• Pohádka

Ocelová past (2007) odpad!

Tohle není béčkovej film to je éčkovej... Hlavní zabiják je nudnej, nezajímavej a to samé platí o jeho masce. Příběh se odehravá v patře mrakodrapu, takže pro změnu neskutečná nuda. Postavy jsou nesympatické, zvuk žádnej, tudíž nemůže bejt řeč o nějakým napětí nebo atmosféře. Jedním slovem nehorázná sračka. Plný souhlas s komentem Snakefingera. PS: ta černovlasá blbka vraždí

Madagaskar 3 (2012)

Wauu tak teda Madagaskar a jeho třetí pokračování sakra překvapil!! Rozhodně jeden z nejlepších animáků co jsem viděl. Celé je to barevné, hravé, působivé, strhující a úchvatné. No a scénka v cirkuse, když začne hrát Katy Pery - Firework, uuuh netušil jsem, že se může animovaná scéna člověku tak zadřít pod kůži, až vhání slzy do očí. Naprosté vyvrcholení celého filmu a nejlepší a nejdojemnější animovaná scénka s hudbou, která do příběhu pasuje do posledního milimetru. Super soundtrack a opravdu krásně barevnej filmeček.

Buřtcajk (2012) (pořad)

Izera mám rád, jeho humor, vtípky a Maňase... ale tyhle scénky bože... to je velká slabota a zoufalost. To se vrátil tak 15 let nazpět s takovou zábavou.. No doufám že se probere a zase to bude starej dobrej Izer. Jedna hvězdička je za sexy Šárku Vaňkovou. Reklamu, která hlásá potrháte se smíchy ... tak ta je hodně mimo.

Sinister (2012)

Dům se strašidelnou atmosférou, smutnou a tragickou minulostí. Otec docela kariérista a magor, nehledě na svoji rodinu se nastěhuje do místa, kde zemřela celá rodina, jen proto aby napsal knižní trhák. Škoda že temná postava Bughuul není více vidět. Kamera je opravdu dobře snímaná a znepokující zvuky nenechají nikoho klidným. Rodinka pověšená na stromě je opravdu děsivá. Jsem zvědav za jak dlouho bude pokračování, už teď se těším.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Tak tuhle kanibalskou rodinku mám od prvního dílu rád. Ale bohužel po dobrém čtvrtém dílu je toto pokračování rozhodně nejslabší. Hlavně ty masky jsou dost odfláklé a lokace natáčení, tam se taky hodně šetřilo. Škoda...každopádně čekám na další díl snad se polepší a uvidíme starou dobrou kanibalskou show :) plnou useklejch částí těl a střev.

Noční incident (2011)

Banda hudebníků. která po večer vyvařuje psychoušům. Ústav nic moc, ale za bouřky se to dá. Chovanci nežerou prášky na uklidnění, takže jakmile vypadne proud jsou docela divoký. Hvězdička k dobru za scénku s ukousnutým prstem. Jen škoda že takovejch scének je ve filmu pomálu.

Bastardi 3 (2012)

Uf jsem nepoučitelnej.. tohle je největší sračka z největších!! Jestli na tohle jsou peníze tak už nic nechápu. Z 97 min. je 70 min vzpomínky z minulejch dílů. Jednu hvězdičku dávám za tu drzost něco takového natočit. Ještě že existuje zrychlený přehrávání filmu, ale i tak naprosto ztracených 50 minut. Ať mě někdo vysvětlí, kde ten zoufalec a tragéd Magnusek bere na takové sračky peníze.

Školní výlet (2012)

Tak to je opravdu velká bída. Film o ničem. Jedna hvězdička, jako pocta staré herecké generaci ( která si opravdu nezasloužila hrát v tomto braku) a za pohlednou Sandru Novákovou a kozy Agáty Hanychové. Proboha ten Magnusek a Bendik nebo jak se jmenuje ... to je katastrofa ..se na ně fakt nemůžu koukat.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Máte vražedně krásné nohy... Můžu Vás obejmout ? Ten film fáákt můžu, pro mě naprosto srdeční záležitost. Krásní, bohatí a zvrhlý. Naprosto dokonalá dvojka Sebastian (Ryan Phillippe) a jeho nevlastní sestřička, krásná mrcha Kathryn (Sarah Michelle Gellar) rozjedou svou bezduchou hru plnou intrik ,napětí a lechtivého jiskření. Neodolatelná filmová panna Annette (Reese Witherspoon) ovšem není tak jednoduchý úlovek jak se z kraje zdá. Rozkošná, mlaďounká a hloupoučká Cecile (Selma Blair) je k sežrání. Celej film je doplněn o nejvíc luxusní soundtrack, kde flák střídá flák. A nakonec dle mého názoru jedna z nejlepších a nejsilnějších filmových scén - rozloučení v kostele a všichni se začínají zvedat, odchází no a v tu chvilku začne hrát song: Verve - Bitter Sweet Symphony = husina a mrazení po celém těle a slzy v očích... po každý když ten song slyším, vidím před sebou tuhle Nej... scénu z kostela. 100 % Jáá ten film žeru :) Tohle je fakt velká nostalgie a vzpomínky na mládí :) ... Nechci tě políbit sem ale chci tě líbat tady dole :) :)

Vzhůru do oblak (2009)

Sympatickej stařík, malej osamocenej bůček skautík, přerostlej barevnej pták Kevina, hravej a roztomilej mluvící hafan dog a létající dům. Co víc si přát. Cesta za splněným snem, plná dobrodružství a lidských změn, nadchne malého i velkého diváka. Hodně povedenej animák od Pixaru.