• Pohádka

Pohádka pohádek (2015)

Jaakooo Jo noo... Asi jedna z Nejdivnějších pohádek co jsem kdy viděl. Je tam spousta známejch herců, spousta divnejch postav, který ještě ke všemu dělají spousta divnejch věcí :) Trošku jsem se bál délky 125 min... ale v poho člověk jen zírá co Všechno lze do pohádky narvat :) 55% neurazí ale ani nějak extra nenadchne..

Já, Olga Hepnarová (2016)

Joooo!!! To je Odvážnej čin, předhodit dnešnímu zmlsanému divákovi film bez barev. Sám jsem si to nedokázal představit, ale ono to funguje a nejen to .. je to mrtě dobrý. Celý tento příběh , kde skutečnosti je ponurou výpravou do zlomené lidské duše, která se uchýlí k tomu nejhoršímu a to vzít život ... Néé sobě.. ale jiným lidem - nic netušícím. Parádní kamera, zvuk... Opravdu silný emociální zážitek. 85%

Lída Baarová (2016)

Hmmmm... obrovské Halooooo a spousty povyku .... Výsledek ... Nudnej táhlej.. nezajímavej.... film.. Velké zklamání.. Takovej námět a takhle ho promarnit... Dvě hvězdy - ze slušnosti.. a kostýmy pro ženy.

Parlor (2015)

Film pro Milovníky tetování a jinejch tělesnejch modifikací :) Jako první prostě musím vyzdvyhnout tu Blonďatou prdelku - učnici :) toooo jeeee Kooost :) Hlavní záporák je, né úplně hloupej - naopak inteligentní, áááále zvrhlej. Celé to je do pohody, dobrá hudba, možná trošku více tríznění bych přidal :) jinak Vše Ok. 65%

13 hříchů (2014)

Dobrej Thriller, rozhodně neee horor, jestli očekáváte krev atd.. tak to tady nehledejte. Již od začátku je nasazené dobré tempo tak že si každou další minutu říkáte..sakra co bude dál, jakej další úkol... jak to asi skončí kdo a proč to dělá .... :) Lepší 3 hvězdičky :) jaakoo ocelové lanko na konci je dobré :)

Sebevražedný oddíl (2016)

Joooo Joooo Joooo :) :) není den abych někde neviděl nového Jokera a jeho prdelku Harley. Aaaaa ja se konečně k tomuto filmovému dílku dostal. Bál jsem se dle ohlasů a reklamy , že to nebude stát zato ...aleee Ono stálo!! Sakra stálo :) Will Smith, tak toho jsem si tam nedovedl moc představit a on mě kluk překvapil a dokonale zapadl do bandy záporáků. Super Soundtrack, jednoduchej příběh a to Nejdůležitější.... Zábavná partička rebelů. Mělo to šmrnc, jiskru spád....Spokojenost maximální :) 90%

Zhasni a zemřeš (2016)

Rozhodně jeden z nejlepších kousků v poslední době. Jednoduchá myšlenka, ale dobře zfilmovaná :) Diana je kvalitní záporák. Párkrát jsem se docela slušně lekl, dobrá hudba, atmosféra a příjemná délka, která film zbytečně nenatahuje. 80% a jsem zvědav jestli se dočkáme pokračování, světla už začínají problikávat :)

Warcraft: První střet (2016)

Peeeeckaaa :) přesně na tohle jsem se těšil.. ač hru jsem nikdy nemusel, zpracování je audiovizuální zážitek. Postavy Orků to je balada pro oči, skvělá hudba, animace, lokace. Prostě nádherný barevný filmový zážitek.95%

V zajetí démonů 2 (2016)

Pokračování veleúspěšného prvního dílu na které si musel horrorový fanoušek sakra počkat. Ale myslím, že čekání stálo za to. Příběh a děj filmu stejný jako v jedničce akorát zde máme jinej bejvák a rodinku. Napětí pomalu graduje, osvědčené lekačky a hejbající se nábytek, k tomu vsuvka neohrabaného pána s deštníkem - který vypadá jako by si odskočil z filmu ukradené vánoce:.) :) 80% tohle téma a duchové mě baví stejně jako Wanova tvorba.

Želvy Ninja 2 (2016)

Jooo tak to jsem ani nečekal, že se druhý želváci takhle povedou :) Megan Fox jako vždy prdelka k sežrání. Suprová retro podívaná :) dobrej hudební podklad, krank, Trhač...Parádní oddychovka a návrat do starejch časů :) 75%