Účastníci zájezdu (2006) odpad!

Tady není co řešit nulové herecké výkony (hrál tam někdo vůbec?) a snaha o to být za každou cenu vtipný (nefungující)

Můj kamarád drak (2016)

Strašně sterilní film, který se snaží v člověku probudit nějaké emoce, ale pokud má ten/ta dotyčný/á více jak 10 let tak to prostě nejde. Všechny postavy jsou strašně ploché máme zde chlapce co přišel o rodiče, ale za to našel draka (nejspíše ten drak žil ze vzduchu jelikož v průběhu filmu nic nesežere) ženskou s manželem co se starají o les a zvířata v něm přesto nejsou schopni v něm nalézt jedno děcko a draka (budiž ten drak umí být neviditelný nabízí se, ale otázka proč to nedělá teda pořád a létá tam do města, aby ho každý viděl) a jakési postavy co ho chtějí ulovit nebo vystavovat a vydělávat na něm prachy. Takže jdeme podle klasického scénáře nic nečekaného tam nepříjde (časem ho chytnou on se z toho dostane a zachrání se konec) P.s. hláška co pobavila ´´pronásledujeme draka, který umí létat,, ne fakt to jsem nečekal myslel jsem si, že tam bude plavat někde a jinak v Usa musí být dobrá sociálka, když se nestará absolutně o děti co přišly o své rodiče

Smrt ve tmě (2016)

Dám 4 hvězdy, ale, že bych z toho byl nějak extra potěšený to ne. Na to jak jsem se na to vyloženě těšil jsem čekal něco jiného navíc ke konci přichází zvraty, které mě tam nesedly a navíc se to hodně táhne. Do toho to co některé postavy přežijí by nepřežil Rambo s Seagalem a Van Dammem dohromady. Naopak cením si scény ve tmě v tom skladu ta je parádní (těch scén tam mělo být více) místy i brutalita jde pochválit a celkově i herci (i když zde není komu fandit) 80 procent třeba tohle mě bavilo vyloženě více http://www.csfd.cz/film/418916-zhasni-a-zemres/komentare/ na druhou stranu jeden z těch lepších hororů.

Invaze terordaktylů (2016)

Tak to je gól na jakési město v Usa padají meteority s vejci pterodaktylů (nechtějte vědět jak se tam dostaly jelikož to je blbost). Ty po čase vylezou a začnou terorizovat obyvatele. V celém filmu umře cca 5 lidí (je zde sice řečeno, že umřely tisíce, ale to je asi taková blbost, že by tomu nevěřil snad nikdo) spadne jedno letadlo a zničí se několik baráků.Přesto, že zde je pterodaktylů požehnaně armáda není nikde asi je to obyklý jev . Invazi pterodaktylů zastaví dva chlápci co dělají do zahradnictví (jeden větší kretén jak druhý) ženská co dělá barmanku,její sestra (ta chcípne což je škoda jedna ze zajímavějších postav co mě bavila) a maník co je bývalý mariňák a věčně chlastá. Na konci se z té ženské a toho mariňáka stanou odborníci na pterodakytyly což může myslet vážně snad jen chovanec mentálního ústavu (ani jako vtip to není vtipné). Úplně nejlepší jsou, ale scény typu můžu si vybrat jakou chci zbraň (dokonce je tam i samopal), ale vezmu si podělaný revolver a světe div se funguje to střílím s tím pterodaktyly jak divá nebo likviduji pterodakytyly plamenometem co na tom, že u jednoho to nevyšlo a přežil to budu to používat dále a světe div se ono to vychází. Dám 40 procent jelikož mám zvířecí horory rád, ale co je moc to je moc tohle se může směle zařadit mezi skvosty typu http://www.csfd.cz/film/202053-pterodaktyl/komentare/ či http://www.csfd.cz/film/222324-raptor-island-jesteri-utoci/komentare/

Unfriend (2016)

Laura má na facebooku přes 500 přátel jednoho dne z dobré vůle potvrdí přátelství jakési holce, která je divná. Má 0 přátel,nikdo se s ní nebaví a sdílí si příspěvky plné okultismu černé magie apod. Pak se jednoho dne pohádají a ona se zabije, ale není tak nějak mrtvá jelikož zabíjí její přátele. Na to, že je to německý horor tak je to hodně kvalitní což čumím. Ze začátku to hodně připomíná Odebrat Z Přátel pak se to, ale rozjede vlastním směrem . konec mě vyloženě potěšil a i vraždy jsou kvalitní a děsivé. 80 procent doladit trochu scénař a bylo by to dokonalé jinak nelekl jsem se ani jednou, ale dívat se na to v noci má slušný nádech a atmosféra je tam daleko lepší místy než v této sračce http://www.csfd.cz/film/404843-carodejnice/komentare/.

Popelka v teniskách (2016)

První píseň je tak tragická, že jsem měl chuť to vypnout naštěstí se to rozjede. Je to zhruba o tom, že jakýsi zpěvák natáčí muzikál o Popelce kde příjde na kásting macecha se třemi dcerami. Jedné, která je tam jako doprovod a něco jako osobní služka se on zalíbí a rozhodne se ho zaujmout, aby se ale neprozradila musí ze sebe dělat někoho jiného. Příběh 40 procent písně 60 procent (až na tu první povedené) kostýmy 80 procent opravdu povedené choreografie 60 procent. Celkově 40 procent ideální film do tv třeba na Disney Channell P.s. žánr fantasy to jako vážně?

Hodinu nevíš... (2009)

Když jsem na tom byl tehdy v kině tak mě to hodně bavilo nyní jsem si to pustil s odstupem času a už to není ono. První věc, kterou nechápu je že je to inspirované Heparinovými vraždami a není tam ani jednou ukázáno nebo přečteno slovo Heparin to, že vraždí saniťák což Zelenka nebyl nevadí tak moc. Dále nechápu situovaný děj do starší doby, když nemocnice vypadá hůře jak některé v druhé světové válce (knihu jsem nečetl možná to bude tím). Problém je i s herci nikdo kromě pacientů , kteří stejně umřou mě tam nepřišel sympatický (Jedna sestra spí s každým na počkání navíc by mě zajímalo kam zmizela ,Hlavní doktor je namyšlený až to bolí navíc podvádí manželku a 2 děti se sestřičkama ten mě štval úplně škoda, že neumřel , Vrchní sestra pro změnu dlabe na pacienty na úkor toho, že dostane chorobopis a Vedoucí nemocnice by dokázal snad zamést pod stůl i to kdyby tam vybuchla atomovka atd) navíc mě tam štvalo, že tam měl skoro každý příbuzného přece jen, když tam dochází k vraždám nebudu si tam nikoho známého vozit ne. Líbila se mě první vražda ta byla zajímavá ostatní už moc ne jelikož to bylo vynucené a konec je nedomyšlený. 60 procent

Pevnost Boyard (2016) (pořad) odpad!

Hodnotím odpadem jelikož mě vadí ti soutěžící. Kdyby to byli normální obyčejní lidé a ne pseudokvašky (Prachařová,Prachař, zlatokopka Pizingerová apod) dal bych 2 hvězdy více ani omylem.

Francesca (2015)

Z daného žánru slabší kousek. Vrah je zajímavý a i ta omáčka kolem toho, ale místy některé výjevy mě příjdou překombinované. Konec též nezvládly bych řekl kdo to jako vraždil . Takový kousek na jedno podívání z kterého si pamatuji jen větu Mami chci si s tebou hrát.

Taxi 121 (2016)

Za mě spokojenost ke konci ten emoční a psychický dopad na diváka je opravdu velký což mě potěšilo.Navíc na to, že je to český film netáhne nějakými hovnama a sračkama což je velké plus a pěkně to odsýpá. Dalším plusem jsou i normální herci a ne nějaké zmalované a přehrávající tlamy, které můžete denně vidět v Tv (Ordinace Ulice apod) Z českých filmů příjemné překvapení.