• Pohádka

Nežádej svůj poslední tanec (2001)

Po dlouhé době jsem to zase viděl a musím stáhnout soundtrack :) ta hudba je fakt skvělá.. Klasické klišé černej a bílá ale tady to funguje :) parádní herecké obsazení.. Dobrá hudba.. Tanec.. 90% vždy se na to rád znovu kouknu.. Taková hip hop romantarna :)

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Jestli něco nemám rád.. Tak to jsou Homoyoutuberi :( tvl a tohle je film o nich mm.. Pár vtipných momentek.. Tohle není můj šálek kávy 50%

Tiché místo: Část II (2020)

Koukám co bude dál a on konec.. Hmm.. První díl samozřejmě zdaleka lepší.. Tady nežli jsem se zorientovat.. Krapet akce a hnedle konec.. 49%

Večírek (2021)

Tvl.. Takové dobré herecké obsazení a taková bída.. Plitký.. Sprostý humor.. Který se tady minul účinkem.. Film totálně o hovně.. Trapné až místy osudné dialogy.. 10% za pár mini vtipných scének

Mučedníci (2008)

Velké zklamání.. Začátek dobrej.. Koncert s brokarnou.. Pak nesmyslné.. Zbytečné mučení bez nějakého smyslu.. Které má zřejmě šokovat diváka.. Mě to spíše nudilo a čekal jsem jen na konec filmu 10%

Náš vůdce (2008)

Jak jednoduché je zmanipulovat dav.. Dát jim nějaký společný cíl.. myšlenku.. a jak jednoduché je aby se to zvrtlo.. Začátek je zdlouhavý.. ale jak se objeví bílé košile začíná to nabírat na obrátkách.. Hodně znepokojiva situace takhle ovládnout dav.. 75% originální námět

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Konečně zábavná Česká komedie.. Dobré herecké obsazení.. I nějakej ten ouchyl se najde.. :) no a jak začnou hrát tak už se jenom čeká kdy a kde to přijde :) :) 70%

Smrt čeká všude (2008)

Jsem velmi opatrný k filmům s válečnou tématikou z nové doby.. Tady to ale byla trefa do černého.. Přímočarý pohled na jednotku lukvidujici nálože.. Skvělé herecké obsazení, napětí.. reálné lokace..to chce mít pořádnou odvahu v tak nebezpečném území ještě se přibližovat na centimetry k různým naložím.. Fakt mazec.. To že se tam ty radikálové chovají jak zvířata netřeba komentovat.. 100 % velice zajímavý pohled jak to tam vypadá..

Mortal Kombat (2021)

Novej mortal v netradiční predelavce.. Jsem překvapen že to jde i bez turnaje.. Herci krapet toporny.. Ale vizual postav ze hry byl dobrej.. I souboje.. Hudba se té původní bohužel nevyrovná.. Překvapil souboj subzero vs scorpion :) 55%

Americká nakládačka (2020)

Takovej židovskej.. Borat v poklidmejsim provedení.. Občas něco vtipného.. Hlavně začátek.. Sodovka můj sen :) :) 40%