Expendables: Postradatelní 2 (2012)

"Počul som, že ťa poštípala kobra" - "hej, zomrela do ôsmich dní :-DDDD Tak toto bolo nieco neskutočné. Nielenže som bola jediná baba v celom kine, ale tak dobre som sa nezasmiala na akčnom filme už dávno.Škoda, že tu nie je možnosť šiestich hviezdičiek.

Nedotknutelní (2011)

"Zvyšujem stávku. 200 eur na to, že nám budú robiť doprovod." Briliantné, dojímavé, vtipné a poučné! Kedykoľvek a kdekoľvek si pozriem zase.

Pevné pouto (2009)

Film bol v pohode, dobry napad podla mna, herci sa tiez dali, ale to len mne sa zdalo, ze to bolo take akesik rozvlecneee, proste zdlhave, ako keby som si slahla jointa, tak by ma to urcite zaujalo viac, ale takto v normalnom stave mi to prislo zbytocne dlhe.. Na obranu filmu, nenudila som sa, len prilis vela scifi na mna asi..

Avengers (2012)

Takto si to nejako predstavujem- ranne prebudenie s Thorom, obed s lukostrelcom, inteligentne posedenie pri kavicke poobede s nezmenenym Hulkom a romanticky vecer s Kapitanom Amerikou :-))))

Chata v horách (2012)

Po dlhej dobe slusny radobyhoror, pocas ktoreho som si celu dobu myslela WTF..???? o co komu vlastne ide? naposledy som sa takto zasmiala pri Zivych mrtvych a ten koniec to prpste zabil! :-)

Sněhurka a lovec (2012)

Takto vam to poviem - tej kralovnej ( Charlize ) som sa fakt normalne bala :-) A najviac sa mi pacila skriatkovska krajina, to bolo nieco neskutocne . Odporucam kazdemu, komu nevadi pootvorena huba Kirsten a ma rad tvrdych a sexy chlapov ako je Chris :-)

Než si pro nás přijde (2007)

Práve som to dopozerala, ešte mám nezaschnuté slzy na tvári a v mysli mám len dve otázky: Našiel si v tomto živote šťastie? a Priniesol tvoj život šťastie aj druhým?

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Slovensko milujem a som hrdá naň ako na krajinu, ktorá ponúka množstvo krásnych miest a milých ľudí ( nemyslím šašov sediacich v parlamente). Cestoseriál Vo štvorici po Slovensku je pre mňa zmesou nádhernej krajiny, skvelých chalanov, ktorých humor žeriem a nakoniec, ani mi nechýbajú Hudákove komentáre, znesiem aj Dangla, takže celkovo to zatiaľ hodnotím maximálne pozitívne. Mnohí spomínajú, že je to trápne, avšak nedá sa nevšimnúť si, že je to jediné pozerateľné v telke, keď to porovnáme s ostatnými pseudosračkami na čele s HP, Farmou a nápodobne.

Černobílý svět (2011)

Uff, podrzte ma, konecne dobry film po dlhej dobe. MIlujem filmy ,ktore ked pozriem, tak este 15 minut sedim v nemom uzase a rozmyslam, aky je ten svet obcas zvlastny. Tu knihu si inak musim kupit :-)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Na moj vkus to bolo prilis drasticke, ale na druhej strane, velmi ma to zaujalo, lebo som chcela vediet, ako to dopadne. Druhykrat by som to uz nekukala, ale hodnotim pozitivne.