• Pohádka

Přání smrti (2018)

Klasická Willisovka devadesátých let :) já jsem spokojen.. narozdíl třeba od Arnyho kterej hraje v žumpách poslední filmy..tohle je poctivej akčnak.. úmrtí v rodině a následná vendeta .. scénka v autodílně je krutá..:) tohle je sedící nerv ..uuuaaaaa dobře mu dal... 75% mám rád tenhle styl filmů o pomstě..

Black Hollow Cage (2017)

Jakmile jsem ze začátku viděl psa... kterému říká holka mami..tak jsem zbystřil...Tohle není můj šálek kávy.. sci-fi vztahove drama..s nulovým tempem.. táhne se to jak smrad.. Vše jen v moderním baráku.. pár lidí.. hvězda za kudlu v hlavě... Bohužel mě to nevtahlo do myšlenky filmu... Nic pro mě..10%

Cesta bez návratu (2017)

To je křečovitý táhlý..a zejména neskutečně nudný a únavný..film.. nulová atmosféra.. napětí..jedno velké prázdno v čele s Arnym.. tvl.. má zapotřebí takové braky :( 15%

Nepřítomnost (2011) odpad!

Málo kdy je hlavní postava tak nesympaticka jako tahle...brrr...velkej omyl ...vlastně všechny postavy....k tomu prachbidny český dabing a je to nekoukatelne... Jediný plus je část kdy se zjevoval jako duch 👻 .. dál už to je amatérský videofilm.. jako tomuhle dát 4* ..by mě zajímalo na čem dotyčnej frčí..10% .. monstrózně nudný a nezáživný žumpofilm..a přehlídka neherců..

What Keeps You Alive (2018)

Tvl.. lesbičky ve filmu a není to sexistický snímek..:) to je zázrak... Jedna posahana.. škoda že nevíme proč..a druhá lesbochlap..jsem myslel že na té úvodní fotce je zakrvácený chlap..a ejhle ona to je ta mužatka... Bohužel pro ní dosti hloupá .. nakonec s ní teda solidně vyjebala..ale za jakou cenu.... Prostředí chaty..jezero..lesy.. fajne.. 55% chtělo by to vícero mrtvol..:)

Projekt minulost (2015)

Tuhle ruční kameru prostě nemám rád..jak s tím někdo pořád mává atd... Začátek dobrej party.. výhra v loterii.. jakmile se skáče nazpět do času...tak tomu dochází dech a nápad.. konec takovej nějakej.. 55%

Automata (2014)

Hodně nenápadnej nízkorozpočtový sci-fi biják..Banderas jako plesoun.. velkej nezvyk..Roboti už nechtějí bejt ovládáni jen lidmy.. chtějí svůj život.. ke konci mě bylo robotů líto a přál jsem si ...ať začnou bejt zlý a rozcupujou ty chlápky.. 50%... dalo se to... ale žádná hitparáda to nejni..

Sestra (2018)

No jo nooo :) mé hodnocení je dosti nestranné.. místa natáčení jeptišky..zlo..atd..to Vše je dle mého gusta a stači málo k mé spokojenosti..:) Klášter, hřbitov, chodby, kaple s Ježíšem bez hlavy... Jedním slovem nádhera!!! Příběh jednoduchý..film jede vyloženě na lekačky .. žádný hlubší podtext.. hudba když je na scéně prastaré zlo.. v podobě jeptišky..je mrazivá a temná...... prostě krása..:) Celej ten klášter je naprosto dokonalej ...Za zmínku rozhodně stojí scénka kde mají zakrvácené jepťuchy pytle na hlavě.. když se na zdi obrací kříž.. chodba ve sklepení plná křížů..a další.. není to dějově nic světoborného..ale pro mě to místo a rekvizity ..za 4* 80%... viděno v kině...( Takže zvuk parádní) Jen mě neskutečně sralo narvané kino.. zejména omladinou.. která tam non-stop ječela, řvala..co je píčo.. nechoď tam píčo...a jiné přípominky co Vám dokonale kurví film!!!! pravda že tam diváci nadskakovali.. mávali rukama atd.. :) PS: má drahá polovička po mém boku nebyla výjimkou..:) :) příště si beru chrániče..

Labyrint (2015) (seriál)

Tleskám a poklona Strachovi.. Mám rád jeho tvorbu..Tady jen potvrdil svůj talent.. Nejlepší česká detektivní série.. sedm dílů.. které šlapou na 100%... napětí celou dobu..mnoho mrtvých.. velká neznámá jak to celé dopadne.. parádní kamera.. scénář.. střih.. herecké obsazení bez chyby... Jako po shlédnutí prvních třech dílů jsem musel vědět jak to skončí a shlédnul Všechny díly za sebou :) Strach momentálně nemá konkurenci týkající se detektivního mystery žánru.. škoda tvrdé Slovendy a vousáče .. 100% Tohle mě hodně bavilo.. opravdu hodně dobře odvedená filmařská práce..Jsem zvědav na novou sérii.. :) Po shlédnutí třetí série....... Opět parádní filmařská práce..🤗 🔝 V TV to je samej kriminální seriál.. většinou nevalné úrovně... Ukázal jste.. že jste momentálně jediný.. kdo dokáže opakovaně natočit..poutavou.. kriminální sérii.. a to tak.. že Všichni čekají v napětí na pondělí..😊😊 Díky za 7 příjemných.. filmových večerů.. kdo umí ten umí..🥂 PS: doufám že bude čtvrtá série 😉

Upgrade (2018)

Yeees!!! Panečku to byla jízda..kurva jízda.. filmový orgasmus z budoucnosti.. ze začátku člověk netuší co se děje.. jakmile je řeč o inteligenci Stem..tak už to frčí.. proříznutí čelisti nožem hodně krutacky.. napětí.. a tempo si to drží celou dobu..k tomu skvělá vizuální stránka..efekty.. Nekompromisní jízda z budoucnosti.. chci pokračování.. :) Čip Stem nám může ještě hodně ukázat..a zastavit ho bude nadlidský výkon..100% za mě překvapení roku 2018!!!