(Ne)šťastně až na věky (2006)

Podobný námět už byl ve Shrekovi (mám pocit, že v 3 díle) a tam byl zpracován daleko lépe a vtipněji. Všechny postavy kromě Elly jsou neskutečně nesympatické (vede princ) a o humor to taky těžce nezavadilo (Rumplcimprcampr s děckem ?). Pobavily jen tak cca 2 scény

Želvy Ninja 2 (2016)

Na podobné úrovni jako předchozí díl. Bavilo mě to více, ale věci, které mě štvaly na předchozím díle zůstaly. Raf je ještě více otravnější než v předchozím díle (ty jeho pózy ala jsem největší machr na světě všem rozmlátím hubu jelikož jsem cool borec už jsou trapné) dále nechápu proč je jako Baxter černoch kde na to jako přišly. Trhač je tam zbytečný kdyby byl hned hlavním záporákem Krang bylo by to lepší. Bebop a Rocksteady jsou v poho zde to jsou až moc velcí trapáci, ale dá se to přežit. Casey Jones má naopak hodně málo prostoru. Bavil mě Krang a všechny scény s ním i závěr je hodně povedený. Případnému pokračování bych se nebránil.

The Gauntlet (2013)

Zhruba 3/4 filmu jsou v pohodě pa to jde do kopru. Spoilery ženská na kterou spadne železná branka s ostny zde chodí jako robocop tečou z ní galony krve, ale světe div se žije a může dokonce i bojovat. Zatímco chlápek se zraněnou nohou nemůže a musí ho každý podpírat. Konec je ve stylu nízkorozpočtové Battle Royale a úplná pointa vyzní do ztracena. Navíc celý film je daný úplně na náhodu to nemluvě o tom, že jedna z postav ví všechno a nikdo se nediví jak je to možné. 40 procent. Díky za titulky Calenit.

Patrick (2013)

Upřímně ani originál http://www.csfd.cz/film/3043-patrick/komentare/ , který vydala kdysi Řitka nestál za moc. Remake byl zbytečný jelikož změnit tu není co a zlepšit zde též nic není. Navíc to ke konci zavání těžkou parodií (Patrik ho chce kouřit ta hlavní sestra a její smrt a ten elektrikář nebo kdo to byl jaktože se tam objevoval, když už byl dávno mrtvý to ten Patrik jako oživoval i zombie nebo co). Pozitivum je naopak změněný konec, který zde pasuje lépe než ten co byl v originálu.

Hope Lost (2015)

Hodně průměrný film. Ženská chce vycestovat pryč tak přijme nabídku jakéhosi režiséra ten, ale dluží prachy tak ji prodá pasákovi. Většina scén je ve stylu, že s kamarádkou stopují a čekají na zákazníky potažmo, že ona s jednou zákaznicí spí. Pořádně se to rozjede až na konci, ale ten je zase divně vysvětlen a celkově tam toho násilí moc není.

Strážci Galaxie (2014)

Zatím nejlepší marvelovka (na druhém místě by byl Ant Man ten je též povedený) má to dobrého záporáka děj i humor

Víkend (2015)

Bohužel hodně průměrný film. To, že to přežije ženská, která je z celého filmu nejméně sympatická (chováním) to ještě zhoršuje navíc ke konci jsem se z toho děje hodně ztrácel. Podobná blbost jako Sezona Zabíjení s tím rozdílem, že tady aspoň nehrají hvězdy Hollywoodu.

Moje neviditelná sestra (2015) (TV film)

Slabší film vtipné to nebylo vůbec (ten kluk s morčetem) a celkově i o ničem.

16 přání (2010) (TV film)

U těchto filmů od Disney Channell moc nečekám. Tohle byl jeden z těch lepších pokud u toho člověk vypne mozek (ta víla je všady a nikomu to nepříjde divné) tak se to dá. V dnešní době by byly ty přání jiné určitě by tam bylo potkat Biebera a byt na koncertě Homo Direction. S hlavní herečkou problém nemám aspoň to není taková zmalovaná zrůda jak ty ve Violetě.

The Girl in the Photographs (2015)

Dva nejspíše homosexuálové (jeden z nich je v každém záběru vyslečený od pasu dole) vraždí lidi fotí to a fotky posílají ženské co se jednomu z nich líbí. Ta na to upozorní policii, ale ta to neřeší jelikož, když nejsou těla nejsou zločiny a navíc na fotkách nelze poznat tváře.Nebylo to špatné jen ten konec mohl být lepší nicméně závěrečné scéna hodně dobrá. Některé vraždy jsou jen navíc hodně dobré Jinak se jedná snad o první film kde chlápek řekne, že je někdo tak nadržený, že by píchal i hada :-) P.s. Díky za titulky Dracarys