• Pohádka

Psanci a andělé (2016)

Tak tohle jsem nečekal :) Ja prostě musím dát 4 hvězdy..těch kvalitních momentů a zvratů prostě...to stojí za to.. je tam slabší pasáž..ale naštěstí netrvá tak dlouho a jakmile jsou na té farmě...ooouu yeeees :) krev stříká více nežli hodně a hladina uchylnosti stoupá prudce vzhůru..:) ještě jednou podívám zda - li v tomto nemá prsty Tarantino :) 75% a velký překvapko

Obr Dobr (2016)

Pohádka - či dětský film o obrech, určený spíše pro ty mladší dítka. Příběh jednoduchý, možná trošku více dobrodrůža by neškodilo. Animace obrů zejména pak hlavní postavy je velice vydařená. Obr takovej přerostlej hodnej a milej dědula :) Šumivka a následné megaprdy jsou hodně vtipné. 60% . Celé to je kouzelně pohádkové a vizuálně líbivé.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Adept na Film roku 2016!! Jeden z Top válečných filmů Všech dob!! Neskutečný co dokáže Gibson natočit! Z filmu třískají Emoce uz od začátku. Naprosto reálná kamera, která Vás vtáhne do děje a jste jeho součástí. Hltal jsem každý okamžik filmu. Vše v doprovodu perfektní hudby. Válka je tak realistická jak to snad jde natočit. Surová.. krvavá..drsná..nelítostná..Neskutečný filmvový orgasmus.. Opravdu mistrovské Veledílo!!! 120% a smekám před Melem za to.. jak dokáže vystihnout kamerou každičký moment a pocit.. Vaughn v roli kapitána hodně překvapil, ženská role je neuvěřitelně sladká koča... Jsem ve filmovém rauši...:)

Zloději zelených koní (2016)

Docela milé překvapení. Oddychovka, kterých se u nás moc nevidí. Dobrodružný příběh o novodobých hledačich pokladu v podobě vltavinu. Sám po shlédnutí mám chuť vyrazit na lov :) 65% ..Liška jako vždy.. perfektní..

Green Street 3: Rváči nikdy nezlomení (2013)

Tohle je jako co???!! Tvl... jak můžou mít drzost to nazvat jako pokračování Hools.. komplet jiné herecké obsazení - krajně nesympatické, výkony dřevěné, nikomu jsem nic nevěřil..bytky o ničem..chorály skoro nulové..hudba ve filmu - tam něco hrálo?? Utrpení vydržet to dokoukat do konce.. Nechápu proč mám koukat půl filmu na cvičení v boxerské tělocvične ala Rocky.. Jedna * za fešnou barmanku.. 10%

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Mám rád katastrofické motivy..Mám rád Toma H. :) Spokojenost.. jednoduchý příběh, lidskost, kvalitní hudební doprovod a mistrne filmové zpracování. Dvojice pilotů sympatičtí paprdove.. celou dobu jsem jim fandil. 80%

Jak ukrást nevěstu (2008)

Příjemná romantická komedie.. a hlavně neskutečně nádherná Skotská krajina :) k tomu dobrá hudba.. :) 65% a babka s kuličkami na krku je hodně vtipná :)

SiREN (2016)

Koukatelnej kousek, zejména díky docela pohledné a zvrhlé siréně.. jak ho vojede.. celá zakrvácená.... a jako třešinku mu šoupne ocásek .. při té uchylné souloži.. do zadku :) :) Top scénka.. 65% film na pohodu, ale žádný lekačky nebo strach nečekejte..

The Windmill Massacre (2016)

Podprůměrnej slasher, na kterej jsem se tolika těšil. Záporák pro mě nezajímavej, nudnej.. Postavy - bez duše a čehokoliv nápaditého. Větrnej mlýn.. dobrej..stejně jako nápad, hrisnici, .. ale atmosféra bídná, i když je tu snaha o gore záběry - prošlápnutí hlavy..atd.. 30%

Inferno (2016)

Too Neee... :( Chjo... Jak Já se na tohle těšil...kniha byla dobrá, ale filmové zpracování se nepovedlo.. Šifra a Andělé jsou skvělý... tady je Vše špatně už od začátku. Chybí moment překvapení, tajemno, konspiracni teorie atd. Nezachrání to ani památky v Itálii. Tolika možností co Dante a jeho tajemná tvorba mohla přinést - ale nepřinesla, leda tak 2 hodiny podprůměrného filmu. Těžko se mi tohle píše, jelikož jsem velký fanda tvorby D. B. a postavy profesora Langdona :( Stejně tak i filmové hudby od Mistra H. Z. která, též zapadla do řad podprůměru... Hmm... doufám, že se dočkáme nového filmového dobrodružství a Vše se vrátí do starých kvalitních kolejí. 33%