Sierra Burgess je marná (2018)

Chytilo ma to za srdce a dávam tomu 5*, pretože aj ja som bola kedysi jedna taká slnečnica ❤

Mrtví a neklidní (2013)

Milujem tento film. Začnem tým, že proste milujem Shakespearovské hry a čím viac je prevedenie originálnejšie, tým lepšie. Skvelá hudba, ladiaca ústredná dvojica ( aj keď aj Perry bol fešák), ten humor ma dostával do kolien. Film som videla asi 10krát a po tom desiatom raze som musela hodnotenie zmeniť zo 4* na 5, keďže sa stal definitívne jeden z mojich obľúbených filmov :-)

Půlnoční láska (2018)

Mne sa ten film nepáčil. Takto....POZOR SPOILER!!!,,,,vo filme nečakám nejakú logiku, ale mne bolo fakt smiešne to, že najskôr akože 18 rokov nevyjde dievča z domu cez deň ( pritom ale sedela ako malá na móle s matkou- samozrejme cez deň, krajina zaliata slnkom ) a potom zrazu zažije na pár sekúnd východ slnka( čomu predchádzal šialený beh domov ) a zrazu umiera. Bez príznakov, ak teda nerátame to trasenie rúk, a najlepšie, že zrazu nikomu nevadí, že je na slnku, zrazu dievča umre asi do mesiaca, lebo však sa to dialo akože cez leto, najlepšie že otec je s tým totálne vyrovnaný, keď za ním príde chalan ohľadom odpustenia...no neviem, proste celé to bolo totálne pritiahnuté za vlasy. Vôbec by som to neriešila, keby celý film nebol podaný tak tragicky, tie spomalené zábery, spomienkové zábery na konci a podobne. Ani herci mi nejako nesedeli, proste som čakala od toho viac Dve * za to, že ma to dokázalo na konci trošku rozcitlivieť, že mi nejaká tá slza ukvapla a za syna Arnolda, ktorý sa, mimochodom, totálne podobá na svojho tatka- ten úsmev, hlas..no všetko. Rozhodne nemám chuť pozerať tento film ešte raz.

The Other Mother (2017) (TV film)

Bolo to dost ubohe a predvidatelne,ani tie herecke vykony nestali za nic,ale dve hviezdicky si zasluzi hlavna postava macochy( samotna macocha),lebo sa naozaj tvarila dost psycho..

Příběh koček (2018)

Toto bol totalny prepadak u nas...ziadna zabava,nemalo to poriadne ani ziadny dej,zaporak bol fakt hrozostrasny a normalne desivy,4-rocna dcera to psychicky nezvladala,ked sa chystal ist vykonat svoju "pracu" a celkovo,okrem peknej animacie,to nicim nezaujalo.

Manželské etudy po 35 letech - Ivana a Pavel (2018) (epizoda)

Perfektný časozberný dokument, ktorý ukazuje, ako sa môžu meniť osudy ľudí a hlavne, že si treba užívať ten život, snažiť sa z neho vyťažiť, čo sa dá. Najviac sa mi páčilo to ich súžitie aj po "rozchode", každý svoja izbička pekne :-D Bolo úžasné sledovať Ruženku, ako sa menila, inak nádherná žena, bolo radosť sa na ňu pozerať a to som tiež žena. Po skončení tohto dokumentu ostal vo mne istý druh smútku, pretože práve na takýchto dokumentoch vidieť, ako neuveriteľne rýchlo plynie čas.

Chatrč (2017)

Čo sa týka samotného filmu ako čisto technicky len filmu, mne sa to páčilo. Pekná príroda, niektoré scény sa mi zdali také vyumelkované, ale fajn. Dokonca aj samotný hlavný predstaviteľ mi prišiel uveriteľný a reálne som si vedela predstaviť jeho bolesť. Čo sa týkalo deja filmu, tak katastrofa. Ako tu niektorí užívatelia píšu, ide až o fanatickú ideológiu kresťanstva, kde je nám doslova nútená Biblia a informácia, že Boh všetko vyrieši, Boh za nič nemôže, ale je stále s nami a bla bla. Ale povedzte mi, ktorý rodič je schopný tolerovať a odpustiť vrahovi svojho dieťaťa, lebo ten chudák ( vrah) to mal tiež v živote ťažké? Tak neskutočne ťažko sa mi na to pozeralo, pretože neznášam ódy na akéhokoľvek boha a po hodine som toho mala už naozaj dosť. Ísť na toto do kina, asi by som si hlavu trieskala za zbytočne vyhodené peniaze.

Amy (2015)

Úplne to zmenilo môj pohľad na ňu a odteraz asi prestávam čítať bulvár...

Pirko (2016)

Mne sa film páčil,ako bol natočený. Nie som ziadny odborník,jednoducho tie scény a zavery boli perfektné. Za to samotný obsah filmu bol šokujúci, miestami az nechutný,niekedy som mala pocit,že si prijdu na svoje aj nejakí sadisti a úchyláci...ale ako povedala sesterka- na takú komédiu zabudneš hneď ,ale nad týmto budeš este dlho rozmýšľať.

Snovej (2016) (studentský film)

Bavila som sa :-D vtipné, svieže, držala som im palce, aj ked to nedopadlo nakoniec podľa mojich predstáv ;-)