• Pohádka

Upgrade (2018)

Yeees!!! Panečku to byla jízda..kurva jízda.. filmový orgasmus z budoucnosti.. ze začátku člověk netuší co se děje.. jakmile je řeč o inteligenci Stem..tak už to frčí.. proříznutí čelisti nožem hodně krutacky.. napětí.. a tempo si to drží celou dobu..k tomu skvělá vizuální stránka..efekty.. Nekompromisní jízda z budoucnosti.. chci pokračování.. :) Čip Stem nám může ještě hodně ukázat..a zastavit ho bude nadlidský výkon..100% za mě překvapení roku 2018!!!

Den nezávislosti (1996)

Nejlepší film s tématikou útok ufo.. velkolepé pojetí.. obrovské vesmírné lodě..spousty efektů.. zničená města.. opravdu velká podívaná.. ufoni jsou i vidět..:) herecké obsazení nemá chybu.. jediné co bych trošku vytkl je zvuková stránka..hudba nic moc což je škoda..100% moc dobré sci-fi

Paříž 15:17 (2018)

Tohle je průser..75 min koukat na neskutečně nudný příběh 3 kluků..z toho polovinu ultranudny trip po Evropě..kde dialogy jsou řídké.. jak ranní průjem... Vše podstatné a zajímavé se odehraje posledních 10 minut... 35%... hvězdička ze to jsou oni .. hlavně neherci..a hvězdička za tu jejich odvahu..

Léto 84 (2018)

Jako když koukáte na Disturbia ale v mládežnické.. či spíše dětské verzi..:) akorát celá stopáž je celkem sympatický dětský film..hra na detektivy.. šmírování starší kámošky..pak to skončí..a běží 15 min konec pro dospělé..:) 55% nedělní poobědový rodinný biják :)

Šéfové na zabití 2 (2014)

Jedeme na stejné vlně jako první díl :) tahle trojicka mě baví :) u komedie se má člověk smát a tady se nasmějete více nežli dosti.. naprosto nejlepší je Jennifer a její scénka při společném sezení závislých na sexu.. :) :) já vím že si mu ho vykouřil.... :) :)

Jezero smrti (2008)

Surový a drsný drama... Tvl to je jízda.. žádný servítky.. Drzý smradi!!! Škoda že je všechny nezmasila.. neskutečná atmosféra.. nahanecky v lese.. místy až nepříjemné..sledovat ty kryply malý čeho jsou schopný.. 90% na sledování tohoto filmu jen tak někdo nezapomene..

Armageddon (1998)

Nejlepší katastrofický film o konci světa.. Na svou dobu neskutečně natočený.. Skvělé herecké obsazení.. těžko někoho vyzdvihnout.. každá role prostě sedla..tak jak měla.. jednoduchý příběh o záchraně lidstva.. ve filmu je několik okamžiků kdy nemůže zůstat jedno oko suché.. Hudba je vynikající a legendární.. opravdu bravurní soundtrack.. napětí do posledních vteřin.. nádherný pohled z vesmíru na naší planetu.. nezapomenutelný filmový zážitek.. 100% nechybí tomu akce..humor..a hodně silné emoce..

Cesta za králem trollů (2017)

Začátek trochu rozpačitý alá německá žumpopohádka :) naštěstí se to rychle srovná.. krásná krajina..lesy.. řeka.. skály..to jsou hlavní plusy.. čarodějnice co nabízejí v lese ...na sjetí matroš.. v podobě zlatých jablíček :) jsou dobrý.. dosti mě lezla na nervy ta tupost hlavního jelita.. troll moc vidět není až v závěru.. nejlepší je originální konec... místo klasického happyendu v podobě svatby a jebačky s princeznou..:) :) si náš hrdina vezme zlaťáky a s princeznou jsou kamarádi :) :) :) to je úlet.... 70%

Plán útěku 2 (2018)

Nevěřil jsem místnímu hodnocení.. nu dobře..beru zpět... Tvl!!! Po naprosto luxusním prvním filmu... přijde tohle??!! To jako vážně??.... Efekty laseru..z roku 1950.. nejlevnější triky.. hudba na zebliti.. též z roku krále klacka...Třešinka..je vězení natáčené v černé místnosti 10x 10 m!!.. nemám slov..takhle to dojebat a udělat z toho film kategorie D ... Jedna hvězda za toho velkýho zabijáka...15% a jsem krajně znechucen..

Turbotarantule 2: Druhá láva (2016) odpad!

Gargantaranlavotule...:) Je třeba dále komentovat?? Film si drží laťku sakra vysoko..efekty totiž nesmí předčit kvalitu kresby v malování na Windows XP..a to se jim daří udržet..:) dostat roli v takovém filmu musí bejt životní role..10% rozčilovat se nebudu...:)