Domov snů (2010)

Ženská si chce koupit vysněný dům, ale je moc drahý tak zabíjí lidi, aby ho slevnila (na konci ho stejně nekoupí tak se nabízí otázka kdyby vyvraždila celý Hong Kong možná by jí ho dali zadarmo). Vraždy jsou hodně dobře provedené, ale určitě nejsou reálné jak tu někdo píše chlápek s vyhřezlými střevy by dlouho nepřežil tady přežije hodiny a dokonce si ještě stihne zapálit jointa (nejspíše pokus o humor, který mě teda vtipný nepřišel) to samé ženská co má v hlavě dřevo by umřela hned. Zamrzí to, že se nedozvíme co se s ní stalo na konci mohli tam dat nějaký dovětek. Část s jejími pohnutky je slabší za scény s vraždami přidávám hvězdu. Asijská filmografie mě moc nebere, ale tenhle film je jeden z těch lepších.

L.A. Slasher (2015)

Ty 2 hvězdy jsou jen za vraždy jinak film nemá co nabídnout

Rozkaz zabíjet (2016)

Skupina vojáků je vyslána na jakési tréninkové centrum kde se vzbouřili roboti. Příjedou tam a zjistí, že si je ti roboti pozvali, aby je mohli zabíjet. Taková nenáročná akční zábava (cca 10 lidí a několik robotů jeden les cca 2-3 budovy).Jen mě zaráží trochu logika,když má nepřítel drony a díky nic mě vidí proč mu je nezničit hned, aby viděl kulové. Tady to někoho napadlo až pár minut před koncem filmu.

Ledová archa (2013) odpad!

Už úvodní scéna kdy chlápkovi zmrzne ruka a oni mu ji rozmlátí kladivem přitom se on směje jak měsíček na hnoji je reálná asi tak jak Rambo. Pak je to klasický film typu jdeme z místa A (začátek vlaku) do místa B (konec vlaku s pointou). Pointa to též nezachrání,protože je divná

Pastýřova panenka (2010)

Více než 40 procent ani náhodou. Film je zbytečně dlouhý zkrátit ho tak o 30 minut byla by to pecka bohužel je zde hodně vaty. Ke konci je vše doslovně vysvětlené což by též nemuselo. Horor to není ani náhodou spíše mysteriozni thriller. 40 procent jen za ten konec kde se to začalo rozjíždět a tu scénu s kozou.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nejtupější seriál co kdy Nova vysílala a bude i vysílat to i blecha má více rozumu než všichni herci v tomto paskvilu . P.S. lituji všechny, kterým se to líbí

Sezóna zabíjení (2013)

Tohle mě připomíná Kapitána Ameriku Občanskou Válku. Všeci tam po sobě střílí s úmyslem se zabít, ale světe div se nikdo se nestrefí a když se strefí vede to jen ke zranění. X šancí toho druhého vyřídit a nic z toho na konec klasika pokecáme si a budeme přátelé co z toho, že jsme se chtěli přes 50 minut zabít a že jeden z nás chtěl zabít celou mou rodinu a druhý pro změnu díky mě byl 3 roky mrzákem. P.s. s prostřelenou nohou by daleko neušel.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Za mě spokojenost Apokalypse je zajímavý a jeho myšlenky mají logiku (opak Ultrona v Avengers Age Of Ultron) Z těch 3 (Batman Vs Superman, Kapitán Amerika Občanská válka a tohle) je to u mě na úrovni Batmana s Supermanem. Quicksilver opět potěšil a překvapivě mě přišel dobrý i Wolverine a to tu postavu nějak nemusím. Jediný problém mám s těmi Jezdci Apokalypsy čekal jsem , že budou mět větší prostor a mají většinou jen štěky co jsou v traileru. P.S. 3 D zbytečné

Strašpytlík (2005)

Normálně je to za 2 hvězdy, když to , ale porovnám s novějšími animáky co jsem viděl Ledová Sezona a Ups Noe Zdrhnul tak hvězdu přidám jelikož tohle mě přišlo lepší než oba dohromady.

Temná strana dveří (2016)

Hodně slabé jediné co se dá pochválit je prostředí Indie. Z 97 procent se film odehrává ve tmě takže nejde nic vidět. Na to, že to produkoval Alexandre Aja zklamání. Díky za titulky mirinkat