To všechno z lásky... (2004) (TV film)

Ten koniec ma dostal...ostala som bez slov...je mi nesmierne ľúto žien, ktoré sa nechajú takto týrať. Kedysi som podobné ženy odsudzovala, pretože som nechápala, ako sa môže jedna normálna osoba nechať takto ponižovať a nič s tým absolútne neurobí. Teraz, čím som staršia a sledujem viac podobnú tématiku, chápem (aj keď občas veľmi ťažko ), že niektoré ženy jednoducho nevedia odísť z tohto pekelného kruhu odpúšťania a trpenia. Že jednoducho asi ani netušia, ako to má vyzerať v takej normálnej láskyplnej rodine, kde majú partneri voči sebe rešpekt a nemajú potrebu ubližovať jeden druhému. Čo k tomu viac dodať..príbeh týchto žien ( a hlavne aj koniec Evinho príbehu) by mali byť mementom pre nás ostatných, že netreba zatvárať oči pred tým, čo sa deje okolo nás, nevšímať si a ignorovať svoje okolie a tiež by sme si mali všetci vážiť sami seba, naozaj si uvedomiť, že jediný človek, s ktorým budeme navždy, som ja sám a nikto iný.

Najednou jsme rodina (2018)

Veľmi milý, vtipný a zároveň reálny film o tom,ako to chodí s deťmi. A to nielen s tými adoptovanými..:-) Páčilo sa mi striedanie jednotlivých pasáži- vždy, keď to začínalo byť príliš vážne, prišlo niečo vtipné. Po dlhej dobe konečne film, ktorý bol pozitívny, milý, humorný a ktorý si pozriem rada aj viackrát. Určite odporúčam. Za našu rodinu čistých 5*

Daddy Cool (2017)

Zaujimava komedia,ktora ma pobavila,aj miestami ponudila,aj natahovala v tom,ako to vlastne dopadne ( fakt som sa bala,ze ho na konci zrazi auto alebo co..). Komedia fungovala,len miestami ma rozculoval ten otrasny brajgel v byte a tiez to neustale fajcenie...ale to je mozno tym,ze som typicka matka,ktora ma uz ine priority,ako si vecne uzivat nezavisly party zivot;) 3*

Láska v malé Itálii (2018)

Taká milá, nenáročná komédia s romantikou a pizzou v každej tretej scéne. Je to predvídateľné, ale na druhej strane príjemné a vtipné, ja som sa teda bavila. A každú jednu pizzu, ktorá tam bola, by som si hneď dala! 3*

Čapí dobrodružství (2016)

Milá rozprávka, kde nechýba láska, dobrodružstvo, napätie, ale aj rôzne vtipné situácie. Určite sme sa pri nej nenudili a páčila sa predovšetkým deťom. Najviac sa nám páčilo zlomené srdce v podaní vlkov, ale takýchto šialených vtipných momentov je tam určite viac. Za našu celú rodinu 5*

Cena zlata: Odhalení skandálu americké gymnastiky (2019)

Veľmi silný dokument...Plakala som. A tá sudkyňa by si zaslúžila medailu za to, ako na konci prečítala časť z Nassarovho listu. Takéto monštrum si lepší trest ani nezaslúžilo. Teraz mu len prajem obdobné "liečby" od spoluväzňov do konca života.

Dokonalé rande (2019)

Mám rada romantické komédie od Netflixu, ale môžem povedať, že toto bola jedna z tých slabších. Herci by boli v pohode, ale celé to bolo veľmi klišovité, presne ste vedeli, ako to dopadne. Najlepší kamarát Brooksa mi neskutočne liezol na nervy ( to akože fakt sa aj chalan dokáže urážať ako baba? ), zápletka so Shelby sa mi zdala taká akási celá čudná..Nehovorím, že sa to nedalo pozrieť, len je to jeden film z tisíca, nič výnimočné, ani originálne. Ale Noah Centineo sa mi neskutočne páči a vždy sa rada na neho pozriem, takže 3* aj za jeho krásny úsmev.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Najradšej by som tento diel pustila všetkým tým, ktorí sa neustále ženú za "lajkami" druhých na sociálnych sieťach. Rozčuľuje ma, ako ľudia najradšej postujú svoje dokonalé pózy, ako majú neustále potrebu ukazovať svoje dokonalé životy, dokonalé rodiny, dokonalé a hlavne autentické chvile, pritom je to často len faloš a klam...Začínam plne chápať význam názvu tohto seriálu, skutočne je to veľké zrkadlo ľudstva a dnešnej doby.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Sledujem mnoho serialov a musim povedat,ze toto je jediny serial,pri ktorom som zazila tie najintenzivnejsie pocity,vratane nenavisti,bezmocnosti,ale aj lasky,priatelstva,spolupatricnosti,...obe serie vo mne zanechali velky dojem a napriek tomu,ze som to dopozerala pred tyzdnom,neprejde den,aby som si na ten serial nespomenula. Tesim sa na tretiu seriu a som zvedava,ako sa to dalej vyvinie. Za mna 100 %

Vrcholová príťažlivosť (2018)

Peter Hámor je jedna z mojich najobľúbenejších osobností našej krajiny. Pre mňa je to symbol húževnatosti, ale zároveň aj nekonečného pokoja. Už len jeho samotný hlas je maximálne upokojujúci. Doslova ma fascinuje jeho láska k horám.Tento dokument je úžasný sprievodca jeho výstupmi pretkaná výpoveďami jeho priateľov, blízkych a rodiny.