Pelíšky (1999)

Čím dlhšie a častejšie to pozerám, tým to mam radšej a scéna za scénou mi príde vtipnejsia a vtipnejsia.

Zpackané operace (2014) (pořad)

Nuž, mňa to baví. Páčia sa mi jednotlivé "opravy" a niekedy fakt žasnem nad tými ľuďmi,čo tam vystupujú. Občas je to naozaj choré, ale to neznamená, že to nie je zaujímavé.

Mafiáni (2015) (seriál)

Pútavý, zaujímavý a hlavne mrazivý pohľad do slovenského podsvetia.

Der fast perfekte Mann (2013)

Neznášam nemecké filmy,muž sa mi smial, že už som fakt klesla na samé dno filmového plátna, keď toto kukám a nakoniec sa tak do toho zapozeral, že skončil film ani nevedel ako. Mne sa to páčilo, teda na to, že to bol nemecký film. Plus sa mi páčila hudba,za mňa a muža 3*😃

Tvoja tvár znie povedome (2016) (pořad)

Netvrdím, že je to nejaký zázrak. Ale tiež si nemyslím,že si to zaslúži také komentáre, aké tu prevládajú. Jednak ide o to podanie, začínam mať pocit, že keď sa nedá do komentu nejaká nadávka, tak to snáď už ani nie je "kuuuul"..ale tak budiz.. Niečím treba zaujať, že? Čo sa týka samotného programu..niektorí tu zrejme nepochopili, prečo sa na začiatku ukáže, kto bude čo imitovat. Je to preto, vážení diváci, aby sme videli akou premenou jednotlivý účinkujúci prejde a čo robí preto, aby to aspoň spolovice imitoval tak dobre, ako originál. Pre mňa je to celkom zábavné, aj tak v tej prasivej telke nič nejde a pri tomto sa človek aspoň zasmeje. Stále je to stokrát lepšie, ako nejaká,na desaťkrát obohrana platna Superstar a podobne. Niektoré premeny sú úplne top,práca maskerov je skvelá a hlavne, nikto sa nehrá na to, že vie neviem ako spievať. Za mňa 3*

Nic mě nezastaví (2015)

Mne sa to zdalo strašne neuveriteľné..proste, asi som si už viac zvykla na to,že v takýchto filmoch je akčný hrdina a nie hrdinka.. Ale dopozerala som to a preto tie 2*..

Naše děti (2014)

Ak by v tomto filme hrali známi herci, boli by niektoré dialógy natočené trošku inak, malý by to určite väčší komercnejsi úspech. Napriek tomu to však malo zaujímavú zápletku a ešte zaujímavejšie vyvrcholenie (wtf?!?),takže u mňa za 4*

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Katy Perry som mala vždy rada, myslím jej songy, naozaj to bolo ako povedala Adele v tomto dokumente- všetky jej pesničky na albumoch sú hity..no a páčilo sa mi, že v tom dokumente nebola len nablýskaná a dokonalá vkuse, ale že ukázala aj svoju normálnu a ľudskú tvár..

Nech mého muže! (2012) (TV film)

Ako hovorí môj muž- nemecké a kanadské filmy zo zásady nepozerám, lebo sú to najväčšie sračky :-) jedna hviezdička za šialené ksichty tej blondínky ..:-!

Princezna a námořník (2001) (TV film)

Určite to nie je taký film, ktorý by som si pozrela dvakrát. Ale nebolo to ani až také strašné. Páčilo sa mi, že to nebolo také len čisto romantika a neskončilo to happyendom hneď po príchode do Ameriky( lebo Amerika asi spasí vždy celý svet). Niekedy realita nie je taká rozprávková, ako si to ľudia vysnívajú. V každom prípade, určite by som nechcela žiť v žiadnej podobnej arabskej krajine.