im ukazem diabla? ***

Smrt panen (1999)

Film o tom, ake nasledky moze mat jeden vecer straveny s miestnym casanovom. Alebo som to proste len nepochopila.... a bolo to uplne o niecom inom. Pre mna je najsilnejsim momentom "rozhovor" cez telefon prostrednictvom pustania si pesniciek.