Kdo je další? (2018)

Mali by to premietať povinne v školách. Lebo tá naša dnesna mládež si vôbec neuvedomuje,ako veľmi sa rúti do záhuby. Parádne prepracovaný film,z môjho pohľadu možno aj dokument,ako veľmi nás/naše deti ovplyvňuje dnešná digitálna doba,kedy má každý potrebu zavesiť všetko na web a stráca sa klasicky sociálny kontakt. Smutné príbehy ponúkajú náhľad na rôzne,dnes veľmi aktuálne,témy medzi mladymi. Podľa mňa,pointy dobre vykreslené,aj keď tam boli určité zbytočnosti,aj tak stojí tento film za pozretie. Za mňa 4*

Největší showman (2017)

Hneď po Moulin Rouge je to môj druhý najobľúbenejší muzikál. Krásne piesne,úžasný pribeh, nádherné farebné kostýmy,proste jedným slovom perfektne. Presne takto si predstavujem muzikál na úrovni.

Vyvázni se zdravou kůží: Předtím a potom (2020) (pořad)

Pozeram sa na to,pretoze ma zaujimaju jednotlive zakroky a operacie,ako sa co robi a celkovo,ciastocne mi to pripomina Moju diagnozu,hlavne teda necenzurovane zabery. Tiez sa mi pacia vychytavky,ake nove pristroje existuju a podobne. Co sa mi nepaci je,ze samotna lekarka a sestra mi pripadaju,ako chodiaca reklama na plasticke operacie a pri doktorke mam dokonca dilemu,v akom pohlavi sa narodila...a tiez celkovo tie strastiplne pribehy. Proste mi to pride prilis velke hranie na city,pripadam si obcas,ako keby tak nemohol byt jeden obycajny clovek. Zas na druhej strame chapem,ze to je asi zamerom programu,takze uz to treba len strpiet.

Po životě (2019) (seriál)

Perfektne,satiricke,tie neuveritelne postavy,kazda nejakym sposobom strelena,"neuveritelne"zurnalisticke clanky ma polozili niekedy do kolien;) super pribeh,originalny v prelinani minulosti s buducnostou,kde vidiet obrovsky rozdiel psychike hlavnej postavy. Za mna 5*,je to take smutne,az je to ohromne komicke.

Veterinář z Bondi Beach (2009) (seriál)

Mam rada tieto typy dokumentov. Zaujimave pripady, mam rada aj tych veterinarov. Jedine,co mi vadi,je ten americky styl - neustale prestrihy cez pribehy,opakovanie tych istych pasazi a podobne.

Sexy Jexi (2019)

Mam velmi rada Adama a dokazem sa zasmiat aj na lacnych vtipoch,ale toto bola ozaj kravina. Nefungovalo to,cely pribeh bol stupidny,dokonca ani ta romanticka zapletka ma nejako nechytila a hlavne- ta neustale sa priblizujuca a oddalujuca kamera ma neskutocne vytacala!!! Jedna hviezdicka za Adama a druha za hudbu a to som este zhovievava.

Queer tým (2018) (pořad)

Ježíííš, toto doslova milujem a veru, nejedenkrát mi vyšla slzička.

Afrikou na pionýru (2019)

Veľmi príjemne natočená road movie po slovensky, vial z toho pozitívny feeling, dokonca to bolo miestami aj poučné ( vidíš nejaký rozdiel medzi oceánmi? Sú úplne rovnaké, to len ľudia robia rozdiely). Musím veľmi pozítivne ohodnotit aj zábery, niektoré boli neskutočné... za našu rodinu určite 5*, keby sa dalo, dáme aj 10:-)

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Prekvapivo milý seriál, zaujímaví herci a celkovo, veľmi dobrý dojem z prvej série. Na konci série som mala slzy v očiach. Oceňujem humor, naozaj pobavil a tiež veľké plus za Paxtonovu sestru :-) Teším sa na druhú sériu.

Kouzelná romance (2007)

Milujem túto rozprávku, lebo je pozitívna a akokoľvek by som mala nepríjemný deň, viem, že toto je film, ktorý mi vždy zdvihne kútiky úst. Rozprávka nielen pre deti :-)