• Pohádka

Bastardi 3 (2012)

Uf jsem nepoučitelnej.. tohle je největší sračka z největších!! Jestli na tohle jsou peníze tak už nic nechápu. Z 97 min. je 70 min vzpomínky z minulejch dílů. Jednu hvězdičku dávám za tu drzost něco takového natočit. Ještě že existuje zrychlený přehrávání filmu, ale i tak naprosto ztracených 50 minut. Ať mě někdo vysvětlí, kde ten zoufalec a tragéd Magnusek bere na takové sračky peníze.

Školní výlet (2012)

Tak to je opravdu velká bída. Film o ničem. Jedna hvězdička, jako pocta staré herecké generaci ( která si opravdu nezasloužila hrát v tomto braku) a za pohlednou Sandru Novákovou a kozy Agáty Hanychové. Proboha ten Magnusek a Bendik nebo jak se jmenuje ... to je katastrofa ..se na ně fakt nemůžu koukat.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Máte vražedně krásné nohy... Můžu Vás obejmout ? Ten film fáákt můžu, pro mě naprosto srdeční záležitost. Krásní, bohatí a zvrhlý. Naprosto dokonalá dvojka Sebastian (Ryan Phillippe) a jeho nevlastní sestřička, krásná mrcha Kathryn (Sarah Michelle Gellar) rozjedou svou bezduchou hru plnou intrik ,napětí a lechtivého jiskření. Neodolatelná filmová panna Annette (Reese Witherspoon) ovšem není tak jednoduchý úlovek jak se z kraje zdá. Rozkošná, mlaďounká a hloupoučká Cecile (Selma Blair) je k sežrání. Celej film je doplněn o nejvíc luxusní soundtrack, kde flák střídá flák. A nakonec dle mého názoru jedna z nejlepších a nejsilnějších filmových scén - rozloučení v kostele a všichni se začínají zvedat, odchází no a v tu chvilku začne hrát song: Verve - Bitter Sweet Symphony = husina a mrazení po celém těle a slzy v očích... po každý když ten song slyším, vidím před sebou tuhle Nej... scénu z kostela. 100 % Jáá ten film žeru :) Tohle je fakt velká nostalgie a vzpomínky na mládí :) ... Nechci tě políbit sem ale chci tě líbat tady dole :) :)

Vzhůru do oblak (2009)

Sympatickej stařík, malej osamocenej bůček skautík, přerostlej barevnej pták Kevina, hravej a roztomilej mluvící hafan dog a létající dům. Co víc si přát. Cesta za splněným snem, plná dobrodružství a lidských změn, nadchne malého i velkého diváka. Hodně povedenej animák od Pixaru.

Vánoční koleda (2009)

Tak tohle je jeden z nejhezčích kreslených vánočních příběhů ze všech. Párádní grafika ( viděno v imaxu ve 3d) a hudba od Alana Silvestriho = Wauu, opravdu zážitek. Klasický vánoční příběh od Dickense, kde září v hlavní roli digitální Jim Carrey. Film, který Vás pohladí na duši a donutí popřemýšlet jak důležité jsou dobré mezilidské vztahy. Musím říci že v plném kině nezůstalo moc suchých očí. 120% nejoblíbenější ..vánoční animovaná pohádka na kterou se každý rok Těšín. :) Bez vydrigrose si už nedovedu vánoční svátky představit:) bůh zehnej všem lidem...:)

Santa Claus 2 (2002)

Pokračování veselé vánoční komedie. Santa nám trošku zestárnul, musí se narychlo ženit, synek vyrostl a tříská s ním puberta. Co se hodně povešdlo je stádo sobů a jejich zvuky a zoubkovej vílák je taky úlet. Opět Vám film přinese pohodovou vánoční atmosféru. Hnedle bych si dal sklenku punče.

Santa Claus (1994)

Pohodová vánoční komedie, otec který díky rozvodu nechce přijít o svého synka se o vánoční noci stane novým Santou. Tim Allen jako novej Santa Claus s pořádným břichem, prošedlým vlasem a hustým vousem, fimeček prokládá dobrejma hláškama a ať chce nebo ne postupně se smiřuje s tím že právě on je ten, kdo má o vánoce na starosti tisíce dětských úsměvů. Santova dílna a skřítkové jsou kouzelný. Tato komedie určitě patří k těm lepším, které Vám doma navodí příjemnou vánoční atmosféru.

Když vaří táta (2012) (pořad) odpad!

Proč???? Absolutně umělej, falešnej a nudnej pořad o vaření. Nepochybuji o tom, že vařit určitě umí, ale je nutné v každém záběru ukazovat děti na kameru a jejich milujícího otce s připravenejma žvástama. Hnus fialovej.

Noc v Roxbury (1998)

Srdeční a kultovní záležitost. Na tuhle splašenou úchylnou jízdu koukáme s bráchou pravidelně každej měsíc a pokaždý se celej film řežem. Film je nabitej hláškama od začátku až do konce, ale hlavně to má neskutečnej soundtrack, kterej beru jako poctu 90 . hudebním létům. Ano Ferrell rozhodně není normální, stejně jako tenhle ulítlej film. Není zapotřebí v tom hledat něco složitého, stačí si otevřít lahvinku, volume dát hooodně doprava a královsky se bavit. Ať žijí bratři Butabiové.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Bohužel film doplácí na sakra protáhlou stopáž, kde se sotva najde pár světlejších chvilek, jinak docela nuda, rádoby romantická atmosféra, která se neskutečně táhne. Rozhodně jeden ze slabších filmů s Jasonem Segelem.