• Pohádka

Bony a klid 2 (2014)

Co jsem očekával jsem také bohužel dostal. Pokračování stejně jako kurvahoši skončilo fiaskem i když se musím bony a klid zastat přeci jenom to je o trošku lepší nežli naprosto tragické pokračování Bohuše. Je fajn vidět starou veksláckou partu pohromadě, ale to je asi tak Vše. Pár vtipnejch hlášek se tam občas najde, ale jinak křečovitá snaha a neustálé záběry z prvního kultovního bijáku. Každopádně padesátnice Chytrová nevypadá vůbec špatně :) klobouk dolů. Bíny Skamene taky dobrej. Celkově to je, ale smutnej pohled na chabou snahu navázat na legendární jedničku. 30 %

Zmizení (2013)

Bravůrní thriller, kterej i přes rádoby dlouhou délku, udrží diváka 150 minut v napětí a očekávání. Parádní režie a kamera, nenápadné indície a matoucí falešné stopy, k tomu skvělé herecké obsazení a pochmurná deštivá atmosféra. Poctivě odvedená filmařina 85 % Jackman si tam jede mrtě otcovskej, psychoušskej nátlak :) až mě chvilkami docela ta jeho postava štvala..

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Tak si tak říkám o čem těch 106 minut vůbec bylo...???? 2 vtipné scénky za celej film, je sakra málo... :( 15 %

Červená světla (2012)

Parádní atmosféra, skvělé herecké výkony, zajímavé prostředí a v první řadě sakra vymazlenej scénář :) 2 hodinky utečou jako voda a nuda rozhodně nehrozí. 80 % olééé ať žijou paranormální jevy :)

Godzilla (2014)

Hmm mega zklamání. Pokus o napnutou atmosféru na mě tedy vůbec nezafungoval. 80 % filmu je ve tmě což je opravdu zážitek koukat 500 hodin na tmavé scénky , kde není skoro nic vidět - ještě teď jsem z toho celej napnutej... No a o tom jak se vyvedla Godzilka a ty neskutečně umělý 2 rádoby stvůry co vypadali jako levný roboti z déčkového filmu, když jste je ovšem stačili zachytit těch pár vteřin co nebyla tma ... škoda mluvit. 100 minut ve tmě a 23 minut průměrnýho nudnýho déčka s nákladem pár set tisíc doláčů, ale to v té ceně měl celej štáb započítanou týdenní dovču na Havaji. 20 % za hudbu. Doufám, že už to po druhé neuvidím, protože koukat 2 hodiny na tmu mě moc nebere. To byli časy v roce 1998, když frčela parádní Emmerichova Godzilla.

Táta za všechny peníze (2008)

Hvězdička pouze za ty prdelky co tam jsou... Jinak to je nestravitelné. Brrrr...

Divoké kočky (2000)

Vzpomínka na mládí :) luxusní prdelky, narvanej bar chlastem, melodickej soundtrack a skvělej Goodman. Přesně takhle si představuju pořádnej Bar, kde to žije :) 90 %

Píseň pro nevěstu (1998)

Tahle dvojička je prostě boží :) sladká Drew a střelenej Sandler, kterej v téhlé romanťárně má neskutečný háro. Parádní oldschůůůlová záležitost, kde zazní spoustu dobrejch starejch songů a je tam i Billy Idol. 90 %

Patrick (2013)

Tohle mě teda hodně nesedlo... Bohužel a to jsem se tak těšil, ale celé to na mě působí dosti uměle, hudba, senatorium, herci prostě všechno. Navíc se tam hodně dlouho nic neděje. Pro mě teda velké zklamání, kde jsem stěží film dokoukal. 20 %