• Pohádka

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Seriál nejni tak špatnej a docela jsem ho měl rád, ale když ho opakuj každej rok, už asi po stý, tak to už fakt ne....

U mě dobrý (2008)

Další z povedenejch filmovejch kousků od pana hřebejka.V hlavní roli exceluje Bolek Polívka, Šmíca a ostatní. Na první pohled jedna tichá zahrádkářská hospůdka uprostřed kolonie v samotném srdci naší stověžaté Prahy. Ovšem jeden hravej rádoby kominíček v mžiku vše změní. Kde je kulička....tisíc na kuličku...ááá pán má štestí :) ....ty vole já jsem faaakt kurva.

Amazing Spider-Man (2012)

Docela velké zklamání, nechápu proč někdo točí znovu spider mana, když je to sotva pár let od velice povedeného spaidíka od Raimiho. Tohle byl hodne slabej odvárek. Hlavní postava bídná a to se radši nevyjadřuju k tomu homočeskýmu dabingu blééé. Film se táhne jak svrab, padouch je přerostlá ještěrka nezajímavá. No nevim...dopopručuji rejžovi ať si pustí všechny 3 díly předchozího kvalitního pavouka a hlavně ať už netočí další pokračování. A to že mám Hornera hodně rád, ale i když moje přítelkyně uprostřed filmu řekne že slyší hudbu z titanicu, tak to je asi něco špatně.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Tak tohle je uplně NEJ film s Jimem Carryem :) komedie narvaná každou vteřinou nějakou hláškou, tento film nemá obdob! ...jedná se o VAGICLEAN !! Ještě teď se řežu :) viděl jsem x krát a pokaždý se na tenhle filmeček těším. Opravdu luxusní komedie u které se nebudete ani minutku nudit!! 100% tohle je prostě kult!!!

Amorův úlet (2006)

Tenhle nenápadnej film je opravdu milé překvapení. Moc jsem od toho nečekal a o to víc jsem spojkojen. Filmy s Jasonem Biggsem mám rád, ani tady se nevyhnul rad od otce a daru v podobě erekčního kroužku :) Hodně dobrá je jeho nová filmová partnerka Isla Fisher ta je opravdu k nakousnutí a správně trhlá. Tahle romantická komedie se dá určitě skouknout víckrát a rozhodně nebude nudit. Závěrečná scénka ve vězení je dost dobrá.

Jak vycvičit draka (2010)

Já chci taky dráčka :) super animák, kde je spousta velkejch draků a malejch vzteklejch wikingů. Dráčkové jsou fakt kouzelní .

Sousedská hlídka (2012)

Ten film mě bavil, Ben Stiller a Vince Vaughn a celá ta jejich pošahaná hlídka. Oddychová komedie, kde jsou orgie, emzáci, které zabijete ustřelením péra, někteří ovšem mají rádi lízání koulí a nakonec se připojí k lidské rase :) jak tam v tom skladě leží ten mrtvej mimozenšťan seržant čůčo a oni pořád do něj střílej, tak to je mazec scénka. Rozhodně solidní 4 *

Chňapáci (2012)

Ostrov chňapáků :) dobrá komedie, v které jsou všichni skoro celou dobu nadraný, aby přežili útok chňapáků. Zajímavá filmová halus, která rozhodně neurazí. Jak tam všichni kalej v tý hospůdce a ta policistka abstinent je nalitá hodně vtipná i když zapálí celou hospodu :)

Krvavý stát (2011)

Zajímavá úchylácká, totálně vypatlaná, protihomoušská sekta :) Dobrej nápad, ale šlo z toho vytřískat mnohem více. Ty trouby na konci jsou hustý.

Evidence (2012) odpad!

Tohle je absolutní dno filmu. Těžko hledám nějakej slušnej výraz. Vždycky když si myslim že už jsem ty největší sračky viděl, tak něco překvapí a posune filmařinu do totální, laciné, fekální žumpy. Rozhodně pro mě 79 promrhanejch minut života, to radši budu čumět 79 minut do zdi. Odpad je luxusní hodnocení! Rozpočet filmu nepřesáhl hranici 70 k.č! Až se bude vyhlašovat hovno roku 2011, tak film Evidence je horkej favorit, kterej nemá konkurenci a rozhodně se zapíše tlustým písmem do filmových Análů.