Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Někdy neuškodí podívat se na to čím někdo začínal. A Aja než přešel k mainstreamu začínal tímhle. Vyvražďovačka je to dobrá bohužel ze začátku to nasadí hodně velkou látku, kterou to překoná až ke konci scénou s cirkulárkou. Pointa je zvláštní a nedomyšlená 60 procent.

Star proti silám zla (2015) (seriál)

Viděny zhruba 3 díly. Má to něco do sebe některé díly jsou vtipné a i hlavní postavy jsou dobré. Baví mě i animace a závěrečný song.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad) odpad!

To už bych se radši díval na mísu ze záchodu jak se tam točí voda dokola, když člověk spláchne než znovu na takové sračky.

The Perfect Husband (2014)

Zajímavá sociální sonda on si myslí, že jeho manželka spí se všema kromě něho ona při porodu příjde o dítě a hrábne jí z toho (samozřejmě pak se to vyvine úplně jinak).

Patologie (2008)

Když to tehdy vyšlo tak se mě to líbilo a dal bych 80 procent nyní s odstupem času už mě to tak nebere. Je to v podstatě o tom jak skupina patologů zabíjí lidi a pak tipují jak zemřeli.Ze začátku to ještě jde zabijou jakéhosi vraha,pedofila, kuplíře, ale pak už se z toho stane rutina a jde to do háje. Jeden z nich se pak rozhodne odejít a oni ho nechtějí nechat. Pochválit se tak dá jen prostředí (nemocničních hororů moc není vzpomněl bych si maximálně na podobnou Anatomii) jedna krvavá vražda 3 prostitutek a závěr.

Phantasm V: Ravager (2016)

Původní filmy jsem neviděl takže nostalgie a body za ni padají. Jediné co se tam dá ocenit je slušné gore a vraždící koule, i když na to, že je to film z roku 2016 tak trikově to místy vypadá hůře než například Pán Šelem. Problém mám i s příběhem ve kterém jsem se vyloženě ztratil a nevěděl jsem co je sen a co skutečnost některé vize byly, ale povedené.

Buchty a klobásy (2016)

Bohužel se jedná o hodně průměrný animák, který překvapí jen tím jak je natočen (souloží zde spolu potraviny zabíjejí se zde lidé) ničím jiným to nezaujme. Pobavil mě jen Meatloaf (je nutná znalost angličtiny jinak ten vtip nepobaví) a ta postava Žvejky naopak to, že skoro každé druhé slovo je kurva a podobné nadávky je hodně trapné. 40 procent za film a 20 za závěrečný sex potravin to je taková blbost, že se to musí ocenit. P.s. Seth Rogen je takový český Petr Novotný oba jsou tak trapní až to bolí

Dívka ve vlaku (2016)

Druhá Zmizelá se nekoná ani omylem. Nějaký Tate Taylor nesahá Fincherovi ani po paty ( a to nejsem Fincherův fanda). Ze začátku mě to nebralo takřka vůbec (cca 30 minut) , ale od zmizení jedné osoby se to rozjede na slušný thriller. Souhlasím, že to je celé poskládané tak, že se spoléhá hodně na náhodu (někdo je tam kde náhodou nemá být vidí to co nemá) a i konec je na náhodu (někdo umře něčí rukou a nikoho neobviní jen kvůli tomu, že vypoví, že to byla sebeobrana přitom on je mrtví a oni žijou takže jednu osobu šlo v klidu obvinit). 60 procent

Kvílení (2016)

V žánru by mělo být připsáno ještě komedie takhle dlouho jsem se nezasmál nejlepší na tom je, že nechtěná (například chlápek řekne policajtům budu Vás žalovat ať do Vás udeří blesk a udeří do něj nebo cca 5 letá holka říká otci mluv ty hajzle a scéna vypadá asi tak přesvědčivě jako, když se členové Homo Direction pokoušejí zpívat a nemají u sebe playback úplně nejlepší je, ale šaman, který dělá rituál a vypadá to asi jak vystoupení na Jízdě Králů ve Vlčnově). O scénáři škoda mluvit chybí mě tam vysvětlení kdo proč a tak nemluvě o tom, že kdyby se některé situace řešily jinak bylo by to vyřešené hned (napadne Vás jakýsi nakažený chlápek co uděláte vytáhnu bouchačku a odstřelím ho tady je nejspíše ani nemají jelikož kdyby je občas vytáhly mají po problémech). Chybí i možnost komu fandit hlavní policajt, který zabíjí zvířata a vloupává se cizím lidem do baráku a ničí jim je moc sympatií nejspíše nevzbudí a celkově větší kretény než jsou tady ti policajti , aby člověk pohledal. 20 procent za ďábla na konci a 20 procent za scénu v nemocnici kde umře jakýsi chlápek a oni to ukážou více ani omylem. Český překlad Kvílení opět mimo realitu nikdo tam nekvílí.

Decibely lásky (2016)

Tak , abych byl soudný (nepatřím mezi ty co tomu dají odpad aniž bych to viděl což bude nejspíše 70 procent hodnotících a nedám tomu odpad ani proto, že tam jsou písně Michala Davida) 2 hvězdy si to zaslouží. Když to porovnám například s takovými Kameňáky 1,2,3, (ten poslední jsem neviděl ani vidět nechci) nebo třeba s Muži v naději je to daleko lepší dal bych možná i třetí, ale iritovala mě tam ta plzeňská nula (čti Horváth) neměl jsem ho rád ani jako fotbalistu ( i když pojem fotbalista je možná urážka spíše simulanta co mu pískali jen penalty jinak nic neuměl) a jako herec potažmo zpěvák je ještě horší zlatá Anička Dajdo z Superstar. Když se člověk přenese přes to , že to nemá děj (v podstatě se chodí od lokace k lokaci, aby to došlo do finále) a ze začátku je to podivně sestříhané (střihače rovnou vyhodit ten by nezvládl ani vystřihovánky) tak se to dá. Písně jsou podařené a herci jsou též v pohodě. P.s. pro xxmartinxx Decibely Lásky tam zazní, ale jen konec a jmenuje se to tak protože se nedohodli na právech, aby se to jmenovalo Diskopříběh 3