Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Nejslabší díl série. Postavy už nemají co nabídnout a ty co měly potenciál jsou zde zabité neskutečným způsobem (Sidova babička je spíše už trapná než vtipná Buck je vyloženě na zabití a jeho operní scéna se řadí k tomu nejtrapnějšímu co kdy v animácích bylo) Navíc některé věci co se zde řeší jsou už hodně divné a nepasují zde hashtagy profily jaké má mět nevěsta podvazky jaký má mět účes. Dále zamrzí i chování postav z předchozích dílů partner Broskvičky je takové pako až to bolí Shira absolutně nevyužitá a bohužel ani ten Scratt už to nezachrání jelikož přestává být vtipný (nesmály se už ani malé děti v kině) a ani nové postavy to nezachrání (ti dinoptáci se ještě dají, ale ta lama to už je velký úlet pokud teda někomu nepříjde vtipné, že věčně plive) . Pokud to byl poslední díl možná i tak dobře teď by to chtělo zkusit nějaké spin offy vyloženě třeba Sid se nabízí. 40 procent za Sidovu nevěstu a za závěr. Na to, že režisér točil jak 3 tak 4 díl, které se mě hodně líbily tak zklamání. P.s. filmová chyba jak mohla znova ta Sidova nevěsta omládnout, když omládli jen ti co leželi ve vodě a spadl tam ten krystal což ona nebyla ?

Škeblík (2014) (seriál)

Je to blbost, ale některé díly jsou tak blbé, že se člověk zasměje. Navíc na odreagování v pohodě seriál.

The Blackcoat's Daughter (2015) odpad!

Tady nevím co ani pozitivně hodnotit. Za 60 minut se nestane vůbec nic a sledujeme jen konverzaci mezi několika lidma (pokud se budu chtít podívat na něco konverzačního mrknu na Gilmorova Děvčata kde hubu nezavřou za celý seriál) film tak může zachránit jen posledních cca 20 minut kde se něco děje, ale za to ani tu jednu hvězdu nedám jelikož to nevyváží tu nudu co sem musel vystát. Jinak ohledně atmosféry též to není žádná bomba vemte si opuštěnou budovu dejte do ní cca 4 lidi a nechte jich v noci tam chodit to by dokázal vytvořit atmosféru snad i Uwe Boll. Je to škoda, protože Perkins psal scénař k hodně dobré Girl In The Photographs

Bathory (2008)

Podle mě je to špatně natočené. Když chtěl ukázat , že nic neudělala neměl tam dávat scény typu, že popravuje jakési vězně nebo pak, že tyranizuje své služky jelikož si to odporuje. Postavy Mádla a Polívky jsou vyloženě do počtu a zbytečné a při všech jejich scénách jsem si připadal trapně asi jako herci v Ordinaci v růžovém odpadu (škoda, že jich tam taky neumučila). I stopáž je smrtící zkrátit to minimálně o 40 minut (vyhodit všechny ty scény s tím malířem a všechny scény s Mádlem a Polívkou) bylo by to lepší. Chválím píseň Můj Bože, která se povedla i když zde je zasazena hodně divně.

Carnage Park (2016)

2 chlápci vykradnou banku jelikož se loupež nevydaří a jednoho z nich postřelí (později umře) unesou ženskou co byla náhodou na místě. Po cestě se dostanou na území, které vlastní jeden psychopat a zabíjí tam lidi. Film je takový mišmaš filmů několikrát viděných nápad vypadá jako vykradený z http://www.csfd.cz/film/185935-zlomyslny/komentare/ scény v poušti jako z Hory Mají Oči případně Wolf Creeka 2 (konec jak prochází kolem těch mrtvol) policista, který je příbuzný hlavního psychouše byl k vidění už v Texaském Masakru případně Domu Voskových Figurín. 40 procent spíše průměr, ale na druhou stranu se to dalo čekat režisér má za sebou jak Pod (průměrný horor o mimozemšťanech) a Rituals (též těžký průměr) Díky za titulky Kasparov88

One Direction 3D: This Is Us (2013) odpad!

Dříve se točily dokumenty o zajímavých lidech (například This Is It o Michaelovi Jacksonovi) bohužel doba jde dopředu a nyní se točí dokumenty o takových homokládách nebo Bieberovi případně o jakési smažce (Amy Winehouse)

Bez možnosti úniku (2015)

Ta 1 hvězda je za ten konec, který aspoň za něco stál jinak film velmi slabý což je vzhledem k začátku škoda.

Antisocial (2013)

Nechápu tak nízké hodnocení rozhodně je to lepší než tyhle sračky http://www.csfd.cz/film/404843-carodejnice/komentare/ http://www.csfd.cz/film/367712-the-visit/komentare/ http://www.csfd.cz/film/358596-babadook/komentare/ nebo podobně laděný http://www.csfd.cz/film/66761-containment/komentare/. Rozhodně zajímavý horor s dobrým námětem a slušným gore navíc ke konci potěší narážka a Resident Evil. Díky za titulky Viny95501. Snad někdy vyjde i dvojka

Bite (2015)

3 ženské jedou na Kostariku na dámskou jízdu před tím než se bude jedna z nich vdávat. Po návratu zjistí 2 z nich, že jsou jakési nemocné (film se věnuje pouze jedné což je škoda). Ta postupně zjišťuje,že se mění v jakýsi hmyz (není zde řečeno v jaký). S filmem spokojenost místo je to opravdu hnusné máme zde různé vývojové formy mutace pak tvořící se vajíčka a i nějaké vraždy. 80 procent 100 nedám jen kvůli blbému konci a kvůli tomu, že na to, že má skoro vždy otevřené dveře se k ní není schopen nikdo dostat nemluvě o tom, že to tam muselo smrdět jak klemra a vadilo to pouze jedné babce a její přítel na to, že má týden před svatbou a neozývá se a bůhví co s ní je je až moc klidný. Díky za titulky Kasparov88