• Pohádka

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Dlouho očekávané pokračování mé oblíbené série s manželským párem Warrenovi :) satanisticke téma je mi velmi blízké.. a tohle zakomponovani se povedlo.. Parádní kamera.. Hlavní představitelka zaporacka je skvěle vybraná.. Lokalita.. Oltář.. Pomůcky.. Vše super. 80%.. dostal jsem to co jsem chtěl :) tak šup další díl

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Hnůj nejvrcholnejsi kategorie.. Jak takovou sracku mohl někdo natočit.. Hanba českého filmu..jdu blejt.. - 100%

The Retreat (2021)

Dle módního trendu v první minutě bukvice.. Pak celý film lesby.. Ovšem maximálně nudný a nezajímavý.. Celkově nudné.. Bez nápadu.. Napětí.. Akce..konec.. Seschlej a vetchej.. 20% bída a utrpení.. Absolutně zbytečný film

Válka zítřka (2021)

Poslední dobou se roztrhl pytel s fantasy filmem.. Tohle rozhodně překvapilo.. Zajímavý časový nápad.. Hudba jak od Hans Zimmera :) nejvíce jsem rád za vetřelce.. Který jsou hodně povedený a je jich dost.. Občas je to trošku prepalene a hraje to až moc na city.. Ale jinak se to povedlo... 70% zremixovano několik filmu ala vetřelec.. Den nezávislosti atd. :)

Raw (2016)

Takovej lehce uchylnej francouzskej filmek.. Děvčata mají rádi lidi :) za mě to mohlo bejt ostřejší když už tak tam mohli soupnout nějaké sex tématické scénky.. Čekal jsem že si to třeba holky spolu za ruda rozdají a nic :) takže míra uchylnosti takovej střed 55%

Zakleté pírko (2019)

Jedna z nejslabsich pohádek od Trosky.. Obsazení je totálně mimo.. Tady je úplně vše špatně.. :( nezachrání to ani 600x lidová píseň.. 25% maximální pohádková křeč a utrpení tohle...

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Saw je má oblíbená série.. Takže jsem nadšeně vyhlížel tohle pokračování.. Začátek hodně vlažný.. Ten černoch se tam vůbec nehodí.. Ale to co tady očekávám jsou vymazlene smrtící pasti.. No a ty jsem dostal.. :) spokojenost.. Škoda že jich není více.. Konec ne tak šokující jak bylo zvykem.. ale dá se.. Chtěl jsem dát 3 hvězdy.. Jelikož dej celkově slabší.. ale to co dělá tuhle sérii.. se povedlo tudíž 4*.... 65%

Proroctví (2009)

Konečně po dlouhé době film s Cagem.. Který stojí za to.. Mám rád katastrofické Filmy.. Tady se buduje napětí hnedle od začátku.. Časová schránka.. Tajemný vzkaz..Dobré efekty, pád letadla atd.. Vše perfektně funguje.. Až do velkého finále.. Kde jsem čekal co se stane.. 85%

Štěstí je krásná věc (2020)

Další slabší komediální kousek.. Některé scény jsou bohužel vyloženě trapné.. Obsazení dobré krom kněze.. Ten se na tu roli nehodí ani omylem.. Pár mini vtipných okamžiků se najde jinak je to křečovita snaha o humor. 25% jednou se podívat a stačí.. Druhá hvězda je za Mumuland :) :)

Páni kluci (1975)

Dříve se točilo mnoho dětských filmů.. Tohle je jedna z legend.. :) skvělé obsazení.. Hudba.. Dobrodruzo.. Prostě klasika :) na kterou se vždy rád podívám.. Ale neee ale Joo.. Ale nee... :) 100% jeden z pokladů české dětské kinematografie