• Pohádka

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Jednička se povedla a od druhého dílu jsem moc nečekal o to větší překvapení se konalo .. :) Úchvatná grafika..spousty úžasnejch dráčků...vtip a hlavně emoce..tohle všechno v jednom z nejlpších animáků všech dob...Supeeeer :) i slzička ukápla.. :)

Vejška (2014)

V pohodě filmeček pokračující v kolejích Gymplu. Dobrá music v čele z Vladimirem. Nenáročnej příběh, spréééjování :), vožralá bydžovská, pár dobrejch prdelek, nějaký ty drogy - jak měkčí i tvrdčí...všechno do pohody šlape 75 %

Dobrovolná oběť (2006)

No ..tak tenhle zážitek mi do teď chyběl. Koukat na to, jak frajer nejdříve chce ukousnout tomu druhýmu péro a když se nedaří, tak mu ho ufikne, osmahne na pánvičce a společně to péro povečeří...na což si ten bez péra ještě stěžuje, že je to tuhý.... krása.. sledoval jsem ve filmech mnoho hnusů, tisíckráte horšího, gore zrna, ale u tady tý scénky jsem myslel, že se pobliju... ač toho tak moc zase není vidět. Brrrrr to už fakt ne. Jinak film celkově dost utahaný drámo, nemastný, neslaný. Námět si zasloužil lepší zpracování a atmosféru. 35 % Jednou viděno a Blu-ray disc odkládám na poličku, kde už na věky zůstane. :)

Third Eye (2014)

Jsem nepoučitelný a stejně se na ty filmy budu koukat zas a zas.. Filipínský, zcela amatérský, déčkový film, kterej se rozhodně nedá nazvat hororem. Jedinej horor bylo vydržet koukat 90 minut na to utrpení a pobíhání neherců. Díky sklence dobrého vínka jsem vydržel. Těžko něco vyzdvihnout - kamera bídná o efektech snad ani nemůže bejt řeč. Malé plus je pohledná představitelka hlavní ženské role, na kterou bych se ovšem radši mrknul ve Filipínském Pornu. Jediná má vzpomínka z tohoto unavujícího Filibraku bude na to dobré vínko co jsem u toho vypil. 10 %

Carrie (2013)

Začátek taková typická emerická teen komedie, kde je ošklivé, lehce retardované působící, utlačované, děvčátko, které má navíc megavyšinutou, pobožnou, psychoušskou matku. Jakmile se objeví náznaky telekineze , tak jsem očekával kdy to přijde a jak se to vyvrbí a ono to přišlo a to jako uragán :) Scénka na plese nemá chybu. Luxusně si je tam lehce zakrvácená Carrie dává. 80 % Dobře zmáklej remake.

Kdo si vezme Barryho? (2014)

To je ouchylárna, plná fekálního humoru..No jo ale ono to funguje, já se smál jak blázen a to dost často. Parádní dvojka Barry a jeho prostořeká přítelkyně :) 85 % V tomto případě je tento druh humoru na místně a mrtě vtipbnej :)

Donner Pass (2012)

Škoda, že klasickej slasher se snaží na konci zbytečně kombinovat, což filmu jenom škodí. Každopádně ani vraždy nejsou moc originální a spíše nezáživné a nudné.35 %

Na hraně zítřka (2014)

Po prvních minutách jsem nebyl moc přesvědčenej o kvalitách, zejména když se děj vrátil a já si říkal 15 minut a ono se mu to zdá. No a když se blížila další opakovačka , tak si říkám to bude zase nuda s časovou smičkou. No a žádná nuda se nekonala :) Cruise jako vždy skvělej a jeho filmová partnerka byla hodně zábavná. Jsem se hodně řezal když frajerka vytáhla pistoli a odstřelila ho, mazec. Taková akční variace na film na hromnice o den více.. 85 %

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tady není co vytknout. Tohle je přesně můj šálek kávy. Krásná příroda, vše do detailu promakané. Dráček je luxusní a opravdu se vydařil. Elfové jsou mega zabijáci rychlí a jejich souboje jsou hodně propracovaný, pavoučci jsou též vymazlení, skřeti odporný a krvežízniví. Vše podtrhuje kvalitní hudba, svižná kamera a hromada efektů 95 %

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Jupí velké překvapení a po dlouhé době koukatelná česká komedie, kde se člověk i opakovaně zasměje. Po prvních minutkách jsem málem na film zanevřel :) ale to byl omyl jelikož Vše začalo fungovat, tak jak má. Lexa alá Ruml je dobrý jelítko a role mu sedla stejné jako ostatní obsazení, včetně celofilmově zhulenýho Dolanskýho. Na české poměry opravdu dobrý film ve stilu Usa teenager komedií. Soundtrack na 1 *. 70 % Já se dobře bavil :)