Muži v černém 3 (2012) odpad!

Evidentně už jim došly nápady v prvním díle. Druhý se ještě dal, ale tohle je slátanina.

Já, kocour (2016)

Ale jo proč ne lepších 60 procent. Na to, že to točil režisér megasračky Muži v černém 3 rapidní zlepšení. Několikrát jsem se zasmál a i příběh je v rámci možností v pohodě. Z rodinných filmů se zvířaty rozhodně ten lepší navíc pěkná hlavní kočka.

Ptačí teror (2016)

Tak odpad ani náhodou. Pokud to srovnám s podobnými snímky http://www.csfd.cz/film/422811-terrordactyl/komentare/,http://www.csfd.cz/film/202053-pterodaktyl/komentare/ tak z těch 3 je to nejlepší. Jakýsi chlápek chová v nějaké rezervaci 2 dinoptáky. Jednoho dne se mu tam dostane jiný chlápek a oni ho sežerou pak ho začne hledat jeho dcera s kámoši a dostanou se tam taky. Nedá se říct, že by mě tam něco vyloženě štvalo herci jsou v rámci žánru v poho. Tyhle zvířecí horory se nedají brát vážně je to taková zvláštní kategorie a nemám důvod si na tom navyšovat péro tím, že tomu dám odpad a udělám se na tom.

Stádo (2015)

Nevím na kolik procent je to podle skutečné události a neřeším to. Jennifer chodí s Alexem pak se asi rozejdou a on ji jednoho dne znásilní. Ona ho udá a pak má s tím problémy každý ji a její rodinu odsuzuje její sestra se díky tomu nedostane do fotbalové týmu její matku vyhodí z pokladny obchodu do skladu její otec dostane přes tlamu a někdo jim zabije koně (jediná pasáž. kde mě ho bylo líto). Film by se dal rozdělit na dvě půlky jedna do soudu (nepříjde mě moc reálné, že by dostal jen podmínku a pokutu a pokud jo je tam ještě větší bordel než u nás v Čr) a druhá po soudu, která je vyloženě slabší a nemá co nabídnout. Jinak ten kněz už byl na pohled dobrý pedofil nedal bych moc za to, že si s nima taky užíval. 60 procent

Okresní přebor (2010) (seriál) odpad!

Ty dialogy psal někdo postižený nebo rovnou někdo z psychiatrické jelikož jsou to slušné perly. Adolf bude mít dítě a druhý na to kdo co proč. 0 procent

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Kdysi jsem v televizi ve zprávách viděl jak lidi v Severní Korei pláčou na povel tohle je něco podobného. Uvedu příklad 70 letá paní se chce setkat se synem, kterého 20 let neviděla. Světe div se Pošta Pro tebe ho najde a nejenže ho najde, ale dokonce ho dovede do pořadu kde se s tou matkou setká . Ačkoliv na ni 20 let sral světe div se naráz se s ní setká (buď zázrak nebo dostal prachy nejspíše to druhé). Tam si vše vyříkají pláčou a jsou šťastní pláče s nimi i moderátorka, která tu rodinu zná jen několik minut (tím pádem je to reálné asi tak jak Rambo a může tomu věřit snad jen blb). Většinu lidí v publiku tvoří důchodci což bude asi cílová skupina. 0 procent

Fender Bender (2016)

Chlápek jezdí s autem po silnici a vráží do jiných aut. Pak si vymění s dotyčnými informace a jde je zabít. Oceňuji námět i vraždy jsou v pohodě (vrah má takový větší nůž) dalším plusem je vražda té feministické blondýny nic jiného si nezasloužila zvláště ji muselo štvát, že ji zavraždil chlap. To je asi vše co se dá ocenit zbytek už je klasický slasher máme tu vraha v kostýmu, který vypadá jak půjčený někde z sadomasochistických hrátek, který přežije několik ran klíčem (ve skutečnosti by nepřežil více jak 2) a upálení a celkem 5 vražd což je lepší průměr. Díky za titulky Kasparov88

Doktor Strange (2016)

Více než 3 ani omylem. Záporák opět stojí za kulové (hned v první společné scéně ho Strange porazí tím pádem respekt před ním padne na bod 0) a jeho poskokové jsou tam do počtu. Zasmál jsem se tak dvakrát (Shamballa a jak se dobýval do toho chrámu a nakonec mu otevřely a on řekl děkuji) a po herecké stránce též nic moc. Výrazně zaujala jen ta doktorka a představitelka Prastaré. Některé věci jsou tam těžce nedořešené Spoiler dokáže oživit Wonga proč neoživil i Prastarou to neřeším tu nehodu tu by nepřežil ani Superman a když už přežil určitě ne pouze s poškozenýma rukama. Vtipy tipu plášť někoho mlátí nebo plášť mě ošmatrává případně řekne tlustému plešatci Beyonce či Emineme jsou trapné až to bolí nicméně cílovka (puberťáci) to ocení. První potitulková scéna absolutně o ničem a druhá zase skřípe v logice neboli zabiju všechny kouzelníky a sám sem kouzelník asi zabije i sebe hold. Zklamal i Dormannu je zde řečeno, že je silná entita a nedovede si poradit z časovou smyčkou?.

Padesát odstínů šedi (2015)

Knihy jsem nečetl a ani nehodlám. Jedná se o klasický romantický film, kterých můžete vidět například na Prima Love stovky. Chudá ženská (zde studentka) sbalí milionáře. Ten může mít vzhledem ke svým prachům každou ženskou, ale vybere si zrovna ji. Aby to bylo zajímavé tak milionář je fanouškem do sado maso hrátek takže ji první k tomu ukecá ať mu podepíše smlouvu a následně, když to na ní praktikuje se s ním ona rozejde. Konec prvního dílu nedovedu si teda představit co bude jako v dalších dvou. Hodně jsem se těšil na píseň Love Me Like You Do, ale bohužel zazní až na konci v titulkách. Pusťte si radši třeba Pretty Woman, která je daleko lepší.

The Remains (2016)

Vím, že duchařských hororů už je tolik, že přijít s něčím originálním je těžké, ale co je moc to je moc. Pan Bella na to šel chytře na svůj debutový horor skopíroval jiné. Takže tu máme chlápka co přišel o manželku a koupí levný dům (3:15 Zemřeš). V tomto domě, ale straší (3:15 Zemřeš, V Zajetí Démonů 1,2 a x dalších hororů) démon, který vznikl z nepovedené seance (Insidious) . Strašení probíhá v 03:00 ráno (3:15 zemřeš jen je to posunuté) a probíhá i přes panenku (Anabelle, V Zajetí Démonů) na konci se nám objeví vraždící děti (Sinister,Sinister 2) Nejhorší na celém filmu jsou, ale herci. Hlavní chlápek je uvěřitelný asi tak jako Putinovo prohlášení, že na Krymu není žádný ruský voják jeho starší dcera se celou dobu chová jako by tam byla omylem a vše jí bylo totálně u zadnice, aby na konci říkala, že má všechny ráda a ostatní jeho děti jsou tak protivné, že bych jim přál návštěvu Fritzla. Při sledování doporučuji rychloposuvné funkce po cca 10 minutách na začátku se tam nic nestane jen se tam občas mihne nějaká postava a něco se stane až zhruba 30 minut před koncem.