Anna a droidi (2013) (seriál) odpad!

Kdysi jsem viděl několik dílů nějak mě to nechytlo. Navíc nyní v každé reklamě upoutávka na Tesáka už mě štve.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Spíše by se to mělo jmenovat Pohádka O Tarzanovi jelikož místy to zavání těžkou parodií a místy se to snaží být cool jak nějaký díl Ramba (Tarzan vymlátí celý vlak ve kterém je cca 20 vojáků s puškama) . Jane zde vypadá jako by rovnou vyšla z kosmetického salónu a po cestě se ještě stavila na módní přehlídce( k tomu úplně pasuje dialog mám si vzít 4 korzety nebo 2) . Představitel Tarzana je nesympatický až to bolí nevyzařuje žádné emoce ani kladné ani záporné a navíc poté co hned v první scéně ho dobije jedna gorila tak úcta k němu odpadne úplně. Nejvíce peněz na tom stály asi ty digitální zvířata jinak fakt nevím. Konec je neskutečná parodie objevují se zde scény jako střelba z pušek a těžkého kulometu po Tarzanovi aniž by ho zasáhly následována scénou kdy Samuel L Jackson (který zde hněte kecy o otroctví a sama Usa měla jak dlouho otroctví takže sem mu nevěřil ani slovo to samé o těch žoldácích) udělá to samé s daleko horším kulometem proti jejich lodi a nejenže se vždy trefí, ale on tu loď i potopí. Nebo to, že celá belgická armáda o velké síle se lekne několika indiánů s Tarzanem. Režisér absolutně nezvládá ani davové scény, které zde vypadají tragicky, když si člověk porovná scény se zvířaty v Noeovi a tady tak je to nebe a dudy.

Zhasni a zemřeš (2016)

Takhle nějak měl vypadat Babadook. Vyvážený mix hororu s místy komediálním nádechem, ale funguje to. Místo je to více děsivé než oba Conjuringy dohromady (než dvojka každopádně tam jsem se nelekl ničeho). Potěší i zápletka, která dává smysl a i vraždy jsou na velké úrovni. Za mě maximální spokojenost. Myslím si, že Anabelle 2 je v dobrých rukou

Mělčiny (2016)

Za mě spokojenost Serra kdysi natočil remake Domu Voskových Figurín a Orphana takže zkušenosti s horory má. Není to sice na tak kvalitní úrovni jako Čelisti (jak někteří tvrdí), ale jako horor se žralokem to funguje. Zamrzí jen konec s likvidací žraloka, který je totálně přeplácaný.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Tyto pořady jdou mimo mě (podobně jako například Prásk). Myslím si, že lidé mají jinší ´´ zábavu,, než sledovat co , která hvězda dělá kdo si prdl na veřejnosti a kamera to natočila a podobné ptákoviny. Když mě to bude zajímat si to přečtu během 5 minut na netu a nemusím kvůli tomu sledovat 55 minutový pořad s Bočanovou co též moc rozumu nepobrala.

Očista: Volební rok (2016)

Slabší příspěvek do série Očist navíc posledních cca 30 minut se neskutečně táhne. Pokud čekáte nějaké scény z ulic moc se nedočkáte a ty co ukážou za moc nestojí. Ten Lincoln a Socha Svobody se tam je mihnou a hned umřou a ani ta s tou maskou Polib Mě moc nepředvede. Logika si též dává dovolenou jelikož kdyby mě někdo zabil celou rodinu tak bych se chtěl pomstít a ne bojovat proti tomu, ale budiž. Další díl bych už nejspíše netočil sice na konci je slušný náběh na boj mezi příznivci očisty a jejich kritiky, ale to by mě přišlo na stejné brdo jako tento díl. 60 procent

Údolí vlků (2006) odpad!

Pohádka o tom jak jsou muslimé hodní a ti ostatní naopak zlí. Na film nejspíše přispěli i rusáci jelikož je silně protiamerický a ukazuje události úplně v jiném světle.

Estranged (2015)

January havaruje se svým přítelem na motorce. Zatímco mu se nic nestane ona ochrne a zůstane invalidní a ztratí paměť. Po několika letech se vrací domů ke své rodině, kterou nepoznává (jen díky té amnézii to není) více se rozepisovat nebudu. Pan Levins šel u svého debutového filmu na jistotu vykradl několik hororů a nepředvedl nic co by nebylo už jinde. Námět i děj je hodně podobný na http://www.csfd.cz/film/316801-jessabelle/komentare/. Za zmínku tak stojí jen konečné zúčtování a postava otce a její sestry což jsou dobří magoři (myšleno v dobrém) 40 procent

Přeludy (2015) odpad!

První horor od Greuterta co mě vyloženě nebavil

Hospoda (1996) (seriál) odpad!

Tuhle sračku si pamatuji ještě ze základky. Parta pseudoherců řeší v hospodě totální blbosti a ještě se snaží být nesmírně cool a vtipná, ale je přesně naopak( i novorozenec po porodu je vtipnější než všichni tady) . Navíc do toho nulový děj (asi improvizovali). Jediné co za něco stojí je znělka, ale ta má jen cca 3 minuty