Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Dříve byly soutěže zajímavé to co se děje poslední dobou je hnus. Rychlému už asi nevydělává Ordinace v růžové sračce tak musí přejít hold jinam. Jinak nepovažuji za umění ani za humor, když se kdejaký kretén předělá na někoho slavného a zazpívá samozřejmě na playback a nedal bych moc za to, že ani nezpívá, ale otvírá jen hubu, aby se neřeklo . Úplně nejlepší jsou ty kecy typu zazpíval si to líp než ten původní z toho bych blil. Nejlepší komentář Korbitch

Policajt ze školky 2 (2016)

Když se podíváme na režisérovu filmografii zjistíme, že se toho moc ani čekat nedalo (Má za sebou třeba Chvění 5 Mariňáka 2). První díl s Arnoldem byl v té době (90 léta) jedna z lepších komedií pak někoho napadlo, že to co fungovalo tehdy bude i nyní což, ale není pravda. Vtipné to moc není (moje sestra má vagínu poslední slova před smrtí ananas co je ananas ovoce,nebo je to učitelka ne že se s ní vyspíš) děti jsou neskutečně protivné. Navíc dívat se na cca 7leté děti jak mlátí klackama šéfa albánské mafie a jeho poskoka, kteří mají zbraně a jsou proti nim bezmocní je těžké faux paus. Hodně to zachraňuje ta postava toho černocha co byl Lundgrenův parťák učitelky,která je kočka a i Lundgren je v rámci žánru v pohodě. P.s. pojmenovat svoje děcko Patience (v překladu Pacient) nebo Tripp tomu říkám odvaha :-). 40 procent

Pařba všech pařeb: Poslední kocovina (2014) odpad!

Hodně slabá parodie kombinující sérii Pařeb s jinými filmy. Jediné co to mohlo zachránit byly ty souboje, ale i ty stojí za prd nepochopil jsem třeba proč z Thora udělaly homosexuála jestli to mělo být jakoby vtipné.

Angry Birds ve filmu (2016)

Více než 40 procent ani náhodou. Už, když jsem četl, že podle toho chtějí točit film měl jsem obavy a ty byly oprávněné. Pousmál jsem se tak 2krát (Kelvin Prase a 50 Odstínů Zelené) většina vtipů je pak o ničem (hned na začátku třeba padání na strom na koule na hlavu to už jsem viděl x krát a nudí to). Pobavila postava Matildy Bombase a Terence zbytek moc ne třeba Chuck mě vyloženě iritoval. Díky za titulky Bac

Kouzelní kmotříčci (2001) (seriál)

Některé díly jsou tak blbé, že z nich člověk nemože. Cosmo pobaví snad vždy.

Aliance (2016)

Nejlepší díl série. Po tragické dvojce neskutečné zlepšení hodně tomu pomáhají triky a různí droni a vesmírné lodi. Jsem zvědavý na další díl.

Vzpoura strojů (2009)

V rámci žánru lepší průměr. Na to, že to točil režisér Pythona spokojenost má to myšlenku děj i nápady. Trejo zbytečný jako v poslední době pokaždé, ale snad mu to aspoň zaplatili. Škoda pouze konce, který vyzní do ztracena mohlo se to více rozvést. Díky za titulky Idžor za korekci Holesinska M

Pusinky (2007)

Hodně velká nuda. 3 holky jedou do Holandska vezmou s sebou otravného kluka (aby to nebylo feministické a byl tam mužský element). Celý film je plný blbých keců typu jeden den je někdo šťastný druhý den si pro změnu říká nebaví mě život chci se zabít a podobných sraček. Na konci zjistí, že jedna z nich je lesba a líbí se jí ta druhá tak si to rozdají a pak si to rozmyslí (to Holandsko) a vratí se domů.