Dr. Ludsky (2011) (seriál)

zatial sa mi to celkom paci...podla prvej casti..pre mna tak spravne ironicke, ale i vtipne, uvidime podla dalsich casti, zatial to vidim tak na 3*

12 podmínek k dědictví (2006)

krasny film, po dlhej dobe opat nieco, co ma donutilo zamysliet sa nad svojim zivotom a inak, dobra hudba, zacinam sa brutalne namotavat na Switchfoot, po A walk to remember som myslela, ze ziadny ich song inde nenajdem a hla, tu to mame :-)))) a inak, aj som si poplakala, i ked som nechcela :-))))

Láska nebeská (2003)

Tolko pohladov na lasku som uz davno nevidela. Najsilnejsie na mna posobil rozhovor Colina s jeho portugalskou sluzkou, kde pada v prospech lasky aj jazykova bariera. Film vo mne vyvolava neskutocne emocie a vzdy si ho rada pozriem a to nielen na Vianoce :-))

Co ta holka chce (2003)

Nuz, tak pozerali sme to s kamoskou a strasne sme sa bavili na tom, ze keby sme mali tak 14 rokov, toto by bol urcite nas film TOP1. Avsak, sme omnoho starsie a tak mi to prislo neskutocne sladke, neskutocne nelogicke, ale vzhladom na to, ze som sa na tom aj parkrat zasmiala, davam tomu 2 hviezdicky, ale prosim, uz mi to nikdy nedovolte pozerat!

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Po tomto serialy rozmyslam len nad jednym. Preco neurobili pokracovanie? Toto bol konecne jeden z tych serialov, na ktorych pokracovanie by som si pockala. A stve ma, ze presli dva roky a furt nic.

Kajínek (2010)

Nikdy som sa o pribeh Kajinka nezaujimala, pocula som o nom, ale bolo mi s nim jedno. Pred dvoma hodinami ma kamoska presvedcila, aby sme si sli co to o nom pozriet do kina. A teraz som dosla domov a naruzivo beham po googli a hladam, co vsetko bolo na filme pravdive, pretoze som to zhtla na prvykrat a poviem vam, toto ma presvedcilo. Z tej druhej stranky filmu sa mi pacil vyber hudby aj nespocetne dorazy na detaily. Po Inception druhy film, ktory ma za posledneho pol roka zaujal.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Ked som pozerala na prvu cast Twilightu, rozmyslala som, co to preboha je...Pri druhej casti som nevedela, ci sa mam smiat alebo plakat od tej katastrofy, co mal byt akoze film. A preto som aj s malou dusickou a po dlhom presviedcani pristala na to, ze kuknem teda uz aj "trojku". A zrazu som ostala v soku. To sa dalo normalne aj pozerat! A na neuverenie ma to este aj celkom bavilo. Ano, ano, bolo tam mnoho scen, ked som prevracala ocami do stropu, ale viete co, ja som to zacala chapat, tu lasku Belly k Jacobovi, aj k Edwardovi - v jednej chvili mi to prestalo byt proste smiesne. Co viac dodat- som milo prekvapena, preto davam 4 hviezdicky. PS: Ja by som si vybrala Jacoba:-)

Počátek (2010)

Prave som dosla z kina a keby sa ma v tejto chvili niekto spytal, o com to bolo, ani desat percent z toho filmu by som nevedela poriadne vysvetlit, o co konkretne tam islo. Teraz mozem povedat len jedno: obdivujem scenaristu, ktory toto vymyslel a nechapem, na com ten clovek ide, ale toto bolo jednoducho take prespekulovane, az to bolo uzasne a pri prvej prilezitosti idem na to zas, lebo tento film nestaci vidiet len raz!

Divoký anděl (1998) (seriál)

Ked ta tak teraz s odstupom casu na to pozeram, chapem, preco sa mi to vzdy pacilo. Jednoducho to malo grady! Ano, ako tu uz mnohi popisali, mnohe casti boli nudne k smrti a onicom, avsak vzdy to vykompenzovali tie vasti, ktore boli skvele a ja som tych dvoch ( Iva a Milly) jednoducho zrala. Tato telenovela je pre mna jednou z tych najlepsich a pre mna najoblubenejsia. Co ma rozculuje je, ked niekto videl jeden diel a podla neho teraz hodnoti celu telenovelu. Nuz, je to chyba a velka! Apropo, slovensky dabing je naozaj super ( pre mna zvucnejsi a lepsie pocuvatelny, ako ten cesky).

Jak vycvičit draka (2010)

Krasna rozpravka, po ktorej zhliadnuti som aj ja chcela mat takeho draka:-))) Pribeh o tom, ze na vsetko treba pozerat z viacerych uhlov, nielen z jedneho. Inak, pribeh bol super, hudba tak isto, ale co ma prekvapilo, bolo to 3D. Neviem, ci to bolo tym, ze som sedela v nejakom nespravnom uhle, ale tie rychle zabery boli rozmazane a nielen pre mna, ale aj moji kamosi to tiez tak videli. To uz Doba ladova 3 sa mi zdala lepsie 3D spracovana. Ale ako vravim, mozno to bolo len tym, ze som sedela v nejakom cudnom uhle, alebo som si zle vycistila okuliare.