• Pohádka

Hush (2016)

Slabší domácí párty. Hlavní hrdinka je nějaká hluchoněmá a nemluví boo co. Záporák je nemastnej... neslanej, žádnej nápad, překvapení od něj past ... Nic. Ticho je místy znepokující.. což utváří alespoň minimální atmosféru. Celkově to je slaboučké.. a to že si jeden frajer nedokáže poradit s takhle handicapovanou ženskou... raději nekomentovat. 30%

47 metrů (2017)

Konečně film, kde není žralok animovanej z roku 1850. Ne Ne!! Tady je parádní úchvatnej kousek jaako živej. Jeden z Nejlepších filmů s tímto mořským králem. Celkově je vidět, jak stačí málo pár lidí.. potápěčská výbava .. 2 kočky..moře a krvežíznivej zabiják :) Napětí se dá krájet a faakt děvčatům celej film fandíte aby se mohli celé na hladině nadechnout...což ovšem není vůbec jednoduché vzhledem k žralůčkům co čekají na svou kořist :) Nějak mi dochází vzduch sááákra ... co teď - udusit se nebo se nechat sežrat žralokem???? :) :) 80%

Tell Me How I Die (2016)

Nuuudaa Nuuudaaa nic jiného a to Jsem se Tak těšil, jelikož nápad klinické studie v sobě skrývá mnoho morbidních představ a možností. Herci mi opravdu nesedli.. příběh, atmosféra, prostě nic..Žádné překvapení.. něco.. cokoliv co by mě na filmu zaujalo.. Jestli to má bejt Slasher taak velká slabota. 15%

Dvojníci (2016)

Čekal jsem totální průser a trapárnu a jsem překvapen. Vcelku povedená oddychovka u které se člověk i zasměje. Dvojice Sokol a úchyl Kohák :) funguje. Zejména Kohák jako totální čorkař s IQ alá houpací kůň. Aaaa pro Simonku mám slabost je to stále šťabajzna a Já bych si jí vzal hned :) 55%

Polednice (2016)

Juuu taak tady máme pro mě jedno z Největších překvapení Cz filmu roku 2016. Gejslerka je výborná - jako vždy a z Kolářové jde strach cítit i přes Tv obrazovku. Napětí se příjemně táhne celým příběhem, příroda vizuál vše podmanivé. 80% celkově povedený film zážitek.

Pohádka pohádek (2015)

Jaakooo Jo noo... Asi jedna z Nejdivnějších pohádek co jsem kdy viděl. Je tam spousta známejch herců, spousta divnejch postav, který ještě ke všemu dělají spousta divnejch věcí :) Trošku jsem se bál délky 125 min... ale v poho člověk jen zírá co Všechno lze do pohádky narvat :) 55% neurazí ale ani nějak extra nenadchne..

Já, Olga Hepnarová (2016)

Joooo!!! To je Odvážnej čin, předhodit dnešnímu zmlsanému divákovi film bez barev. Sám jsem si to nedokázal představit, ale ono to funguje a nejen to .. je to mrtě dobrý. Celý tento příběh , kde skutečnosti je ponurou výpravou do zlomené lidské duše, která se uchýlí k tomu nejhoršímu a to vzít život ... Néé sobě.. ale jiným lidem - nic netušícím. Parádní kamera, zvuk... Opravdu silný emociální zážitek. 85%

Lída Baarová (2016)

Hmmmm... obrovské Halooooo a spousty povyku .... Výsledek ... Nudnej táhlej.. nezajímavej.... film.. Velké zklamání.. Takovej námět a takhle ho promarnit... Dvě hvězdy - ze slušnosti.. a kostýmy pro ženy.

Parlor (2015)

Film pro Milovníky tetování a jinejch tělesnejch modifikací :) Jako první prostě musím vyzdvyhnout tu Blonďatou prdelku - učnici :) toooo jeeee Kooost :) Hlavní záporák je, né úplně hloupej - naopak inteligentní, áááále zvrhlej. Celé to je do pohody, dobrá hudba, možná trošku více tríznění bych přidal :) jinak Vše Ok. 65%

13 hříchů (2014)

Dobrej Thriller, rozhodně neee horor, jestli očekáváte krev atd.. tak to tady nehledejte. Již od začátku je nasazené dobré tempo tak že si každou další minutu říkáte..sakra co bude dál, jakej další úkol... jak to asi skončí kdo a proč to dělá .... :) Lepší 3 hvězdičky :) jaakoo ocelové lanko na konci je dobré :)