• Pohádka

Zhasni a zemřeš (2016)

Rozhodně jeden z nejlepších kousků v poslední době. Jednoduchá myšlenka, ale dobře zfilmovaná :) Diana je kvalitní záporák. Párkrát jsem se docela slušně lekl, dobrá hudba, atmosféra a příjemná délka, která film zbytečně nenatahuje. 80% a jsem zvědav jestli se dočkáme pokračování, světla už začínají problikávat :)

Warcraft: První střet (2016)

Peeeeckaaa :) přesně na tohle jsem se těšil.. ač hru jsem nikdy nemusel, zpracování je audiovizuální zážitek. Postavy Orků to je balada pro oči, skvělá hudba, animace, lokace. Prostě nádherný barevný filmový zážitek.95%

V zajetí démonů 2 (2016)

Pokračování veleúspěšného prvního dílu na které si musel horrorový fanoušek sakra počkat. Ale myslím, že čekání stálo za to. Příběh a děj filmu stejný jako v jedničce akorát zde máme jinej bejvák a rodinku. Napětí pomalu graduje, osvědčené lekačky a hejbající se nábytek, k tomu vsuvka neohrabaného pána s deštníkem - který vypadá jako by si odskočil z filmu ukradené vánoce:.) :) 80% tohle téma a duchové mě baví stejně jako Wanova tvorba.

Želvy Ninja 2 (2016)

Jooo tak to jsem ani nečekal, že se druhý želváci takhle povedou :) Megan Fox jako vždy prdelka k sežrání. Suprová retro podívaná :) dobrej hudební podklad, krank, Trhač...Parádní oddychovka a návrat do starejch časů :) 75%

Očista: Volební rok (2016)

Bohužel do třetice se to tedy moc nepovedlo...Rozhodně nejslabší díl. Více řečí a dějové linie nežli akce a krve. 100 min sledovat jak běhají za senátorkou, která mě ale vůbec nezajímala. Chtěl jsem vidět lidi vykonávající očistu..šílené zvrácené masky a zbraně a lidi chovající se jako zvířata. Toho jsem si užil ve filmu opravdu pomálu..krom nasvíceného auta s těma čubkama.. 40%

31 (2016)

Jsou tam klauni a na ty mám slabost :) Začátek hodně nadupanej.. škoda že to pak přeskočí na děj filmu a je chvilku takové slabší pijánko. Jakmile se na scéně zjeví klauni, tak už je to lepší. Ten první skřet nacistickej mě sral už od začátku. Dalo se z toho vyždímat mnohem více...stačilo by třeba 10 lidí a klaunů tak 20 a to by byla jatka :) :) 65% Čekal jsem větší nářez, ale jinak film splnil očekávání.

Decibely lásky (2016)

Tak tohleeee Nechceš... Brrrr ještě teď je mi stydno...že něco takového někdo natočil.... Naprosto zbytečnej film...kterej je plnej umělejch žvástů a nefungujících dialogů. Není nic co by se dalo kladně zhodnotit. A to mám taaaak rád pana Horáčka a spol z Discopříbehů... Přežít 91 min. stopáž je opravdu filmoPorno. Jedna hvězdička za Plzeň a ze slušnosti... jelikož mám rád písně M. Davida. Prosím ať pán Halík se raději věnuje smysluplnější činnosti .. nežli natáčení rádobyfilmu. Už Nikdy Více.....

Ruiny (2008)

Hezká příroda Mexiiiiicoo olee :) krásný baby. Zajímavej nápad zasazen do líbivého prostředí z kterého se ovšem dalo vyždímat mnohem více. Jako scénky kdy rostlinky berou uřízlou nohu a jak si frajerka vyřezává ty lijánky z těla good. :) Na jedno podívání ideální. 65%

Fakjů pane učiteli (2013)

Příjemné překvapení..dlouho jsem váhal si tento film pustit, jelikož německá produkce mi ve většině případech způsobuje alergickou reakci a okamžitou touhu zvracet :) áááále tohle bylo sakra dobrý! Celé to fungovalo, herci, příběh, smradi ve škole. Soundtrack hodně vyvedenej a faakt jsem se nasmál. 80% a jsem zvědav jak se poperou s dvojkou.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Jednička se povedla a od druhého dílu jsem moc nečekal o to větší překvapení se konalo .. :) Úchvatná grafika..spousty úžasnejch dráčků...vtip a hlavně emoce..tohle všechno v jednom z nejlpších animáků všech dob...Supeeeer :) i slzička ukápla.. :)