• Pohádka

Osm hrozných (2015)

Uchvacující hodně ale hodně komorní drámo..z divokého západu.. je to detektivka? Je to kovbojka? Ano od každého trochu.. atmosféra se dá krájet..postavy jsou tajemné a nevyspitatelne..co nesmí chybět ..krev...cakance krve..:) Tarantino je úchyl což není žádná novinka..a v tomhle se hodně vyžívá..a umí to na jedničku..do poslední chvíle není jasné kdo je kdo..100% opravdu zážitek tenhle kousek..:)

Všechny prachy světa (2017)

Kdo má Všechno..chce ještě více...a samozřejmě nepustí ani chlup..rodina..nerodina.. až urizle ouško..:) s tím trošku hne.. Neskutečně nudné.. zdlouhavé..nic se neděje..asi je mi úplně jedno jestli Paulovi uříznou třeba koule.. právě.. ty film postrádá..20%..od Scotta bych čekal asi tak o kilometr více.. než tuhle padesáti hodinovou.. břečku...

Kongo (1995)

Příběh o gorilce která má na ruce pomůcku na znakovou řeč a z batůžku jde zvuk..jsem měl vždycky rád :) Šalamounovy doly na diamanty..jungle..a spousty škaredých albinskych gorilaku.. ke všemu lehce podrážděných a agresivních..:) pohodová.. dobrodružná.. nenáročná..oddychovka..i když staršího ročníku..tak stále koukatelna..70%

Skryté zlo (2018)

Příjemné překvapení..dva zlodějíčkové..si vyberou špatnýho kořena.. svižná kamera a střih..nejprve si člověk řekne.. debílek zlodějskej..ale ne Všechno je tak jak vypadá na první pohled..:) ve finále se sympatie zcela změní..zmetek zbohatlej se kurevsky povedl... Ta role mu fakt sedla .. nepříjemný..a surový chlápek.. hodně dobře to rozjede...o napětí a nečekané zvraty není nouze.. 70%

Kladivo na čarodějnice (1969)

Dokonalé ..pochmurné.. depresivní.. temné.. šokující..a hlavně pravdivé!! filmové veledílo.. naprosto bravurně zachycená atmosféra řádění církve.. skvělé herecké výkony..hudba to vše podtrhuje..Kemr jako smrťák..brrr... je zneklidňující ho sledovat...Tyyy kuuuuurvooooooo... Mučící praktiky jsou surové a nelidské... Nikdo nemůže bejt v bezpečí před inkvizici.. která může všechno... přesně proto.. nesnáším Vše co se církve týká!! Vyžraný.. zvrhlý..prasata.. přesně jako pan bobic...Hnus.... 100% Opravdu velkolepý filmový zážitek..kde není třeba barev.... „S kým jsi byla na Petrových kamenech?" „S tebou, ty ďáble, s tebou!"

Jagveld (2017)

Další nasrané děvče co si nenechá nic líbit.. Tentokrát.. bohužel.. hodně nudná a zdlouhavá verze..jako koukat každejch 5 min na vzpomínky z dětství..kde se dozvíme jak jí otec učil přežít ..vskutku zábava.. jediný co chybělo..jak jí učil si utírat prdel ! Krom posledních pár minut.. nulová akce..zabití nezáživný a nezajímavý... 30%

Přání smrti (2018)

Klasická Willisovka devadesátých let :) já jsem spokojen.. narozdíl třeba od Arnyho kterej hraje v žumpách poslední filmy..tohle je poctivej akčnak.. úmrtí v rodině a následná vendeta .. scénka v autodílně je krutá..:) tohle je sedící nerv ..uuuaaaaa dobře mu dal... 75% mám rád tenhle styl filmů o pomstě..

Black Hollow Cage (2017)

Jakmile jsem ze začátku viděl psa... kterému říká holka mami..tak jsem zbystřil...Tohle není můj šálek kávy.. sci-fi vztahove drama..s nulovým tempem.. táhne se to jak smrad.. Vše jen v moderním baráku.. pár lidí.. hvězda za kudlu v hlavě... Bohužel mě to nevtahlo do myšlenky filmu... Nic pro mě..10%

Cesta bez návratu (2017)

To je křečovitý táhlý..a zejména neskutečně nudný a únavný..film.. nulová atmosféra.. napětí..jedno velké prázdno v čele s Arnym.. tvl.. má zapotřebí takové braky :( 15%

Nepřítomnost (2011) odpad!

Málo kdy je hlavní postava tak nesympaticka jako tahle...brrr...velkej omyl ...vlastně všechny postavy....k tomu prachbidny český dabing a je to nekoukatelne... Jediný plus je část kdy se zjevoval jako duch 👻 .. dál už to je amatérský videofilm.. jako tomuhle dát 4* ..by mě zajímalo na čem dotyčnej frčí..10% .. monstrózně nudný a nezáživný žumpofilm..a přehlídka neherců..