Pojídač hříchů (2003) odpad!

Nebavilo mě to vůbec. Ze začátku to vypadá zajímavě kdosi zabije jakéhosi kněze oni zjistí, že to byl tzv Pojídač Hříchů, který se neobjevil už 2 století a hledají ho, ale pak to jde do háje najdou ho během chvíle a pak s ním pouze kecají. Ke konci se něco stane, ale to nevyváží tu nudu,která převažuje.

Vítej v džungli (2007) odpad!

Jediné co je na tom zajímavé je ten konec.

The Faith of Anna Waters (2016)

Za mě osobně hodně dobrý horor. Má to myšlenku nápad a místy slušné lekačky (2krát jsem se leknul což se mě poslední dobou moc už nestává). Je pravdou, že to není nějak extra originální děcka oběšené na stromě mě připomněly Sinister ten nápad s tou nahrávkou zase Kruh, ale dá se to přežít. Z hororů co vyšly poslední dobou určitě ten lepší.

The Pack (2015)

Bohužel velmi slabý horor odehrávající se z 90 procent ve tmě v noci. Navíc scénář evidentně chybí v dnešní době by Vám sebrali dům kdyby jste se opozdili s jednou splátkou natož tak se 4. 20 procent za film a 20 za závěrečný song. Alternativa http://www.csfd.cz/film/221419-kruta-rasa/komentare/ daleko lepší film s daným žánrem

Green Room (2015)

Podle traileru jsem čekal explotation, ale je to spíše home invasion s prvky survivalu a revenge na konci. Nemůžu říct, že bych byl zklamaný, ale čekal jsem více. Ke konci mě to přišlo hodně uvalené spoiler představa, že 2 lidi (z nichž chlápek co má v háji ruku a ženská, která by za normálních okolností umřela jako první navíc má postřelenou nohu) vše vystřílí je divná. P.s. gore moc nečekejte vyjma jedna zlomeniny a jednoho podřezání tam nic není. Díky za titulky titulkomat

Restoration (2016)

Spíše průměrný horor. Za 52 minut se tam stane jen to, že někdo vykuchá panenku jinak samé kecy. Některé dialogy a scény jsou též na hlavu (Muž by neměl přežít svou ženu, Chtěl jsem dítě, ale ne teď a za několik sekund už je rád, že ho zase má). Ke konci cca 10 minut se to aspoň rozjede, ale to nedokáže vyvážit tu vatu co okolo toho je nemluvě o tom, že logika si zde dala evidentně dovolenou viz spoiler to co ta ženská přežije a její manžel umírá hned nebo najdu mrtvolu vím zhruba kdo to udělal, ale proč bych to řešil že radši půjdu domů kde na mě čekají.

PSH: Fuck off (2016) (hudební videoklip) odpad!

Strašná sračka text na úrovni sraček od Kabátů

V zajetí démonů 2 (2016)

Nejprve troška informací http://paramag.eu/poltergeist-z-enfieldu/ (všimněte si, že ty fotky jsou ty samé co ve filmu buď jsou z toho filmu nebo si je Wan chytře půjčil) A nyní k filmu. Už jedničku jsem nepovažoval za nějak světobornou a to samé si myslím i o dvojce. Příběh a lekačky mě příjde/příjdou slabší než v předchozím díle což je škoda, protože kdyby natáčely hned za začátku ukazované Amitivylle bylo by to myslímže lepší. Celkově na to, že to má stopáž 134 minut moc toho nezjistíme. Nevíme kde se tam vzal ten démon co chtěl a o co mu šlo. Ani lekaček moc není a pokud se budu chtít podívat na levitující nábytek padající skříně apodobně pustím si Paranormal Activity kterýkoliv díl. 6 z 10 za Jeptišku a za to, že je na konci vidět Anabelle. Každopádně je to lepší než všechny díly Insidious dohromady