Baskin (2015) odpad!

Konečně dokoukáno a je to teda slušná srajda. Na začátku se seznámíme s 5 policajty a jediné co se o nich dozvíme je to, že jeden píchal kdysi býka a transsexuála (chlapa co se převléká za ženskou) a jeho otec píchal kuře (tím pádem jsou nám všichni ukradení) . Tito policajti jdou na pomoc jiným policajtům na místo Baskin, které je proslavené špatnou karmou a tím, že se tam bojí všichni jít. Dojdou tam najdou několik umučených lidí a napadnou je jakýsi sektisté. Jejich vůdce 4 z nich zabije a poslední z nich zabije toho vůdce a konec filmu. Tento film může potěšit jen milovníky samoúčelného gore (příjde mě, že zde ani neexistoval scénář) máme zde vykuchání vypichnutí očí a zabití pomocí stoličky a klíče na druhou stranu pokud budu chtít vidět něco krvavého pustím si Wolf Creeka 2 Hostely případně nové Texaské Masakr a dostanu toho daleko více. 0 z 10

We Are Your Friends (2015)

Čekal jsem film o taneční hudbě. Místo toho je to o několika chlápcích co hledají pro kámoše lidi, kteří by si šli zapařit na diskotéku a poslechnout jeho sety. Jednoho dne tam potká jakéhosi slavného dje a skamarádí se. Celý film je pořád o tom jak spolu někde chlastají souloží a hulí jak komín v Dukovanech. Na konci jeden z nich umře (režisér se snaží tam dat emoce, aby nám ho bylo líto což se mine účinkem jelikož mě byl totálně u zadnice a ani mě ta postava nezaujala navíc mrtvých fetek nelituji). Jinak závěrečný song z těch zvuků těžká sračka, ale pořád lepší než poslouchat hovna od Kabátů například Ani soundtrack za moc nestojí šlo z toho více vymáčknout jediný song co zaujal https://www.youtube.com/watch?v=KIPC_HLifmo

Tell Me How I Die (2016)

Anna nemá peníze tak hledá něco čím by je získala. Dostane nabídku na zkoušení léku, který má pomoct proti alzhaimerovi. Jsou rozděleni do dvou skupinek jedna dostane ten lék a jedna pouze placebo (náhražku). Díky tomuto léku vidí budoucnost a zjišťuje, že jich tam někdo zabíjí. Nápad provedení a zpracování je dobré. Herci jsou též hodně dobří dořešit jen trochu scénář (je zde řečeno, že je chce všechny zabít a ona přežije a absolutně ho to netíží) bylo by to vynikající. Lepších 60 procent sice si za týden nevzpomenu o čem to bylo (jediná zapamatovatelná scéna je zabití v pasti na medvědy), ale i tak převládá dobrý pocit

Rampage: President Down (2016)

Ze všech 3 dílů nejslabší. Bill odstřelí prezidenta, víceprezidenta a ještě kohosi všechny jednou ranou (to mě příjde jako blbost, ale budiž) a zákon po něm jde (nevím proč ti policisté neměli neprůstřelné vesty, když šli po ´´ největším teroristovi Usa,,). Bohužel 3/4 filmu jsou kecy typu Je potřeba dělat něco se svým životem Mí následovníci mě pomstí a takové sračky. Navíc ty kecy, když se člověk zamyslí jdou hodně mimo (Jay-Z bydlí na kopci daleko od lidí nemůže to být třeba kvůli tomu, že chce mít své soukromí a klid od fanoušků a paparazzi to ho asi nenapadlo že nebo Avengers propagují zbraně a co by jako chtěl, aby se tam mlátili pěstmi nebo jak). Ty scény s ISIS jsou úplně zbytečné a nechápu jejich smysl (obviní je z vraždy prezidenta a těch ostatních přitom mají na videu jak se k tomu Bill hlásí o takové blbosti jako, že silně pochybuji, že by mohl dávat na youtubě videa kde vyzývá k zabíjení lidí ani nemluvě). Naopak závěr to hodně zachraňuje. P.s. někdy si v městě odchytnu nějakého bezdomovce a řeknu mu, že by měl něco dělat něco se svým životem jinak umře jsem zvědavý jestli si na mě pak někdy vzpomene jak tenhle na Billa (to nevěděl dřív, že pokud něco neudělá, že chcípne a museli mu to naznačit?).

Devátý život Louise Draxe (2016)

Aju je na tyhle filmy škoda na druhou stranu se nejedná o špatný film. Když se nad tím člověk zamyslí pointu zjistí cca po půlhodině (3 postavy jedna je v komatu druhá nezvěstná, která zbývá). Doladit nedostatky (policie například vůbec nevyslechne matku a ani ji nepodezírá od začátku je jako podezřelý otec každý chlap je hajzl a násilník, ale na to, aby jí udělaly děcka jí dobří byli jedna osoba je v jeskyni 2 týdny a nedělá pro svoji záchranu nic jen si tam chcípá). Knihu jsem nečetl Alternativy: http://www.csfd.cz/film/360075-zlo-nikdy-nespi/komentare/ http://www.csfd.cz/film/230524-pevne-pouto/komentare/

Roboshark (2015) (TV film)

Rozhodně je to lepší než tohle http://www.csfd.cz/film/422811-terrordactyl/komentare/ nebo tohle http://www.csfd.cz/film/351387-robocroc/komentare/ takže minimálně 40 procent dám. Nevím na čem pan Lando jede, ale evidetně je to slušný matroš navíc ve kterém jiném filmu můžete vidět jak robožralok sleduje jakousi holku na twitteru a píše si s ní zprávy tipu Roboshark volá domů nebo, že jakýsi ufolog je důležitější osoba než prezident. Úplně nejlepší byl ten generál ten měl brutální hlášky :-). Jinak na konci je náběh na další díl Robočivava což by byl slušný úlet :-)

Pavučina snů (2003) odpad!

Knihu neznám, ale film je sračka. To se radši znovu podívám na somálské porno kde to člověk dělá s velbloudem než na tohle.

Turbotarantule 2: Druhá láva (2016)

Oproti prvnímu dílu je to slabší. Na Floridu útočí lavalantule a Colton West tam má dceru a snaží se ji zachránit. Ubylo humoru (zasmál jsem tak 2 a 3krát) a naopak přibylo trapných herců (ta černoška z jedničky ten liliput z jedničky plus velký počet černých ´´herců,,) Pobavila tak jen parodie na Jurský Svět,Aligátor Dundee a závěrečná obří lavalantule. Tipuji, že za rok tu bude další pokračování.

All Through the House (2015)

Tohle mělo jít do kin místo tohohle http://www.csfd.cz/film/384558-krampus-tahni-k-certu/komentare/. Rozhodně se jedná o lepší a zajímavější horor s Krampusem. Navíc potěší i gore (ustřihnuté prsty, ustřihnuté penisy) a zhruba až do konce tomu nedojde dech. Pro mužskou část populace jsou zde (až na 2 výjimky) i na slasher neskutečně pěkné a prsaté herečky. Hlavní herečka je navíc hodně podobná Megan Fox. Jediné výtky mám ke konci (někdo mě zavraždí babičku a kamarádky a já to neřeším a ještě se s ním kamarádím) a k soubojům mezi vrahem a obětmi jelikož místy vypadají jak vystřihlé z Laurela a Hardyho. Po delší době hodně kvalitní slasher.

Obr Dobr (2016) odpad!

A vítězem kategorie největší sračka roku 2016 se s předstihem stává tohle dílo. Malá Sofie (malý fracek protivnější než Petr v Panovi, který všem rozkazuje jak se mají chovat) žije v sirotčinci (vypadá jak z 18 století, ale příběh se odehrává v moderní době) kde jednoho dne uvidí obra ten ji unese do Obří země. Cca hodinu s ní kecá o tom jak dělá sny a jak má všechny rád a , že má 8 bratrů všechny větší jak on (zajímavé, že na konci jich ty vrtulníky unášejí nejméně 12 a na tom ostrově se jich objeví zase 9 asi se 3 utopili nejspíše takovou blbost jako, že by jich ten vrtulník unesl radši ani neřeším ). Dalších 30 minut se něco děje v tom stylu, že je přijmou ke královně Alžbětě (nejspíše) ta tam nemá asi žádnou ochranku a každý den ji lezou po parapetu malé holky a v zahradě chodí obři jelikož jí to vůbec nepříjde divné.Ta proti zbývajícícm obrům vytvoří armádu ta je unese na ostrov a nechá je tam konec filmu. První hodina se dejme tomu ještě dá, ale pak to jde do kopru inteligence obrů (kromě toho hodného) je na úrovni houpacího křesla humor je horší než v Scary Movie 2 (obr leze spadne bouchne se do hlavy anglická královna a její psy prdí WTF) a ani herci za moc nestojí.