• Pohádka

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Chvilku jsem váhal se shlédnutím.. Moc chvály a velké haló kolem toho.. Nakonec jsem se odhodlal.. Zkoukl jsem to na dvakrát.. Samozřejmě po začátku jsem nutně potřeboval vědět kdo přežije.. Jake budou další soutěže atd.. :) měl své oblíbence a srače který mě srali :) jednoznačně nejvíce ten jeho bratr jak pojebal toho Pakistance.. Závěr takovej nějakej nezazivnej.. Mě dosti zklamal.. Celkově ale spokojenost.. Udrželo si to mou pozornost.. 80% když bude druha serka.. Určitě na to kouknu

Já, pomsta (2016)

Travolta Jako drsňák neni špatnej.. akorát vypadá.. Jako Michael mayers :) :) jak je umělej.. Klasickej vengeance film... Proč ne. Jen závěr je takovej mdlej... Žádné překvápko.. 40%

Ochránce (2021) (seriál)

Tahle série dle skutečných příběhu se opravdu povedla. Obasezeni na 1. Vaculík se na hlavní roli neskutečně hodí a sedlo mu to. Vše podtrhuje skvělá hudební kulisa. Občas byl nějaký díl slabší.. ale vše vyvazilo to že to je skutečné. Finále - Top.. 90% v rámci žánru nevídaná věc na české scéně.

Vpád (2021)

Špatný herci.. Nesmyslné chování hlavních postav.. Žádná akce.. Zvrat.. Prekvapoko..finale se nekonalo.. Naprosto zbytečný silně podprůměrný film.. Thriller nebo něco takového to není ani náhodou.. 10%

Rezistence (2015)

Skvělé pokračování.. Parádní herecké obsazení.. Fantasy svět.. Zejména hlavní hrdinka je velká sympatacka - za to ten její bratr mě pěkně sral.. Krypl jeden.. 85% moc nemusím tyhle vymyšlené světy atd.. Ale tady to se povedlo.

Osada - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Vtipný díl.. Super dialogy a hlášky.. Věnec Arnostice.. Jak tam čekali jak na tribuně :) :) hodně jsem se nasmal 90:) lesní panictvi.. :)

Vlk ze Snow Hollow (2020) odpad!

Taková krásná vesnička horská a takhle ji zneužít k maximální sračce!! Ještě jsem neviděl v jednom filmu tolika nepoužitelných a nesympatických herců tvl.. To se nedá vydržet na to koukat.. Hlavní postava policajt to je ocistec ho sledovat.. Hovno střídá hovno.. Kamera... střih všechno tragicky na nejvyšší úroveň....0% dlouho jsem neviděl takovou sracku.. Domrvenou po všech stránkách..

Čas (2021)

Tohle vypadá na super dovču.. Parádní rezort.. Skvělé služby.. Milý personál.. Možnost navštívit tajnou uzavřenou pláž v rezervaci.. :) tadaaa... a už to jede.. Originální a netradiční nápad.. Mám hroznej hlad.. A tlačí mě plavky.. :) jako nejlepší úlet je prej neboj jen jsme si prohráli a trošku jsem stloustla.. :) dooost dobrý.. Mazec takhle během pár hodin místo dětí teenageri a za chvíli doapelaci.. Jsem čekal ke konci jestli si to nerozdaji i ty sourozenci.. :) aby chudák za pár hodin dospělá dívčina neumrela jako panna.. :) 70:) tohle mě bavilo.. Přidat trošku Gore a více lidí tak je to na plný počet *

Plank Face (2016) odpad!

Tvl to byla zase amatérská jízda.. Jak se z hosika stal úchyl s drivkem na drzce.. Dej je vlastně celé takové lehce ujeté fekal porno.. Jebačka sem jebačka tam..kvalitni handjob od stařeny k tomu nějaký ten kanibalusmus a zase jebačka :) :) opravdu náročný scénář a skvělé herecké výkony.. Nebo spíše výrony.. Těch je tam dosti :).. Bez hodnocení.. Neskutečná sračka..

Annabelle (2014)

Nechápu že komentuji až teď po letech v roce 2021 říjen. První díl série o posedle panence se moc nepovedl.. Levné lekacky.. Humorná postava ďábla.. Chyběla mi tam absence warrenovych.. 50 %ještě že další pokračování je na tom o mnohem lépe :)