• Pohádka

Konečná (2013)

Návrat ke kořenům starých akčňáků s Arnym :) Oddechovka kde se člověk občas i zasměje :) jako Johnny Knoyville to zabil nejvíce.. tu čapku a štít hahha :) 65% poctivá střílečka kde je Arny všechny jako vždy zmasí :)

Sedm statečných (2016)

Nelze srovnávat s původním dilem. Kvalitní western s ještě lepším hereckým obsazením :) neschází nic co by měla správná kovbojka mít. Závěrečná režba je hodně dobrá. 70% skoro 4 *

Jason Voorhees vs. Michael Myers (2015) odpad!

Tvl.. může někdo tomuto przniteli .. zakázat točit tyhle sračky??!! Já.. jak vůl po tom prvním hovnofilmu s Freddym atd.. ještě zkusím tohle... Vrrr.... Pověsit za koule tohoto hovnařského kamerkrypla!! -100%

Freddy vs. Jason vs. Ash (2011) odpad!

Bože to je ještě větší sračka .. nežli jsem očekával :( Nechápu proč někdo taková lejna točí..jakej to má smysl???!!! O%

Ranhojič (2013)

Vizuální podívaná.. už jen celá ta doba .. ten život.. Sledovat hocha jak se žene za poznáním umět pomoci druhým a porozuměti lidskému tělu (včetně kacirske možnosti zasvěcení těla nekromancie...:) hmm..parada.. % herecké obsazeni..hudba..lokace ..Vše Super.

The Boy (2016)

Mám rád staré domy, ošetřovatelky a samozřejmě papenky nebo loutky z kterých se dá očekávat nějaké zlo a neplecha :) 60

Zúčtování (2016)

Svižnej akční filmek. Ze začátku to nevypadá moc valně... nevěděl jsem co si myslet a čekat od toho...ale jakmile se Afleck začne ohánět matematikou...říkám si hmm hustyy... a kdYž se začne ohánět i jako vycvycenej zabiják ouu Yees :) paráda.. dobře si je tam dává.. Děj občas trošku zmatenej než se člověk orientuje... ale Vše perfektně šlape.. Ta holčina účetní je roztomilá...(tajně jsem doufal v postelovou scénku :) :) 75%

Anthropoid (2016)

To je... silnej příběh a emoční horská dráha. Cokoliv co se týká fašistů a Československa je ožehavé téma. Sic jsem trošku bojoval s lámánou angličtinou, ale to vůbec nevadí, však jsou to naši herci Češi! Musím říci že jak čekali na to auto tak by se mě krve nedořezalo.. jak jsem byl napjatej a bez mrknutí oka sledoval co bude dál. Ten Pražský hrad s tou fašounskou výzdobou no tvl... Hnus.... mučení nacisty a praskač.. něco pro mé nervy..Vrr... Skvělý film.. napětí..hudba..herci.. Závěr v kostele...neskutečnej.. hlavně aby každej měl kulku pro sebe... :( Waauu 90% sakra těžká doba naší malé České vlasti...

Beyond the Gates (2016)

Návrat.. nebo tedy pokus o návrat do 80 let. Mnooo toto není opravdu můj šálek kávy. Nic proti old schuuuul efektům atd. Ale tady to je celé jedna obr nuda. Přitom nápad s hrou ala Jumanji je dobrej..ale sakra bídně zpracovanej. 30% škoda...

Kolonie (2015)

Ožehavé téma, ještě když je to dle skutečné události. E. Watson jako vždy kvalitka a ještě se na ní dobře kouká. Celkově se mi bohužel nějak nepodařilo vtáhnout do děje a pořád mi tam něco chybělo.. Ten kapo z ty sekty solidní vypatlanej slizak.. i ta stará flundra.. 60% takovej průměr..