Make-up star (2019) (pořad)

Az na niektore plackovite sceny,ktore mi prisli umelo vytvorene,to bolo super. Celkovo milujem vizazistov,to,co dokazu s makeupom,takze toto bola moja srdcovka. Tesim sa z vitaza,myslim,ze si to zasluzil(a).

Láska je slepá (2020) (pořad)

Zaujimavy experiment,pacia sa mi tie namotavky medzi ucastnikmi a velmi rada by som verila tomu,ze je to skutocne tak,ako to tam je prezentovane. Ktovie,ako by to vo svete vyzeralo,keby sme sa vsetci takto zoznamovali,aj ked tu je to samozrejme totalne vyhrotene ( ludia zatvoreni v jednom dome,vytrhnuti z reality,bez medii,telefonov,v podstate nic neriesia,len sami seba). V kazdom pripade,mna to zaujalo a tesim sa na kazdu dalsiu cast ( pripade seriu),ktora pride.

Vždycky budeš moje možná (2019)

Super film, konečne po dlhej dobe romantická komédia, ktorá ma nezačala v polke nudiť a ktorá má chytila za srdce. Tá pesnička na konci o Keanu Reevsovi bola pecka :-))))

Třpytivé krevety (2019)

Bolo to vtipne,bolo to zaujimave a casto som si spominala na serial Queer as Folk,moj najoblubenejsi serial. Mam rada gay komunitu a nevadia mi niektore sceny. Pre prudernych to asi nie je,ale ja som si tuto jazdu uzila a drzim palce skutocnym ligotavym krevetam;)

Černé zrcadlo - Striking Vipers (2019) (epizoda)

Pekný diel a zaujímavá myšlienka. Keď sa človek zamyslí, tak čo je vlastne nevera? Je to fyzický kontakt s niekým? Alebo je to písanie na čete? Alebo je to útek do virtuálnej reality s kamarátom, ktorý skončí zaujímavo? Pozeranie porna a odmietanie reálneho partnera? Minimálne tieto otázky ma napadli pri sledovaní Striking Vipers..Odporúčam, za mňa 5*

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Taká rozprávka, ale malo to dobrú pointu. Veď o tom to je, že ľudia obdivujú často u tých všetkých "star" len image a ako sa prezentujú. Mnohých by veľmi vydesilo, keby vedeli pravdu a ako sa ten daný človek cíti alebo čo robí. Pekný diel, Miley Cyrus mám rada, hoci je teda exot riadny. Inak, aj ja by som chcela mať panenku, v ktorej by bolo moje vedomie, to by boli rozhovory na hodiny :-DDD

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Jeden z mojich najoblibenejsich pribehov z BM. Je to krasny obrazok dnesnej doby,presne je to o sekundach nepozornosti kvoli niecomu,co ani nestoji za to a ludia skutocne zabudaju,ako vyzera obloha a svet okolo nich. Toto ma chytilo za srdce.

Prime (2005)

Citlive a uprimne. Konecne film,ktory ma chytil za srdce. Za mna 4* a neskor mozno aj viac.

Ledové království II (2019)

Po trosku pomalsom rozjazde ( zhruba do prvej tretiny) to zacalo byt skvele,ba az brilantne! Ja som bola nadsena z celkoveho vizualu,vidiet to v 3D prevedeni,tak chrochtam blahom. Pesnicky hodnotim tiez super a rovnako aj slovensky dabing. Osobne si vsak myslim,ze je to rozpravka mozno tak pre 7+ deti,aby vedeli pochopit niektore vyznamnejsie suvislosti a celkovu pointu a hlbsi zmysel sustredeny na vztah medzi sestrami. Ja som bola nadsena,deti si to tiez uzili,uz tetaz sa tesim,kedy to bude na DVD,aby sme si to doma znova pustili. Za mna lepsie ako jednotka.