Nepříjemná pravda (2006)

Po ôsmich rokoch som si pozrela opäť túto prednášku a uznávam, že sa už naozaj musíme aj my doma zobudiť a robiť niečo inak, pretože naše dieťa nebude mať onedlho kde žiť!

Miss Březen (2009)

Je to totálna kravina, ale na niektorých scénkach som sa tak nasmiala, že keď si spomeniem na dievča v buse, ako vypadne, tak ma až bolí brucho :-DDD Nečakajte žiadnu kvalitu a veľa ľudí tento film odsúdilo, že je trápny a neviem čo, ale poviem vám, niektoré scénky nenájdete v žiadnej inej dobrej komédii. Na taký oničom deň, keď sa vám nechce nad ničím rozmýšľať, je tento film ako stvorený.

Atlas mraků (2012)

Zaujímavý film, ktorý si však budem musieť pozrieť ešte raz. Ľudia potrebujú nádej, že po smrti sa všetko nekončí. Tam, kde sa zatvoria jedny dvere, tam sa otvárajú ďalšie.

Žít pro vášeň (2014)

Človek pochopí tú vášeň, až keď si vyjde svoj prvý štít a zažije ten neskutočný pocit hrdosti a čarovné uvedomenie si vlastnej maličkosti v porovnaní s horami. V každom prípade, nešla by som do tohto, ale pozerá sa na to s otvorenými ústami a možno aj myšlienkou, že tí ľudia musia byť blázni, avšak majú svoj cieľ a vedia si ho splniť. U mňa aj za 10*.

Devítky (2007)

Dajak som nepochopila, o čom bol ten film. Celú dobu to bolo také, že zaujímave, ale ten koniec bol , podla mna, odveci. Ale hral tam Ryanko a tak sa oplatilo tak ci tak kukať. :-)

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

joj, milujem tieto filmy, keď sa natočí druhé pokračovanie a je takmer rovnako dobré ako prvá časť. Toto je presne ten prípad, kedy mi je fakt jedno, ktorú časť si pustím, pretože pri oboch sa výbirne pobavím a zasmejem.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Ooooh, drama queen Birdget :-)))) Ona je proste moja obľúbená postava. Tak troška sa s ňou stotožňujem a hlavne aj napriek všetkým veciam dokáže všetko zvládnuť. A humor u mňa na jednotku.

Holka z města (2009)

No, nebolo to také zlé, len proste, to je taký film, ktorý si pozriete raz a stačí vám to. Mám rada romantické komédie a neviem...no nebol to ani priemer, ale dokázala som to dopozerať do konca, aj keď neznášam klišé bozkávačky na konic pred všetkými a ešte k tomu ľudia začnú tlieskať WTF!?!

Případ číslo 39 (2009)

Taky priemerný horor, ktorý presne viete, ako dopadne, presne viete, kto je za všetkým, ale aj tak si ho pozriete, lebo sa chcete zo dvakrát zľaknúť.

Babovřesky (2013) odpad!

Zvládnem toho fakt veľa a už som videla veľa kravín, ale toto...toto je ako nejaký bastard, ktorý nevie, čo vlastne chce byť..to mala byť komédia, hra na dana browna, troška zabrdnutie alfreda hitchcocka, romanticko dramatická záplatka...proste zmes niečoho, čo nemalo ani pätu, ani hlavu...