Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

Už tehdy, když to bylo v tv mě to nebavilo. 5 procent za píseň ze znělky

Cell 213 (2011)

Chlápek je obviněný z ´´vraždy,, svého klienta, kterému zařizoval propuštění. Za trest je poslaný do cely 213 kde se mu objevují děsivé výjevy z jeho života a něco se ho pokusí zabít. On se z té cely snaží dostat a snaží se dostat i na svobodu. Je to spíše takový thriller s nadpřirozenými prvky (duchové nápisy na zdi apod.) na konci se to snaží do sebe zapadnout a být to chytré, ale je to spíše opak. Některé věci jsou těžce nedořešené (dozorce dělá chlápek co byl 7 krát obviněn z násilí proti vězňům,kdyby zabil tu ženskou má to vyřešené hned a nemusel by ani sedět) a i konec moc smysl nedává. 40 procent

Knucklebones (2016)

Jakožto člověk co si nehraje na něco co nejsem (viz hororový expert u nižších příspěvků) dávám 60 procent. Holka se rozejde s klukem a pokusí se zabít. Pokus o sebevraždu přežije a její kamarádka se rozhodne vzít ji a jakési 3 kluky do 40 let opuštěné továrny kde straší (zajímavý nápad) V té továrně probudí démona co jich zabíjí. Některé vraždy jsou zajímavé a nápadité některé naopak nestojí za nic. Herce bych nějak neřešil v tomto žánru asi těžko bude hrát někdo jako Brad Pitt a Angelina Jolie navíc evidentně je zde nízký rozpočet jsou zde 3 lokace (továrna dům a místo kdesi před továrnou). 60 procent lepší průměr

Vlak do Pusanu (2016)

Chlápek, který je věčně v práci jede se svou dcerou do Busanu za matkou. Sotva nastoupí do vlaku stanici napadnou zombií a ti nastoupí i do vlaku. Mezitím všady vychází zprávy, že dochází k zombie apokalypse a nikde není bezpečno tak se skupina přeživších snaží přežít. První věc co jsem nepochopil je úvodní scéna to jich jako nakazila zombie srna nebo to bylo co? dále mě ke konci vadilo chování zombie v některých scénách rozbíjejí sklo na počkání, aby v dalších scénách nebyly schopné rozbit sklo ve vlaku to samé s infekcí někoho kousnou hned se promění a někdo ještě stihne zachránit desítky lidí a nebo dokonce se i pokecat s dcerou nemluvě o tom proč potřebovali strojvedoucího, když s tím sami uměli. V některých scénách je bohužel film nedořešený (například jakási babka celou dobu chce přežít, ale když se nakazí její kamarádka chce umřít pro změnu nebo zombie napadnou tým baseballistů a ti místo, aby se bránili nechají se infikovat) 80 procent rozhodně z daného žánru lepší film hrozně jsem se bál, že to bude připomínat sračku Snowpiercer (tu sračku bych doporučoval vysílat na Čt hned po večerníčku případně místo něj) naštěstí to spíše více připomíná World War Z.

Ďábel (2010)

5 lidí (černoch člen ochranky, stará babka,mladší ženská, chlápek s firmy na matrace a jeden ničím výrazný chlápek) uvízne v výtahu. Po nějakém čase začnou umírat a jejich počet se snižuje. Později se zjistí, že každý má svůj hřích (jedna okrádala prachaté chlapy, jeden umlátil někoho baseballovkou jeden seděl za podvody a jeden seděl ve vězení už nevím za co) a ďábel je zabíjí kvůli těm hříchom. Námět není špatný jen některé věci jsou hodně nedořešené (celou dobu s němi ten ďábel je a nedokážou zjistit kdo to je nebo proč někteří umírají a někteří ne má to nějaké pořadí nebo je to náhodné nemluvě o té úvodní sebevraždě to měla jaký smysl jestli nalákat toho poldu tam tak bohatě stačilo něco udělat v tom výtahu což se později stalo) 60 procent rozhodně je to lepší než podobný Elevator (jsou tam lepší herci a lepší děj a nikdo mě zde neiritoval)

The Neighbor (2016)

Lepší průměr. chlápek co se živí jako člen zlodějů a překupníků má za souseda chlápka co se pro změnu živí únosy lidí a žádáním výkupných po jejich rodinách. Jednoho dne ho jeho stará přistihne při jednom únosu a on ji unese a její starý se ji bude snažit vysvobodit. Rozhodně nemůžu říci, že bych se nudil je to zajímavé a má to nápad (například smrt pomocí stojanu na kameru).Konec připomněl Smrt Ve Tmě jen místo slepého chlápka tam byl chlápek s brokovnicí a plynovými granáty co viděl. Navíc to má místy takový 80tkový nádech což potěší. Není to lepší jak Collector ani Collection, ale dá se na to dívat.

Elevator (2012)

9 lidí uvízne ve výtahu. Je mezi nim těhotná,tlustoprd, iránský muslimský američan do toho ještě člen ochranky (to už samo o sobě je smrtící kombinace) neskutečně vtipný komik (tak vtipný, že Teletubbies jsou proti němu inteligentní) indka, milionář s jeho děckem a ženská s bombou. Po čase ta ženská s bombou umře (hodně nereálné a náhodné) a nechá jim tam tu bombu. Oni se z toho chtějí dostat a přežít. Největší problém je s herci někteří na to, že mají za chvíli umřít jsou absolutně klidní (ten tlusťoch třeba) a i se scénářem, který má hodně logických kiksů (například ty situace co přežije děcko té těhotné by nepřežil ani dospělý by potratila hned nebo proč tam nenahnaly toho tvůrce bomby, aby ji zneškodnil, když ji postavil musel ji i umět zničit). Potěší tak jen jedna scéna co mě připomněla Resident Evil 1 a ke konci porcovací scéna i když s ní nešlo nic vidět byla zajímavá.

Jeskyně (2005)

V roce 2005 vyšly dva jeskyní horory tohle a ještě Pád Do Tmy (který se později dočkal pokračování). Zatímco tohle to hodně schytalo ze všech stran Pád Do Tmy byl hodně vychválen. Mě osobně se líbí hodně dva na Jeskyni jsem byl tehdy v kině a mám na to hodně dobré vzpomínky celkově mě to hodně bavilo. Konec je opravdu divný, ale i tak z toho mám dobrý pocit.

Dobrý synek (1993)

Henrymu umře matka (nejspíše na rakovinu). Otec jelikož má práci v zahraničí a navíc chce být sám ho hodí příbuzným, kterým pro změnu umřel kdysi syn a mají tak jednoho kluka zhruba v Henryho věku (Mark) a jednu holku(jméno už nevím) . Henry se s Markem spřátel a zjistí, že je magor. Ze začátku je to nuda (cca 15-20 minut) , hodně se to táhne a opakují se scény kdy jdou spolu ven a střílí nebo jdou spolu ven a způsobí nehodu , ale ke konci se to slušně rozjede. Ve výsledku lepších 60 procent. Je to spíše takový thriller ideálně do televize nic světoborného, ale účel to splní. Alternativa http://www.csfd.cz/film/237089-orphan/komentare/

I Am Not a Serial Killer (2016)

Zvláštní film z kterého mám vyloženě divný pocit. John je kluk, který má všechny předpoklady být vrahem dělá studie o sériových vrazích,hlavnímu klukovi co je ve škole šikanuje říká, že ho má rád jinak by ho musel zabít a s matkou dělá v pitevně. Přesto v jeho městě začne vraždit zabiják a John se rozhodne, že ho dopadne (zajímavé, že ho nikdo nepodezírá přitom to ví, že je magor) . Nicméně ten zabiják není člověk, ale určité stvoření (to není spoiler jelikož , když se podíváte na plakáty zjistíte to sami) . Námět není špatný, ale film zabíjí stopáž, která je zbytečně moc dlouhá hlavní vrah vyjme jedné zajímavé scény a konce toho moc nepředvede a chybí i vysvětlení kdo co jak a proč. 40 procent