• Pohádka

Svatá čtveřice (2012)

Film v pohodě docela jsem se nasmál, sice mě trochu štvala ta zažloutlá kamera u moře, ale to bylo to jediný co bych vytknul. Od filmu není zapotřebí čekat něco hlubokomyslnýho. Na český poměry zajímavě pojmutej příběh o zpestření zajetého manželského života :) je to skoro na 4 * ...kde jsme udělali chybu..

11/11/11 (2011) odpad!

Nudnej film, kde se nic neděje, tmavej, ale bez atmosféry, příběh = nic hlavní postava o ničem, stejně jako celej film i se zrychlenym přetáčením maximální bída. Připadá v úvahu pouze jedno hodnocení = ODPAD.

Loch-ness teror (2008) (TV film)

To je teda jízda :) Nessí je na moje gusto dost neohrabaná a pomalá vzhled odpovídá filmu kategorie e :) takže působí spíše komicky, ale dá se na to koukat. Jak ukousne tu holku na tom ostrově to jsou efekty jak víno :) jedna hvězda za film o legendární příšerce.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

To vůbec nejni špatný Kotek překvapil. Samozřejmě nejlepší volba v podobě prdelky Voříškové :) i Mádl je v pohodě. Škoda , že to není delší dalo se na to v pohodě koukat. Ať si otec nasere a Olina taky :)

Rafťáci (2006)

Letní pohodová komedie plná českejch sexy kočiček, v čele s prdelkou Voříškovou. Celej film provází hodně slušnej soundtrack, sem tam i nějáká ta hláška padne. Obsazení dobrý. Já s tím filmem nemám problém a klíďo se na něj znovu rád podívám.

Jedna ruka netleská (2003)

Jeden z nejlepších od Ondříčka. Film je narvanej hláškama, exceluje Trojan alá Hitler, Macháček s extrémně natvrdlým Taclíkem, kterej je opravdu neskutečně tupej, pro mě neznámá Kristína Lukešová - ta je skvělá. Projev při slavnostní večeři od Trojana je opravdu nezapomenutelnej, stejně jako scénka doma - co je dnes za den? čtvrtek .... nebo houbovej čaj..atd. je toho hodně :) prostě úchylácká jízda. Já jsem to video s tím pejskem viděl... nevadí ti že máš tak vykulený oči?

Havran (2012)

Tajemná detektívka, kde Cusack hraje spisovatele ožralu, kterej ovšem je docela chytrej. Mám rád tyhle filmy s dobovou atmosférou starejch velkoměst- jako je Londýn, Paříž atd. Připomíná mi to film z pekla, což je jedině dobře. Určitě se z toho nápadu dalo vyždímat více, ale i přesto film neurazí a je v pohodě koukatelnej. Havran příjemně překvapil.

Vražedná hra (2012)

Mysteriozní thriller? Tak to teda opravdu ne! Nudnej, vlažňoučkej film bez akce a nápadu, vhodnej tak na středeční večer na Tv Nova. Doufal jsem že uvidím další biják s fungujícím dějem vraždy, nějaká předloha a detektiv. Nic takového se nekonalo a zoufalá snaha o nečekanej konec se taky nepovedla. A tohle nám cpou do kina... csss maximálně DVD v papírové ošatce ve výprodeji za 20 k.č.

Hříšný tanec (1987)

Srdcová záležitost s naprosto úchvatným soundtrackem, který dodnes nesmí chybět na žádné domácí párty. Asi jsem měkouš, ale tuhle hudební love story mám opravdu rád a závěrečná scénka patří mezi moje TOP :) Baby nebude sedět v koutě.... musím ještě dodat že Patrick Swayze je ve filmu opravdu fenomenální :) 100 %

Snowboarďáci (2004)

Pro mě dnes již kultovní českej teenager film s dvojicí Kotek Mádl a trojicí pohlednejch prdelek Vondráčková, Seidlová, Klírová. Vzpomínám, když jsem za DJ pultem pouštěl hlavní song z filmu od Bárty, jak vždycky všichni pařili :) celej soundtrack je hodně povedenej stejně jako film. Stříííííííííííííííííííkééééééééééééééj.