• Pohádka

Království potoků (2005) (TV film) odpad!

Katastrofa. Kamera hrozná, hudba špatná, příběh žádnej. Jedna z nejhorších pohádek co jsem viděl. Již nikdy více.

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Rok před tím nežli jsem se narodil, vzniknul tento studiový skvost plný laskavého humoru a písniček, které si pobrukují celé generace :) krásná, kouzelná, jednoduchá, zatraceně pohádková pohádka :) naprosto skvělej mistr Menšík, Bohdalová, Čenský a Andrlová a v neposlední řadě opravdu nechápu jak dokázal pan Svěrák a Uhlíř vtěsnat tolik luxusních písniček, které zná snad každý :) do tak krátkého příběhu. Dávám 6 hvězdiček :)

O pokladech (2012) (TV film)

Tak docela úchylná pohádka :) ale dalo se to zvládnout trojka Liška, Budař a Plášek zejména v dámském provedení haha :) hodně dobrý. Nic moc jsem od toho nečekal a tak jsem mile překvapen.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Tak to je zase rádoby pohádka... chjo je smutné jak poslední dobou naše nové České pohádky uvadají. Pan Abrahám se do role krále ani trochu nehodí, Libuška na nás kouká jenom z obrázku, jedinej kdo to trochu zachránil je Dejdar, ale to sakra málo ...dál škoda slov...10%

Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Žákyňka to je jako jeskyňka :) klasika, která v Tv sice běží pořád dokola, ale stejně se na toto pokračování básníků vždycky rád podívám, jak na studenstská léta, tak na naší starou Kladenskou nemocnici :) Mireček - Numira Cassa Tomba, Vendulka utěšitelka jsou boží........ Žhavil Bééééééda žhavil drááááááát....... Klíííííííííííííd :)

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pohádky mám rád a vždy se těším na něco nového, avšak poslední dobou teda žádná sláva a šťastný smolař pokračuje v nastaveném trendu. prvních 45 minut je absolutně zbytečnejch a nudnejch. Ke konci už to docela funguje ,ale zachraňuje to akorát Trojan a jeho občasné hlody jinak katastrofa. třeba Bohdalka asi 2650 minut ani nepromluví... Stracha mám rád ale tohle je jen průměr... Díky prolhanemu trojanovi. 50%

The Barrens (2012)

To vůbec není špatný. Zajímavej nápad. Hodně divnej otec, vezme rodinku na campování, kde ovšem všechno není tak, jak si představoval. Vše to začíná podivnou historkou u táboráku a pak už to frčí. Mám rád tyhle filmy, příroda, zviřátka - nějakej ten rozpáranej jelen, dobrej nápad, kamera v pohodě a v neposlední řadě překvapivej konec, kterej toho ale bohužel moc neukazuje. Určitě jeden z těch lepších filmovejch kousků z poslední doby, i když to není klasickej horor.

Vánoční prázdniny (1989)

Nedovedu si představit vánoce bez tohoto kultovního bijáku :) pro mě jednoznačně nejlepší vánoční film na který se každý rok pravidelně koukám a těším. Griswoldovic rodina prostě patří k vánočním svátkům. Tomuto filmu se říká - vánoční klasika a přiblblej TV dabing radši nekomentovat.

Devil Seed (2012)

Hmm a to mám pro filmy s touto tématikou slabost.... Strašná kamera, příběh total o ničem. Náklady na natočení maximálně pár tisíc doláčů a podle toho to taky vypadá. Opravdu podprůměrný amatérský film tohoto žánru. Jedna hvězdička je akorát tak za kozy blonďaté spolubydlící.

Ochránce (2012)

Začátek docela dost zmatenej, bojovník, malá a zatraceně chytrá japonská holčička, ruská mafie, čínská mafie, zkorumpovaný poldové. To všechno se plete dohromady, ale pak už to je v cajku, takovej klasickej akčňák ze starý školy. Lepší průměr od Jasona Stathama, slušně to tam řeže, ale nebejt tam on tak max jedna hvězda.