• Pohádka

Léto v Kreuzbergu (2020)

Smutný pohled na Německou mládež.. Samej Turek Arab.. Hlášky typu najdi si Araba ty jsou věrnejsi než Němci.. a vrchol přísahej na korán.. Tvl.. Tohle mi ten film opravdu zhnusilo.. Jinak klasika poznávání své sexuality.. Občas dobrá hudba hlavní dívčí dvojice v pohodě.. Škoda že toho víc neukázaly :) 40% ta ségra blond totální neherecka to byla velká bída

Uteč - schovej se - bojuj (2020)

Přesně taková je realita v dnešních školách.. Kde jakej šikanovanej prizdisrac veme zbraně a jde to výstrilet.. Hlavní hrdinka hustá holčina.. Škoda že nebyla brutalnejsi.. Žáci a učitelé mě točili.. Místo aby se každej zdekoval.. tak čekají na smrt ve třídě.. Škoda toho konce to chování policie atd.. Dosti směšné..celkově to má dobré svižné tempo.. a je to hodně koukatelne :) 80% povedené školní prepadove dramo.

The Banishing (2020)

Nejstrasidelnejsi dům.. Kde se asi 509 hodin filmu nic neděje.. Tvl.. Nechápu přitom.. parádní barák takovejch šanci na pořádné lekacky.. a ani hovno.. Až posledních X minut se něco děje.. Ale i tak to není zazivne a veškerá atmosféra starého domu je fuč.. 30% je to bída.. Spíše se hodí přirivnani k nudnému domu

O zlatém tolaru (2020) (TV film)

Pohádka roku 2020.. Která se odhalit hnedle z kraje že je čerstvá.. Protože žena černoška je v této pohádce opravdu prazvlastni.. :) bohužel tohle je odraz dnešní doby.. Ještě si mohli na konci pohádky všichni kleknout.. Tvl... 20% za toho slizouna

Napětí (2021)

Pěkné..prostředí.. které má opravdu atmosféru.. Nemocnice 70- léta a k tomu geniální nápad s úsporou proudu :) temné a dlouhé nemocniční chodby.. skrývají nejedno tajemství.. Dobrá hudba, napětí :) chtělo by to trošku více peněz a vymazlit scénář.. Spousty lekacich scének mě nedesilo až tak jak by mohli :) celkově příjemné překvapení na hraně 4 * 60%

Like House (2021) (pořad) odpad!

Vynasobte to nejspodnejsi dno plných hoven.. tak 100 X... a dostanete tuhle maximální sracku. Nic zbytecnejsiho nebylo nikdy natočeno.. - 100 %

Pouze zvěř (2019)

Od první minuty neskutečně vymyšlený každej kousek příběhu.. Samozřejmě jsem vůbec nechápal ale postupem času to začíná dávat smysl.. :) klobouk dolů před tím kdo tento scénář vymyslel.. Opravdu Husarsky kousek.. Až do konce jsem čekal jak to dopadne.. V rámci žánru ultrapromysleny thriller jednoznačně 100% hodně dlouho jsem neviděl něco takhle promyšleneho a dotahnuteho do konce.. Celé 2 hodiny je se na co koukat a o čem přemýšlet :)

The Toll (2020)

Bohužel jakmile v hororu jsou jen 2 postavy nedá se očekávat žádná řežba :) nápad není špatný.. Jen to je takové mdle.. Málo akce.. Krve.. Když atmosféra v lese večer lidi v maskách si o to úplně říká.. Konec rychlý bez nápadu.. 40% škoda mohla to bejt mnohem větší pecka.. Závěrečná píseň se povedla :)

Romulus a Remus: První král (2019)

Zdali je ta historka o vzniku Říma opravdu jako ve filmu.. tak to je hustý.. :) takový komorní, historický nářez.. a to dosti výživný.. S ničím se to nepáře.. Bojové scény, souboje.. Jsou maximálně reálné a surové.. Žádné uhejbani s kamerou nečekejte.. Je to jízda.. Pěknej curacek se z toho jednoho stal.. Moc mu stoupla do hlavy.. Kněžka je zajímavá tajemná postava.. Celou dobu jsem nevěděl co od ní čekat.. Závěr dobrý :) 80% velké překvapení a brutální podívaná

Autobazar Monte Karlo - Série 1 (2015) (série)

Přesně takhke si představuji že to v autobazaru chodí :) :) naprosto skvěle obsazené v čele s Čtvrtníčkem :) bublina... Boda.. To nemá chybu.. Desítky hlášek :) co díl to perla :) 100% parádní zábava :) hele makovec...:)